Kõik loterii Boonuskoodid kohta aastal 2023/2024

Online-loteriid vajavad püsiklientide hoidmiseks enamat kui lihtsalt põnevaid mänge. Siin tulevad mängu boonused ja tutvustused. Boonuskoodid ei ole mõeldud ainult pakkumise taotlemiseks. Nad aitavad turustada loteriisaiti ja jälgida iga kampaaniat. Iga boonuskood ühtib nende käitatava kampaaniaga. See juhend selgitab, mis on loterii boonuskoodid ja kuidas neid kasutada.

Kõik loterii Boonuskoodid kohta aastal 2023/2024
Mis on loterii boonuskood?

Mis on loterii boonuskood?

Loterii boonuskood on tähemärkide jada, tavaliselt numbrid ja tähed, mis on seotud kõnealuse boonusega. Näiteks lotosait, mis pakub 50 dollarit sissemakse boonus uutele mängijatele võib anda koodi LOTTO50 või sarnase võtme. Tasuta 50 dollari avamiseks tuleb koodi kasutada lotosaidile raha sissemaksmisel. Loteriisait otsustab, kas boonuse avamiseks on vaja koodi või mitte.

Mõned saidid annavad välja kupongikoode, et lisada boonuse taotlemisel lõbus element. Enamasti ei nõua sissemakseta boonused sooduskoodi.

Üks enim pakutavaid boonuseid on mänguboonus, mis tuleb protsendina esialgsest sissemaksest, nt 50%. Kui mängija teeb sissemakse 300 dollarit, annab lotosait panustamise eest veel 150 dollarit.

Teine populaarne boonuskood on soovitada sõbrale sooduskood. Boonuse summa võib varieeruda ja nõuab, et mängija preemia saamiseks registreeruks. Aeg-ajalt annavad veebiloteriid välja eripakkumisi, nagu iganädalased taaslaadimisboonused, mis on ajaliselt piiratud või antakse turniiri kaudu.

Mis on loterii boonuskood?
Kuidas kasutada loto boonuskoode

Kuidas kasutada loto boonuskoode

Boonuskoodid võivad anda loteriile tasuta sissepääsu. Need on ühed lihtsaimad viisid lotomängude mängimise alustamiseks. Kuna boonuskoodiga kaasneb tasuta raha, peavad mängijad avama konto, kuhu nad saavad tasuta raha sisse kanda. Siin on tüüpiline protsess, mida on vaja muutmiseks Interneti-loterii boonus päris rahasse.

 1. Hankige boonuskood väljastanud saidilt ja klõpsake lingil.
 2. Registreerige lotokonto selliste üksikasjadega nagu e-posti aadress, telefoninumber ja elukohariik.
 3. Rakenda boonuskood ja vajuta esitamisnuppu.
 4. Loosimissait saadab äsja avatud loteriikonto kinnituse meili.
Kuidas kasutada loto boonuskoode
Kuidas loterii boonuskoodid töötavad?

Kuidas loterii boonuskoodid töötavad?

Pärast parimate boonuskoodide loteriidesse registreerumist sisestab lotomängija tavaliselt soovitud pakkumise kupongikoodi. Kui saidil pole teisiti öeldud, saab sisestada võimalikult palju boonuskoode.

Iga pakkumine tuleb siiski täita vastavalt nõutud tellimusele. Lotto saidid jälgivad seejärel enim sisestatud koode, et nad saaksid teada pakkumist, mis mängijatele rohkem meeldib, ja seeläbi oma turunduskampaaniaid täiustada.

Tavamängijad saavad kasutada boonuskoode ka ümberminekuboonuste jaoks. Teine boonuskoodidega loteriide preemia on lojaalsus- või VIP-programm. See parandab mängijate kogemust punktide, mida saab vahetada raha vastu, tasuta panuste ja eripakkumiste abil. Mõned lojaalsusboonused on piiratud teatud mängudega, kuid nendega kaasnevad piirangud lihtsalt kuritarvitamise vältimiseks.

Kuidas loterii boonuskoodid töötavad?
Online-loteriipiletid boonuskoodidega

Online-loteriipiletid boonuskoodidega

Inimesed üle maailma tajuvad loteriisid nüüd erinevalt Interneti-loteriid. Olenemata geograafilistest piiridest saavad panustajad osaleda rahvusvahelistes loteriides ilma paberpileteid ostmata. Üldiselt on mängijatel kahte tüüpi loteriipileteid, mida saavad veebist osta ja boonuskoode haarata.

Concierge teenuse piletid

Enne veebilotode tulekut piirasid riigid välismängijate loteriil osalemist riiklikud loteriid. Õnneks võimaldab Internet kõigil concierge-teenuste kaudu lotopileteid osta.

See on programm, mis ostab ja hoiab loteriipileteid peamiselt pakkujalt ning jagab neid huvitatud mängijatele. Võitjaid koheldakse samamoodi, nagu oleks nad isiklikult mänginud. Mõnel uksehoidja teenuse piletil on käitlemistasu, teised võtavad väikese osa võidust.

Sündikaate ja komplekteerib pileteid

Loteriid on oma olemuselt riskantsed, kuna võiduvõimalus võib olla väga väike. Selleks tulevad mängijad kokku, et osta kollektiivpileteid, mida peetakse sündikaatideks või pakettidena. Selles korralduses on osalejatel võrdne osa võitudest. Tavaliselt ostab grupp rohkem pileteid kui üksikud mängijad; seega on nende võidupotentsiaal suurem.

Selline lähenemine aitab vähendada rahasummat, mida iga panustaja peab panustama. Traditsiooniliselt moodustasid sõbrad ja perekonnad sündikaadid. Kuid tänapäeval saavad sama teha ka võõrad, kes loovad Interneti kaudu ühenduse, ja saavad siiski loterii boonuskoode ära kasutada. Loterii sündikaadid ja komplektid on saadaval igakuiste tellimuste või ühekordsete ostudega.

Online-loteriipiletid boonuskoodidega
Boonuskoodide tingimuste mõistmine

Boonuskoodide tingimuste mõistmine

Lotokontolt sobitatud sissemaksete või boonusraha väljavõtmiseks peab mängija selle mitu korda läbi mängima. Kui boonuskoodi läbimängimisnõue on 20-kordne, kulub 150-dollarise boonuse väljavõetavaks sularahaks konverteerimiseks kokku 3000 dollarit. Kuigi boonusraha on kontol aktiivne, ei saa saaja seda enne panustes kasutamist eemaldada.

Tingimused on väga erinevad ja ei pruugi kehtida kõikidele mängudele. Mängijad peavad enne internetist lotopiletite ostmist üksikasjad hoolikalt läbi lugema. Boonuskoodide eesmärk on edendada hasartmänge, seega pole see lihtne viis raha teenida.

Tüüpiline boonuskoodi läbimängimise nõue on ajalimiit. Näiteks Michigani iLottery boonuskood aegub 24 tunni pärast. Teine piirang puudutab tagasivõtmist. Mõned loteriid takistavad mängijatel teatud boonuskoodide kaudu võidetud võitude väljamaksmist enne teatud perioodi möödumist või kuni tee uus sissemakse.

Need piirangud on loodud selleks, et anda mängijatele kiireloomulisuse tunne, mis on veebiloterii jaoks kasulik. Samuti leevendavad need boonuskoodi kuritarvitamist hoolimatute mängijate poolt. Vanusepiirang tagab, et loteriis saavad osaleda ainult seaduslikud osalejad.

Boonuskoodide tingimuste mõistmine
Millised loteriid pakuvad boonuskoode?

Millised loteriid pakuvad boonuskoode?

Internet on parim koht populaarseimate boonuskoodide loteriidele juurdepääsuks. Järgmistel loteriidel on täna võrgumängijatele sooduskoodid.

PA iLottery boonuskood

Pennsylvania iLottery boonuskood 2022. aastal on PLAY20. Sellel saidil on Ameerika Ühendriikides mõned silmapaistvad loteriid. Praegu saavad uued mängijad pärast registreerumist ja PLAY20 koodi rakendamist 20 dollarit tasuta. Veelgi enam, esimesel sissemaksel on õigus saada 100% mänguboonust, mille ülempiir on 500 dollarit.

Millised loteriid pakuvad boonuskoode?
PA iLottery boonuskoodid

PA iLottery boonuskoodid

Huvilised saavad pakkumise vastu võtta nende lihtsate sammudega.

 1. Koodi kuvamiseks klõpsake PA iLottery boonusnuppu.
 2. Link suunab mängija registreerimislehele.
 3. Registreeruge e-posti aadressi, nime, koduaadressi, soo, sünnikuupäeva ja kahe turvaküsimusega.
 4. Sisestage boonuskoodi segmenti kood PLAY20 (see on tõstutundlik).
 5. Minge makselehele ja tehke sissemakse alates 10 dollarist.
 6. Esimene sissemakse on sobitatud dollar dollari vastu kuni 500 dollarini.

PA loteriil on sissemakse ja boonusraha 10-kordne läbimängimise tingimus.

PA iLottery pakub VIP-mängijate klubi, mis annab panustajatele võimaluse haarata rohkem kupongikoode, kingitusi, kohandatud näpunäiteid ja eksklusiivseid pakkumisi. Klubiga liitumine PA Lottery kodulehel oleva ikooni kaudu on tasuta.

Platvorm tervitab uusi liikmeid 5 dollariga, et mängida tasuta mänge. Igapäevased pakkumised kõikidele liikmetele sisaldavad 20% raha tagasi boonust ja koheseid võite teise võimaluse loosimisel. Pennsylvania iLottery'l saavad mängida ainult need, kes on 18-aastased või vanemad.

PA iLottery boonuskoodid
Mitme loto boonuskoodid

Mitme loto boonuskoodid

Multi Lotto platvormil on üle 50 veebiloterii, mille jackpotid on üle miljoni dollari. Multi Lotto loterii boonuskoodid on saadaval platvormil registreerumisel. Mängijad saavad pileteid osta mõne sekundi jooksul.

Iga boonuskood annab juurdepääsu unikaalsetele pakkumistele, seega on ülioluline vaadata Multi Lotto veebisaidil värskendusi. Selle postituse ajal pakub boonuskood 100% vastet kuni 50 euro ulatuses sissemaksetele. See kehtib ka uute mängijate kohta.

Multi Lotto registreerumisel peavad mängijad sisestama isiklikud andmed, nagu e-posti aadress, täisnimi, sünniaeg, telefoninumber, praegune riik ja linn. Pärast parooli loomist saab mängija saada boonuse järgmiste sammudega.

 1. Avage Minu konto.
 2. Lisage sissemakse summa sobiva makseviisiga.
 3. Sisesta boonuskood vastavale väljale.
 4. Nõustuge tingimustega, märkides linnukese vastavasse kasti.
 5. Protsessi lõpetamiseks klõpsake nuppu Esita.

Kontol peaks olema valmis sissemakse summa ja boonusraha panustamise jaoks.

Mitme loto boonuskoodid
Mega Millions boonuskoodid

Mega Millions boonuskoodid

Mega Millionsit mängitakse 44 USA osariigis jackpoti auhindadega alates 40 miljonist dollarist. Ajaloo suurim jackpot, mis loositi välja 30. märtsil 2012, oli ilmatu 656 miljonit dollarit. Mega Millioni esimene loosimine toimus 2002. aastal ja paljud mängurid on sellest ajast saadik võitnud jackpoti.

USA-s on mitu volitatud jaemüüjat, kes müüvad Mega Millionsi pileteid, kuid lihtsaim viis osta on piirkondlike veebisaitide kaudu, mis on loetletud põhisaidil. Näiteks saavad mängijad kontrollida boonuskoode ja mängida mängu Michigani, Illinoisi ja Kentucky loteriides. Piletihinnad algavad 2 dollarist ja võiduvõimalus on üks 24-st.

Kuigi boonuskood ei ole Mega Millionsi loteriis osalemiseks kohustuslik, on hea olla kursis kõigi uudistega. Praegu pole sooduskoode. Mängu reeglid on lihtsad:

 • Valige viis numbrit ühest 75-ni
 • Valige lisaarv ühest 15-ni
 • Oodake loosimist

Mega Millionsi loosimised toimuvad kaks korda nädalas (teisipäeval ja reedel).

Mega Millions boonuskoodid
EuroLotto boonuskood

EuroLotto boonuskood

Euro Lotto on suurim igapäevane loto jackpot Euroopas. Selle mitme miljoni euro suurune auhind meelitab paljusid kasutajaid veebis õnne proovima. Mängijad saavad valida kraapekaarte, nagu Lucky Triple, Silver Streak ja Gold Rush. Kuidas aga tähendab Euro Lotto boonuskood auhinnaks?

Mängijad peavad lihtsalt looma konto, täites registreerimisvormi. Lisaks isikuandmete esitamisele peavad panustajad sisestama asjakohase Euro Lotto vautšeri koodi. Praegune kood annab juurdepääsu 100% sissemakseboonusele, mille maksimaalne ülempiir on 100 €. Minimaalne sissemakse on 20 €.

Need, kes koguvad Euro Lotto boonuskoodi kolmanda osapoole lingilt, ei pea koodi sissemakse lehele panema. Pärast lingi kaudu registreerumist saavad nad panustada. Loteriipilet maksab 2 eurot ja klientidel tuleb valida kaks tähte ja viis numbrit. Loosimised toimuvad iga päev kell 20.00 ning võitjad on välja pandud EuroLotto kodulehel.

Tuleb märkida, et isegi boonuskoodiga ei saa Euro Lotto jackpoti võita enne, kui on tehtud sissemakse. Makse töötlemiseks on palju meetodeid, sealhulgas MasterCard, Visa, pangaülekanne ja Skrill.

EuroLotto boonuskood
Kuidas olla vastutustundlik lotomängija

Kuidas olla vastutustundlik lotomängija

Vastutustundlik panustamine on võtmetähtsusega nii panustajatele kui ka nende peredele. Vastutustundlik olemine tähendab loteriimehhanismi mõistmist ja panuste kontrolli all hoidmist, et mitte kahjustada isiklikke rahaasju, enesehinnangut, suhteid ja tööd.

Hasartmänguprobleemi tunnusteks on hasartmängude ulatuse varjamine lähedaste eest, lotopiletite ostmise arvelt arvete tasumata jätmine, kogukonna kriitika ja liiga palju mängimise tõttu purunenud suhted.

Õnneks on abi neile, kellel on hasartmänguprobleem. Vihjeliinid on avatud 24/7 ja on konfidentsiaalsed, seega pole põhjust nende poole pöördumisest kõrvale hiilida.

Parimad näpunäited vastutustundlikuks mängimiseks loteriidel

 • Enesekeelustamine: kõik, kellel on probleeme hasartmängudega, peaksid hoiduma loteriitest nii võrgus kui ka väljaspool seda.
 • Dollari limiidi seadmine: liigse mängimise vältimiseks peab iga lotomängija määrama oma rahalistele võimalustele vastava konkreetse eelarve. See aitab vältida suuremat rahakaotust, kui esimene summa on juba läinud. Loteriikulusid tuleks käsitleda pigem meelelahutuskuludena kui investeeringutena.
 • Laenuga lotot ei mängita: laenatud rahaga panustamine on lihtsaim viis võlatsüklisse sisenemiseks.
 • Ajapiirang: on vale mängida hasartmänge ilma põhjuseta või igal ajal, kui igavus peale tuleb. Lotomängude mängimisel on hea olla tahtlik, luues kindla ajakava.
 • Joobes hasartmängud keelatud: alkohol ja narkootikumid kahjustavad otsustusvõimet ja võivad põhjustada nende etteantud piiride ületamist.
Kuidas olla vastutustundlik lotomängija