Loteriisaitide 10 PayPal täielik loend 2024

PayPal on üks turvalisemaid ja kiiremaid veebimakseviise. Seda aktsepteerivad mitmed loteriisaidid, nagu Megarush ja Crazy Lotto. Viisteist aastat tagasi asutatud PayPal on üks tõhusamaid e-rahakotte ja sellel on maailmas miljoneid registreeritud kasutajaid. Mängijad saavad PayPali kasutada loteriipiletite ostmiseks, panuste tegemiseks, sissemaksete ja väljamaksete tegemiseks. Samuti on PayPali konto avamine üsna lihtne.

See nõuab lihtsaid isikuandmeid ja seda saab teha Internetis. Kogu protsess ei kesta kauem kui paar minutit. Kuigi see on laialt populaarne, on oluline enne sellel mängimist kontrollida, kas loterii veebisait aktsepteerib Paypali.

Loteriisaitide 10 PayPal täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kuidas teha sissemakset PayPali kaudu

Parimad loteriisaidid võimaldavad mänguritel teha sissemakseid PayPali süsteemide kaudu. Protsess on kiire, lihtne ja turvaline kui enamik e-rahakoti pakkujaid. Esiteks peab mängijal olema aktiivne rahaliste vahenditega PayPali konto.

Interneti-loterii saidi täiendamiseks peaksid mängijad oma kontole sisse logima ja menüüst valima kassa. Seejärel valivad nad valikust PayPali saadaolevad sissemaksevõimalused.
Järgmine on ümbersuunamine turvalisele PayPali süsteemile, mis nõuab neilt oma Paypali kontole sisselogimist.
Seejärel sisestavad nad sissemakse summa ja kinnitavad, et sissemakseprotsess on lõpule viidud.

PayPali ühendamine pangaga

  • Pakkuja on võimalik ühendada pangakontoga. Valige lehe ülaosas rahakott. Seejärel valige suvand "Lingi pangakonto ja valige oma registreeritud pank.
  • Mängijad saavad valida "Kas te ei näe oma panka?" allosas, kui see pole loendis saadaval. Pangaga linkimise saab teha koheselt veebis või pangasaalis käsitsi.
  • Mängijad saavad teha otsemakse teenusepakkuja juures, klõpsates rahakoti vahekaarti ja valides valiku „Raha ülekandmine”. Seejärel valivad nad valiku „lisa oma saldole raha”.
  • Järgmisena peaksid nad valima oma panga ja lisama summa, mida nad soovivad üle kanda. Lõpuks klõpsavad nad nupul „Lisa” ja ootavad raha saamiseks 3–5 päeva.
  • Pakkuja poolt heakskiidetud päevane sissemakse limiit on 5000 dollarit.

Sissemakseid saab teha ka mobiiltelefoni äppide või brauserite kaudu. See on tänapäeval kõige populaarsem meetod, mida PayPali kasutajad kasutavad nii internetist loteriipiletite ostmisel kui ka tavaliste tehingute tegemisel.

Kuidas PayPaliga väljamakset teha

PayPali kontol on loterii väljamakseid lihtne vastu võtta. See on võimalik pärast võitude laekumist lotokontole. Loterii võitja valib vahekaardilt "Kassa" valiku "PayPal".

Seejärel sisestavad nad summa, mida nad soovivad välja võtta, ja seejärel nende PayPali kontoga ühendatud e-posti aadressi. Tehing õnnestub pärast tehingu kinnitamist. Samuti saab taotleda ja ühendada PayPali deebet- või krediitkaarti nende loteriisaitidega.

Pärast teenusepakkuja kontole sisselogimist lähevad nad rahakotivalikusse ja valivad „Raha ülekandmine”. Seejärel valivad nad valiku „ülekanne teie panka”. Seejärel valivad nad väljavõetud raha deponeerimiseks oma panga ja klõpsake nuppu Jätka. Sisestage minimaalne summa, klõpsake nuppu Järgmine, kontrollige ülekandetaotlust ja valige „Tehke kohe”

Väljavõtmise limiit

Päevane väljamakse limiit pakkuja juures on 5000 dollarit. Raha edastamiseks teenusepakkujalt teie pangakontole kulub 3–5 tööpäeva.

