Loteriisaitide 10 Skrill täielik loend 2024

Populaarse veebipõhise e-rahakotina meelitab Skrill jätkuvalt tarbijaid, kes otsivad odavat viisi Internetis raha ülekandmiseks. Ostja saab vaid mõne klõpsuga raha hoiustada ja hajutada makseteenuse pakkuja kaudu, mis on nüüd üks juhtivaid makseteenuseid kogu maailmas.

Võrdsete elektrooniliste edastuste jaoks pakuvad veebisait ja rakendus laialdasi funktsioone. Tegevusvaldkondades täielikult litsentsitud Skrill kasutab veebijuurdepääsu võimalust, et luua igapäevastele Interneti-kasutajatele lihtsalt kasutatav ja intuitiivne e-rahakott.

Loteriisaitide 10 Skrill täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

2001. aastal alustas Skrill Ühendkuningriigis Moneybookersina. Sellest ajast alates on omanik paar korda muutunud. 2007. aastal omandas Investcorp e-rahakoti ettevõtte. 2015. aastaks maksis Optimal maksed ettevõtte eest 1,1 miljardit eurot. Optimal Payments muutis oma nime Paysafe Groupiks ja muutis ka Moneybookersi nimeks Skrill.

Skrilli kasutajatele raha on lihtne hoiustada kontole. Platvormi teenustele pääseb juurde ametliku veebisaidi või mobiilirakenduse kaudu. Mobiilirakendus, mis on saadaval nii Androidis kui iOS-is, nõuab kasutajalt rakenduse nutitelefoni allalaadimist. Enne raha saatmist peavad tarbijad konto loomiseks registreeruma.

Registreeri

Kogenud veebipõhise finantsteenuste pakkujana võimaldab Skrill registreeritud kasutajatel kanda raha üle kogu maailmas. Kasutajakonto on digitaalne rahakott, kuhu ta hoiustab raha pangaülekannete, krediit-/deebetkaartide või muude e-rahakoti kontode kaudu. Registreerimine on tasuta. Lihtsalt avage Skrilli ametlik veebisait, et leida ja vajutada nuppu Registreerumine.

Pärast oma e-posti aadressi kinnitamist peab kasutaja esitama lisateavet, sealhulgas nime, telefoninumbri ja elukohariigi. Peale valitud valuuta valimist kinnitavad registreerujad e-posti aadressi toimimist. Skrill saadab meili teel lingi e-posti aadressi kinnitamiseks.

Tugeva parooli valimine aitab kasutaja Skrilli kontot turvaliselt hoida. Veebisait nõuab vähemalt kaheksat tähemärki, sealhulgas vähemalt ühte numbrit, ühte suurtähte ja ühte unikaalset tähemärki, et tagada parooli vastavus veebisaidi turvaparameetritele.

Pärast teenusetingimuste lugemist klõpsab kasutaja lihtsalt nuppu Registreeru, et liikuda järgmise sammu juurde, mis hõlmab vormi täitmist, mis nõuab registreerijatelt koduaadressi, sünnikuupäeva ja muu isikut tuvastava teabe sisestamist.

Kuidas sissemakset teha

Skrill pakub erinevaid võimalusi raha sissemaksmiseks. Pidage meeles, et platvormi minimaalne sissemakse nõue on 50 dollarit ja maksimaalne sissemakse ülemmäär on 20 000 dollarit kuus.

Ülekanne Skrilliga

Kasutajad saavad raha kanda pangakontolt. Samuti on olemas kiire ülekande võimalus, mis võimaldab kliendil e-rahakotti sisestada pangakonto andmed, et rahale kohe juurde pääseda. Vastasel juhul võib rahaülekanne pangast võtta paar päeva. Ülekandeteenuse pakkujad, nagu WebPay ja UPI, pakuvad kasutajatele ka sujuvat viisi Skrilli konto rahastamiseks.

E-rahakott

Paysafecards ja Neteller on e-rahakoti valikud, mida pakutakse kasutajatele kiireks rahaülekandeks Skrill platvormil. Kliendid võivad raha sissemaksmiseks kanda raha ka teiselt Skrilli kontolt.

