Tulemused

Lototulemused on osa loterii mängimise teekonnast. Kuigi see pole veel tee lõpp, on see kindlasti protsessi kõige põnevam osa. Loto tulemused näitavad viimaseid numbreid, mis konkreetse loto jaoks välja loositi. Kui mängisite lotot ja loositud numbrid langevad kokku teie valitud numbritega, võidate! Seetõttu on värskete lototulemuste teadmine lotomängude puhul ülioluline. Siin pakume teile kõige värskemaid andmeid viimaste jooniste kohta.

Vaadake kõiki veebiloteriide tulemusi, näiteks: Cash for Life, El Gordo, EuroJackpot, EuroMillions, Lotto 6/49, MegaMillions, Mega-Sena, OZ Lotto, Powerball, SuperEnalotto
Palju õnne ja loodan, et see on teie õnnelik päev!

Peamine Ühendkuningriigi loterii loosimine toimub kolmapäeva ja laupäeva õhtul. Nummerdatud pallid tõmmatakse masinast välja, et loosimisest võidunumbrid luua. Loositakse kuus põhinumbrit ja üks boonuspalli number. Peajackpoti võitjal peavad olema vaid kuus põhinumbrit. Kui neil on viis, võivad nad siiski võita üsna kõrge auhinna, kui nad on valinud ühe põhiloosinumbri asemel boonuspalli numbri.

Kuva rohkem...

Austria loterii, tuntud ka kui 6/45, on austerlaste ja teiste mängijate eelistatud loterii kogu maailmas. See on kaks korda nädalas toimuv loto, mis maksab 1,20 eurot ja kus mängijad peavad valima 45 numbrist kuus, et võita vähemalt 1,5 miljoni euro suurune jackpot. Pileteid saab osta volitatud jaemüüjatelt, kui nad viibivad füüsiliselt Austrias. Pileteid saab osta ka Internetist nii Austrias kui ka väljaspool seda.

Kuva rohkem...

Pick 3 on Belgias mängitav populaarne loteriimäng. Loositakse igal nädalapäeval kell 20.00 UTC. Sisenemine maksab 1 € ja seda saavad mängida müügikohas või võrgus nii Belgias kui ka väljaspool seda. Mängijad valivad lihtsalt nullist üheksa numbri hulgast kolm ja valivad mänguvaliku, mida nad tahavad mängida. 500 € suurune jackpot makstakse kõigi kolme numbri õige sobitamise eest nende loosimise järjekorras.

Kuva rohkem...

Horvaatia Loto 6/45 on hetkel saadaval ainult Horvaatias. See on iga kahe nädala tagant toimuv loosimine, mis loositakse neljapäeviti ja pühapäeviti kell 20 kohaliku aja järgi. Seda saab mängida võrgus ametlikul Hrvatska Lutrija saidil või mõnel Horvaatia volitatud loteriimüüjal. 

Kuva rohkem...

Sportka on Tšehhis asuva ettevõtte Sazka korraldatud loterii, mida loositakse kolm korda nädalas kolmapäeval, reedel ja pühapäeval. See on saadaval ainult Tšehhi Vabariigi elanikele ja seda saab osta kassast või veebist. Iga mäng maksab 20 Tšehhi krooni, ühe pileti kohta on võimalik täita 10 mängu. 

Kuva rohkem...

Finland Lotto 7/40, tuntud ka kui Veikkaus Lotto, on kord nädalas toimuv loterii, mis toimub laupäeviti Helsingis. See on suurim loterii, mida mängib umbes 70% Soome elanikkonnast ja teistest mängijatest üle maailma. 

Kuva rohkem...

Keno on igapäevane mäng kahe viigiga keskpäeval ja õhtul igal nädalapäeval. Seda saab mängida ainult siis, kui mängija on Prantsusmaal. Mängijad valivad kahe kuni kümne numbri vahel 70 hulgast. Panuste summad varieeruvad 1 eurost 10 euroni ning soovi korral saab valida kordaja. Mängijad saavad oma pileteid osta loto jaemüüjatelt, ametlikult veebisaidilt või mobiilirakenduse kaudu.

Kuva rohkem...

Kreeka Extra 5 loterii mängitakse igal nädalapäeval, kaks korda päevas kell 15.00 ja 19.00 Ateena aja järgi. 2002. aastal asutatud mäng on Kreekas ja kogu maailmas väga armastatud. 

Kuva rohkem...

10e Lotto Results