Turvalised makselahendused online-loteriimängijatele aastal 2024

Kui otsite suurepärast online-loterii saiti, olete ilmselt endalt küsinud: "Kas saadaolevad makseviisid on ohutud?" Tänu Interneti-makseviiside laiale valikule on loterii väljamaksed muutunud kättesaadavamaks kui kunagi varem.

Kõik, mida vajate, on leida Internetist seaduslik loteriisait, teha sissemakse, osta loteriipilet ja valida oma numbrid. Kui need vastavad loosinumbritele, on loosivõit sinu. Mõnel loteriil võite saada väiksemaid auhindu, kui teie numbrid vastavad jackpotis teatud numbritele. Alates e-rahakotist kuni MasterCardi ja Visani on palju võimalusi, kuidas parimatelt saitidelt oma lotovõitude välja võtta. Siin on kõik, mida peaksite teadma ohutute makseviiside kohta.

Trustly

Trustly on üks parimaid veebimakseviise, mis võimaldab kasutajatel teenuste eest tasuda ilma pangakaardi või mobiilirakenduseta. Selle asutas 2008. aastal Stockholmis Rootsi finantstehnoloogia ettevõte Trustly Group. Algselt nimetati seda InstantBankiks. Tänaseks teeb ettevõte koostööd enam kui 6300 finantsasutusega ja selle kliendibaas on ligikaudu 525 miljonit. Avatud pangandussüsteem hõlbustab ülekandeid teiste veebikaupmeestega, nagu PayPal, eToro, AliPay, eBay, Dell, GoFundMe ja Wise. Trustlyt kasutatakse tavaliselt Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Sõltumatute Riikide Ühenduse piirkonnas (SRÜ).

Kuva rohkem
Visa

Interneti-loterii veebisaidid aktsepteerivad mitmesuguseid maksevõimalusi. Viisa on sageli üks parimaid valikuid. Tavalise ja juurdepääsetava maksesüsteemina kasutab Visa oma rahvusvahelist haaret, et pakkuda rahaülekandevõimalusi peaaegu piiramatule arvule toodetele ja teenustele, sealhulgas loteriidele ja muule võrgumängule.

Kuva rohkem
MasterCard

MasterCard on rahvusvaheline finantsteenuste ettevõte, millel on ülemaailmne klientuur. Praegu on see maailmas suuruselt teine e-maksekaartide ettevõte. Ettevõte aga ei väljasta oma kaarte otse kasutajatele, vaid pigem finantseerimisasutustele, kes need seejärel nende nimel oma klientidele väljastavad. MasterCard võib olla kas deebetkaart või krediitkaart.

Kuva rohkem
Skrill

Populaarse veebipõhise e-rahakotina meelitab Skrill jätkuvalt tarbijaid, kes otsivad odavat viisi Internetis raha ülekandmiseks. Ostja saab vaid mõne klõpsuga raha hoiustada ja hajutada makseteenuse pakkuja kaudu, mis on nüüd üks juhtivaid makseteenuseid kogu maailmas.

Kuva rohkem
Neteller

Enamiku veebipanijate eelistatud makseviiside loendis on Neteller. See maksevahend on ahvatlev oma kasutusmugavuse poolest. Neteller kuulub Briti ettevõttele Paysafe Group ja seda haldab. See asutati 1999. aastal. Siiski hakkas see kuni 2000. aastani töötlema online-hasartmängumakseid, sealhulgas loteriisid.

Kuva rohkem
MuchBetter

MuchBetter on üks populaarsemaid loteriisaitide veebipõhiseid makseviise. See toimib e-rahakotina, mis võimaldab kasutajatel Internetis raha vastu võtta ja makseid teha. Ettevõte asutati 2016. aastal, et pakkuda tõhusamaid ja tõhusamaid teenuseid. Esimese kolme tegevusaasta jooksul võitis see juba mitmeid auhindu. Nende hulka kuulusid _Teenuste tõusev täht EGR Awardsil B2B 2018, parim idufirmade innovatsioon 2019. aasta MPE Awardsil_ja Aasta mobiilimakselahendus SBC Awardsil 2019, teiste hulgas.

Kuva rohkem
Payz

Payz, mis on üks enim tunnustatud e-rahakoti makseviise, saavad loteriimängijad kasutada oma kontode rahastamiseks. See on paindlik makseviis, mis toetab 54 valuutat ja on saadaval enam kui 200 riigis üle maailma. Payz toetab loteriipiletite ostmist riikides, kus online-hasartmängud on lubatud.

Kuva rohkem
PayPal

PayPal on üks turvalisemaid ja kiiremaid veebimakseviise. Seda aktsepteerivad mitmed loteriisaidid, nagu Megarush ja Crazy Lotto. Viisteist aastat tagasi asutatud PayPal on üks tõhusamaid e-rahakotte ja sellel on maailmas miljoneid registreeritud kasutajaid. Mängijad saavad PayPali kasutada loteriipiletite ostmiseks, panuste tegemiseks, sissemaksete ja väljamaksete tegemiseks. Samuti on PayPali konto avamine üsna lihtne.

Kuva rohkem

American Express

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Turvalised makseviisid

Turvalised makseviisid pakuvad turvalisi vahendeid sissemaksmiseks ja väljamaksmiseks veebiloterii saidil. Kui olete aga lotomängija, vajate kindlust, et kassas ei ole pettuse ohtu. Järgmised funktsioonid aitavad minimeerida loterii makseviiside haavatavust.