Sularaha pakkujad

Olenevalt elukohast pakuvad kohalikud makseviisid, nagu Pago Efectivo, Banorte, ServiPage ja Boleto, Skrilli kontole sularaha sissemakse võimalusi.

Krüptovaluuta

Alates 2018. aastast on Skrill lubanud klientidel konto rahastamiseks üle kanda krüptovaluutat, sealhulgas Bitcoini ja Bitcoin Cashi. Bitcoini rakendus hõlbustab digitaalse valuuta ülekandeid Skrillile.

Raha ülekandmine

Pärast konto registreerimist ja raha sissemaksmist on Skrilliga raha ülekandmine lihtne protsess. Tarbija saab kontole sisse logida ametlikul veebisaidil või mobiilirakenduse kaudu, sisestades konto andmed.

Rahaülekande algatamiseks avage menüü ja klõpsake nuppu "Saada raha". E-rahakott palub kasutajatel sisestada adressaadi andmed, sealhulgas aadressi ja e-posti aadressi.

Kui saatja on valinud makse valuuta ja summa, võib ta kinnitada tehingu üksikasjad, nõustuda teenusetingimustega ja lõpetada rahaülekande. Skrill on loterii kasutajate jaoks loonud kindla Interneti-maine sujuvate rahaülekannete jaoks, muutes piletite ostmise kiireks ja lihtsaks.

Raha välja võtma

Pärast raha taotlemist tagasitõmbumine, võib raha pangakontole laekumiseks kuluda kuni 5 tööpäeva. Skrilli menüüsse „Tühjenda” sisenedes klõpsab kasutaja veebisaidi valiku „Pangakonto” all olevat nuppu „Tühista kohe”.

Kui tarbija on soovitud summa sisestanud, peab ta klõpsama nuppu "Järgmine", et näha kontol lubatud minimaalset ja maksimaalset väljamakse summat. Väljamakselimiidid võivad kontoti erineda, olenevalt kontol olevast rahasummast, sellest, kas kontoomanikul on VIP staatus või muudest määravatest teguritest.

Kui kuvatakse väljamakseteabe leht, lõpetab konto omanik väljamakse, klõpsates nuppu "Kinnita". Väljamaksetasude kulud on kontoomanikel näha Skrilli tasude lehel ja konto jaotises Väljamaksmine.

Mobiilirakenduse kaudu raha väljavõtmine on sarnane, võimaldades kasutajatel taotleda raha vaid mõne klikiga, et kinnitada summa, valuuta tüüp ja laekuva pangakonto.

Turvalisus

Skrillil on luba tegutseda erinevates riikides üle maailma. USA-s FinCENi ja Ühendkuningriigis FCA poolt reguleeritud platvorm järgib rangeid finantsregulatsiooni nõudeid, sealhulgas pakkudes tugevat turvalisust kliendikontode kaitsmiseks.

Kasutajad peaksid kinnitama, et veebisait, millele nad sisenevad, on tegelikult Skrilli ametlik sait, mitte kloonisait. Kontrollige lehe ülaosas URL-i aadressi ja veenduge, et DigiCert Inc. tabalukk on nähtav, et tagada turvaline finantstehing. Ettevõte on tegutsenud alates 2001. aastast ja on loonud turvalisuse ja ohutuse alal kindla veebimaine.

Klienditugi

Skrill pakub mitmeid klienditoe võimalusi. Kasutajad saavad Skrilliga ühendust võtta telefoni teel. Mugavad klienditoe esindajad on saadaval, et vastata küsimustele ja anda juhiseid platvormi kasutamiseks.

Kliendid võivad ka Skrillile sõnumi saata, klõpsates kirjaliku vastuse saamiseks veebisaidi nuppu "Saada sõnum". Juurdepääs toele on hõlpsasti saadaval ka veebisaidi vestluse valiku kaudu.

  • Telefonitugi – 855-719-2087

Skrill on enam kui kümne aasta jooksul kasvanud finantsteenuste hiiglaseks. Pakkudes juurdepääsu väga intuitiivsele rahaülekandeplatvormile Internetis, on ettevõte loonud tugeva maine.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask