EuroMillones Results

EuroMillions on rahvusvaheline loterii, mida mängitakse Euroopas. Kui osalevad üheksa Euroopa maakonna kodanikud, kasvab jackpot minimaalsest garanteeritud pangast, 17 miljonist eurost kuni 240 miljoni euroni, üsna suureks. Hispaania loterii EuroMillones on oluline, sest see on miljonär, kes toodab igal aastal rohkem võitjaid. võidud jagatakse sageli mitme võitja vahel.

Hispaania mängijad ootavad El Millóni lisaloosi, mis pakub 1 miljoni euro suuruse lisaauhinna. Kõigil, kes ostavad Hispaanias EuroMillonesi loteriipileti, on automaatselt võimalus võita El Millón. Võitjad sobitavad edukalt piletil genereeritud koodi võidukoodiga.

Mängijad saavad tulemusi vaadata ametlikul EuroMillions veebisaidil. Ühendkuningriigi elanikele on saadaval lihtsalt kasutatav veebipõhine piletitulemuste kontrollimise tööriist. Mängijad võivad kasutada piletite kontrollijat ajalooliste loosimiste võidupiletite kombinatsioonide ülevaatamiseks. Tulu populaarsete mängude fondide auhindadest, jaemüüja komisjonitasust, headest põhjustest, valitsuse kohustustest ja loterii tegevuskuludest.

Euro Millions

2022-12-06

12
20
25
26
27
08
12