Kui aga teie rahaliste vahendite kajastamine teie pangakontol võtab rohkem aega, võite võtta ühendust PayPali klienditeenindusega, et küsida tekkinud ebamugavuste põhjuste kohta.
Üks parimaid asju on see, et mobiilis on mugav ja lihtne raha välja võtta.

Esiteks saate alla laadida teenusepakkuja mobiilirakenduse, mis on saadaval iOS-i ja Androidi kasutajatele. Seejärel käivitate ühe makseviisidest ja võtate välja summa, mis ei ületa päevalimiiti.

Saate oma teenusepakkuja kontole sisse logida ka mobiilsete veebibrauserite (nt Google Chrome ja Firefox) abil ning algatada taganemisprotsessi.

See on nii lihtne ja tõhus!

Ohutus ja turvalisus PayPalis

Tuntud veebimaksete platvorm PayPal on tuntud oma eeskujulike turva- ja turvafunktsioonide poolest. Kuigi seaduslik Interneti-loteriid lisameetmeid, et suurendada mängurite finantsandmete kaitset, PayPal pakub täiendavat kaitset. Ettevõte jälgib iga tehingut ööpäevaringselt.

See kaitseb mängijaid võrgupettuste, identiteedivarguste ja e-kirjade andmepüügi eest.

PayPal töötab meilikinnituste ja turvavõtmete kaudu. Pärast iga pangatehingut saavad kasutajad meili. Kui nad tehingut ei algatanud, saavad nad PayPali viivitamatuks tegutsemiseks hoiatada.

Mitmetasandiline kinnitamine ja krüpteerimine

PayPali turvavõti nõuab kasutajakontole sisselogimisel kahefaktorilist autentimist. Peale parooli saab kasutaja oma telefoni SMS-i teel kontrollimiseks ajutise turvakoodi.

Sellised funktsioonid kaitsevad kasutajat häkkerite ja veebipetturite pettuse eest. Täieliku krüptimise funktsioon hoiab ära kasutajaandmete ja rahaliste tehingute kaitsmise petturite eest.

PayPal saavutab selle, aktsepteerides ainult turvalisi ühendusi ja rakendades iOS-i ja Androidi rakendustes võtme kinnitamise pärast seda, kui kasutaja on kontole juurde pääsenud.

Esimene ettevaatusabinõu PayPali kasutamisel on tagada Interneti-ühenduse turvalisus. Teine asi on URL-i riba "HTTPS"-aadressiga enne domeeninime, mis tagab, et see on turvaline sait!

PayPali klienditoe võimalused

PayPalis saadaolevate klienditoe valikute hulka kuuluvad telefonikõned, sõnumikeskused ja lahenduskeskused. Telefonikõnede tugi on saadaval erinevates keeltes, et teenindada erinevaid riike/piirkondi, mida ettevõte teenindab. Kasutajad peavad siiski helistama ettenähtud ajakavade kohaselt.

Kasutajad saavad abi ka ööpäevaringselt tugimeeskonnalt, tõstes oma e-posti aadressiga pileti. See võtab aga telefonikõnedega võrreldes kauem aega.

Lahenduskeskused võimaldavad klientidel probleemist teada anda või poolelioleva probleemi järelmeetmeid.
PayPali tugimeeskonnaga saab ühendust järgmistel telefoninumbritel:

  • (402) 935-7733 volitamata vigade korral
  • 888-221-1161

Selleks tuleb võtta ühendust PayPali tugimeeskonnaga, kuna nad on ööpäevaringselt saadaval. Nad hindavad oma kliente ja pakuvad neile vajalikku tuge. Näiteks määravad nad pärast nendega ühenduse võtmist pileti numbri ja määravad liikme, kes aitab probleemi lahendada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask