Bonus Ball

Boonuspall on lisaarv, mis loositaks tavalisel loosimisel juhuslikult, kuid see pole nii. See on alati sama, mis päeva esimene (või teine) loosimine ja seda ei teatata kunagi enne loosimist, seega saavad mängijad teada, mis see on, enne kui huvi on toimunud. Selle eesmärk on võimaldada mängijatel järgmisel loteriil õige numbri äraarvamisega suuri raha võita.

See on tavaliselt "garanteeritud" auhind, kuna sellega pole seotud mingeid nööre – mängija ei pea garantii väljamaksmiseks rohkem maksma ega tegema midagi muud kui arvama õiget numbrit. Lühidalt öeldes on see online-loteriide reklaamimine samal viisil, nagu mängijad saavad kasiinodes boonuseid.

Bonus Ball
Kuidas kasutada boonuspalli
Kuidas kasutada boonuspalli

Kuidas kasutada boonuspalli

Boonuspalle kasutatakse ka selleks, et julgustada inimesi mängimist jätkama. Näiteks kui Jackpot on väga kõrge, võivad nad tavalise palli asemel kasutada garanteeritud boonuspalli.

Kui kõik mängivad silmad Jackpotile, on väiksem tõenäosus, et nad jätkavad mängimist, sest nad ei näe boonuspalli tulemas. Garanteeritud boonuspalli kasutamine tähendab aga seda, et peaaegu kindlasti saab mängija loosimisest midagi niikuinii.

Boonuspalli kasutamiseks peab mängija valima ekraanil kuvatud numbrite loendist (mis on numbrid, mille teised mängurid on valinud). Kui nad on oma numbri valinud, vajutavad nad keerutusnuppu, et kuvada loterii numbrid.

Mängur peab valima võidunumbriks ühe neist numbritest. Kui nende valik kattub tegeliku numbriga, võidab õnnelik mängija võidunumbriga näidatud raha.

Kuidas kasutada boonuspalli
Et muuta boonuspall pärisrahaks

Et muuta boonuspall pärisrahaks

Selle boonusega võita raha ei ole piiratud. Nad saavad mängida mitu korda vabal ajal või üks kord päevas. See boonus kehtib ainult mängude kohta, kus mängijad valivad ühe numbri, mitte kahe numbri kombinatsiooni.

Asjad, millele boonuspalliga mängides tähelepanu pöörata

Boonuspall on boonus nagu iga teinegi, nii et mängijad peaksid enne selle kasutamist kaaluma. Näiteks peaksite teadma viimast aega, millal on lubatud pileti kõrvale boonuspall valida. Arvestada tuleks ka boonuspalliga seotud tingimustega. Näiteks võivad mõned loteriid nõuda mängijatelt ainult ühe pileti ostmist, et kvalifitseeruda boonuspallile.

Mängijad peaksid vaatama ka boonuspalli pakkuvaid loteriisid. Jätkake märguannete kontrollimist, et vältida sisenemise ajakavast ilmajäämist.

Et muuta boonuspall pärisrahaks
Kas boonuspallil on strateegia?

Kas boonuspallil on strateegia?

Nagu loterii ise, on ka boonuspall puhas juhuse juhtum. Mängijad ei saa kasutada ühtegi tõestatud meetodit oma boonuspalli võiduvõimaluste suurendamiseks. Nad peavad vaid valima piletil nõutavad numbrid.

Kui kõik nende piletinumbrid peale ühe ühtivad loositud pallidega, kvalifitseeruvad nad boonuspallivooru. Sel hetkel loositakse boonuspall. Joonistamine võib toimuda üks kord või mitu korda; reeglid on loteriiti erinevad.

Kui mängija boonuspall loositakse nende viimaste loosimiste mis tahes hetkel, võidab ta boonusauhindu. Seetõttu ei tasu kulutada aega võiduka boonuspalli ennustamisele. Mõnel mängijal on aga oma veendumused, et mõned tegurid teevad neile õnne.

Sünnipäevad, konkreetsed numbrid ja nii edasi. Neid instinkte ei heiduta järgida. Iga loterii on ju eelkõige mõeldud lõbusaks tegevuseks.

Kas boonuspallil on strateegia?
Boonuspalli tingimuste mõistmine

Boonuspalli tingimuste mõistmine

Õigluse huvides on ettevõtte kehtestatud konkreetsed tingimused Interneti-loterii saidid mis kehtivad kõigi boonuspalle kasutavate mängude kohta. Need võivad loteriiti erineda, kuid enamasti on need sarnased. Need tavalised boonuspallireeglid hõlmavad järgmist:

 • Kõik võidupiletid tuleb välja panna 30 päeva jooksul alates väljakuulutatud loosimise kuupäevast.
 • Boonuspalle ei saa kombineerida sobivate boonustega.
 • Kui nad vastavad boonusele mõne muu boonuse või väljamaksevõimalusega, peavad nad tagama, et need ei kattu.
 • Boonussaldo hulka lähevad arvesse ainult pärisraha panused.
 • Boonuse saldo arvutatakse eelneva 30 päeva jooksul panustatud kogusumma põhjal. Boonuspallidega saadud võidud ei lähe sellesse arvestusse arvesse.
 • Kui boonuse saldo jõuab nullini, saab järelejäänud saldo lunastada.
 • Mängijad peavad osalemiseks olema 18-aastased või vanemad.
 • Loosimisel osalemise kordade arv ei ole piiratud.
 • Loosimisel tuleb välja panna üksikpilet.
 • Kõik sisseastujate tasud tuleb eelnevalt sisse nõuda.
 • Mängijad ei saa boonusraha teisele kontole kanda.
 • Boonused aeguvad teatud aja möödudes
 • Võidukoefitsient on 1/100.
 • Võitude saamiseks peavad mängijad otse ühendust võtma klienditoega. (Pange tähele, et mõned kasiinod pakuvad väljamaksete kohta erinevaid reegleid. Tutvuge iga kasiino tingimustega.)
 • Kõiki boonuseid ei saa välja võtta.
Boonuspalli tingimuste mõistmine
Millised loteriid pakuvad boonuspalli?

Millised loteriid pakuvad boonuspalli?

Mitmed loterii veebisaidid pakuvad boonuspalle. Mõned neist loteriidest on hästi tuntud ja teised on uued. Siin on mõned kõige populaarsemad.

Powerball USA

See on Ameerika suurim loterii. Alates selle käivitamisest 1970. aastal on seda mängitud peaaegu iga nädal. Ja nüüd on see saadaval ka võrgus mängimiseks! USA Powerballi loositakse kaks korda nädalas. Selle peaauhinnaks on 40 miljonit dollarit. Üks USA kriitilisi tunnuseid Powerball on "Power Play" funktsioon, mis võimaldab mängijatel suurendada oma võimalusi võita suuri auhindu.

Mida rohkem pileteid ostetakse, seda suurem on võimalus suurelt võita.
Lisaks iganädalastele loosimistele korraldab US Powerball ka eriüritusi, nagu kaks korda aastas toimuvad Mega Millionsi riiklikud finaalid. 2018. aastal müüdi USA Powerball enne loosimist välja.

Mega miljonid USA

The Mega miljonid on üks maailma suurimaid jackpoti loteriisid. Selle jackpotid on ulatunud kuni 640 miljoni dollarini. Loterii loositakse kaks korda nädalas, iga pilet maksab 2 dollarit. Jackpot algab 20 miljonist dollarist ja kasvab iga kord, kui seda ei võideta. Megamillions on saadaval ainult Ameerika Ühendriikides ja Kanadas.

Loteriil on kolm põhifunktsiooni. Esimene on numbrite valik, kus mängijad valivad viis valget palli ja kaks punast palli. Teiseks on valik "Vali 3", kus mängijad valivad esimese 75 hulgast kolm numbrit ja viivad need numbrid kokku kahe juhuslikult valitud numbriga. Kolmas on Megaplier. Mängija, kes valib kuus valget palli ja paneb need kokku nelja musta palliga, korrutatakse 2-ga. See tähendab, et tal on suurem võimalus võita.

SuperLotto Plus

Super Lotto Plus on veel üks populaarne loteriimäng Austraalias. See ei ole ainult ühekordne loosimine, vaid igakuine loosimine. Austraalia loto loosib iga kuu esimesel teisipäeval. Neil on juhuslikult välja loositud seitse õnnenumbrit vahemikus 1–7. Iga numbrit saab sobitada mis tahes muu numbri või numbrirühmaga. Jackpoti suurus jääb vahemikku 5–25 miljonit dollarit.

EuroMillions

The EuroMillions on järjekordne populaarne loteriimäng Euroopas. See on väga sarnane Ameerika Mega Millionsiga. Euromiljoni mängijad peavad suure auhinna saamiseks ennustama seitse palli õigesti. Erinevalt Mega Millionsist ei jaga EuroMillions rahalisi auhindu. Selle asemel võidab üks protsent kogu Jackpotist. Jackpot tõuseb, kui keegi võidab. Igal kolmapäeva ja laupäeva õhtul ootavad inimesed üle Euroopa loosimist, lootes, et nende piletid võidavad.

Lotto Euroopa

Teine kuulus Euroopa loterii on Lotto Europe. See on kord nädalas mängitav Prantsuse loterii. Igal neljapäeva õhtul saavad inimesed osta pileteid 1 dollari eest. Kui keegi ostab kõik kaheksa numbrit, saab ta osa Jackpotist. Jackpotid varieeruvad 10 000 ja 100 000 dollari vahel. Seni väikseim võidetud summa oli 3500 dollarit. Kuna see on Prantsuse loterii, on see saadaval ainult Prantsusmaal.

MEGA MILJONID JAAPAN

See loterii jaapani versioon ilmus 1992. aastal. See on riiklik loterii, kus inimesed saavad mängida loteriipileteid ostes. Mõned inimesed nimetavad seda "Jaapani Powerballiks". Jaapani loterii versioon põhineb USA Powerballil. Keskmiselt müüakse loteriil umbes 350 000 piletit päevas.

Powerball UK

Veel üks Ühendkuningriigi loterii on Powerball UK. Nagu paljudel teistel loteriimängudel üle maailma, on ka Powerball UK jackpotil 50 000–250 000 dollarit. Jackpot suureneb, kui rohkem inimesi loosimises osaleb. Kui keegi ei võida, läheb Jackpot järgmisele loosimisele. Powerball UK loosib oma numbrid reedeti ja laupäeviti. Piletid maksavad 1 dollar.

Topeltloto

Itaalias tuntakse topeltloteriid ka kui Il Dottore. See on Itaalia populaarseim loteriimäng. Itaalia loterii versioon erineb Ameerika omast. Viie numbri valimise asemel valivad mängijad kümme numbrit. Neid loositakse igal esmaspäeva õhtul ja pileteid saab osta juba 60 sendi eest. Iga pilet maksab 1 dollar.

PowerPlay

Boonuspalli loterii Indias kannab nime Power Play. Loterii India versioon on ainulaadne. See on igapäevane loterii. Erinevalt tavalistest loteriidest, kus pileteid ostetakse iga nädal, ostetakse pileteid iga päev.

SuperEnaLotto

Üks populaarsemaid loteriisid Lõuna-Aafrikas on SuperEnaLotto. Tegemist on rahvusliku mänguga, mis toimub kolmapäeviti ja laupäeviti. Jackpot jääb tavaliselt 30–60 miljoni rubla vahele. See jaguneb peaauhinnafondiks ja boonusfondiks. Niipea kui keegi peaauhinna võidab, kantakse raha boonuspotti. Kui keegi ei võida, lähevad jackpotid üle järgmisele loosimisele.

Millised loteriid pakuvad boonuspalli?
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Kuigi seda ei peeta mõnes mõttes hasartmängudeks, võib loterii mängimine siiski muutuda problemaatiliseks. Hasartmäng on lõbus, kuid sellega kaasnevad riskid. Mängijaid julgustatakse vastutustundlikult mängima. Siit leiavad panustajad näpunäiteid ja tööriistu, mis aitavad neil hasartmänge paremini hallata.

 • Inimene ei tohiks panustada rohkem, kui saab endale lubada kaotada.
 • Pole tähtis, kui väga keegi kihlvedusid armastab; ei ole vabandust hädavajalikeks vajadusteks mõeldud raha kaotamiseks! Enne mängu alustamist peaksid mängijad veenduma, et neil on piisavalt raha kaotuste katmiseks.
 • Panustamine peaks olema vaid osa vaba aja veetmisest. Kogu saadud lisatulu tuleks selle asemel kasutada millekski muuks.
 • Olge teadlik hetkedest, mil inimene mängib kõige tõenäolisemalt hasartmänge. Peaksite proovima mitte mängida, kui olete stressis või joobes.
 • Tehke plaan B – Kui keegi tunneb, et ta võib kaotada kontrolli oma panustamisharjumuste üle, peaks ta proovima välja mõelda varuplaani juhuks, kui see juhtub. Näiteks võiksid nad alati mängimise üldse lõpetada.
 • Tea, millal lõpetada – pärast kaotust ei pea mängimist kohe katkestama. Mõned inimesed eelistavad mängida kuni võiduni. Kui aga kellelgi on probleeme oma kulutuste kontrollimisega, on ilmselt kõige parem lotoennustusi kärpida.
 • Mängides ärge kunagi laenake teistelt inimestelt raha. Kui mängijad on liiga palju hasartmänge mängides võlgu, peaksid nad kaaluma finantsjuhtimise abi otsimist kvalifitseeritud asutuselt. On palju asutusi, mis aitavad hasartmänguprobleemidega inimesi.
Vastutustundlik hasartmäng