SSL-protokoll

SSL on Secure Socket Layeri akronüüm, krüpteerimisprotokoll saidi kaitsmiseks. Parimad loteriisaidid neil on SSL-sertifikaadid ja nende URL-id algavad HTTP asemel HTTPS-iga. Samuti märkate URL-i kõrval tabaluku ikooni. SSL-krüptimisega on teie finantsandmed võrguloterii mängimisel turvalised.

PCI DSS-i vastavus

Maksekaarditööstus ehk PCI on reguleeriv asutus, mis jälgib elektrooniliste tehingute turvastandardeid. DSS tähistab andmeturbe standardeid. Kõik lotoettevõtted, mis hõlbustavad krediitkaardimakseid, peaksid järgima PCI juhiseid.

3D-autentimine

See funktsioon piirab pettusi kaardi väljastamise ajal. 3D turvalise autentimisega haldab makseteenuse pakkuja identiteedi kinnitamise protsessi. Oletame, et kasutate Visat raha sissemaksmiseks loterii saidile Internetis. Visa tegeleb PIN-koodi päringute ja biomeetriliste kinnitustega. See tagab, et Visa kaardiga saab lotopileteid osta ainult tegelik kaardiomanik.

Aadressi kinnitamise teenus (AVS)

AVS kasutab teie makseviisi kinnitamiseks teie saidile sisestatud arveldusaadressi. AVS tagab, et see aadress ühtib teie pangakontol või krediitkaardil olevaga.

Muud turvameetmed hõlmavad värskendatud operatsioonisüsteemi ja tokeniseerimist, mis asendab konfidentsiaalsed andmed juhuslike tähemärkidega.

Pangandusmeetodi valimine

Parimad loterii veebisaidid pakuvad arvukalt sisse- ja väljamaksemeetodeid. Pange tähele, et mõned võimalused on mõeldud ainult sissemaksete jaoks. Kuid enamikul juhtudel võimaldab loterii sait panustajatel valitud sissemaksemeetodit kasutades raha välja võtta. Enne esimese tehingu tegemist lugege läbi tingimused. Alternatiivide vahel otsustades arvestage järgmiste teguritega.

 • Turvalisus: Turvaline maksete töötlemine on andmetega seotud rikkumiste ja rahaliste kahjude vältimiseks ülioluline. Olge kursis, mõistes makseteenuse pakkuja kehtestatud turvameetmeid.
 • Ülekande kiirus: Kuna soovite oma lotokontot kohe rahastada, alustage uurimisega, kui kaua kulub finantspakkujal raha vabastamiseks. Valige oma mugavuse huvides meetod, mis hõlbustab loterii kiiremat väljamakset.
 • Tehingutasud: Enamik sissemakseid veebiloteriidel on tasuta, kuid teatud meetoditega võitude väljavõtmise eest võidakse nõuda tasu. Kasumimarginaali suurendamiseks on kõige parem valida madalaima tasuga makseviis. Loterii väljamaksete kalkulaator võimaldab teil näha, kui palju teilt raha väljavõtmise eest võetakse.
 • Pettuste leevendamine: Mõistlik on kasutada tehingumeetodit, mis suudab tuvastada kahtlaseid võrgutegevusi. Peaksite saama piirata, kui palju saate veebiloteriidele kulutada.
 • Kohalik jurisdiktsioon: Erinevates osariikides on veebiloterii jaoks erinevad finantsjuhtimise kontrollid. Veenduge, et teie loteriipileti ostmine oleks kooskõlas kohalike seadustega.
 • Vahetuskurss: Mõned alternatiivid on piiratud teatud piirkondade ja valuutadega. Selliste meetodite kasutamisel konverteeritakse teie raha ülemaailmselt aktsepteeritud valuutasse ja rakenduda võib vahetustasu.
 • Panga limiidid: Tavaliselt määrab loteriisait sisse- ja väljamakse limiidid. Mõned elektroonilised maksesüsteemid on aga kehtestanud piirangud, kui palju saate veebis kulutada. Paljudel juhtudel peate selle piirangu tühistamiseks võtma ühendust pangateenuse pakkujaga.
 • Kuid see on turvalisuse huvides paika pandud. Tingimuste ja tingimuste rikkumise vältimiseks kinnitage lotosaidil kindlasti oma pangameetodi igapäevane maksimaalne väljamakse limiit. Parim variant võimaldab väiksemaid väljamakseid, nii et sa ei pea liiga kaua ootama, et oma auhinda nautida.
 • Makseviisi boonus: Sõltuvalt sissemaksemeetodist võib teil olla õigus saada eriboonust. Kõik e-rahakotid, pangad ja kaardid ei kvalifitseeru sellele eripakkumisele. Üks võimalustest, mis seda boonust meelitab, on Bitcoin. Enne kui hakkate Internetis lotot mängima, minge kampaanialehele ja lugege boonuspoliitikat.
 • Mobiiliga kohanemisvõime: Kas veebikaupmees lubab tehinguid mobiili kaudu? Enamik Interneti-loterii saite on tänapäeval mobiilile optimeeritud. Veenduge, et teie finantsteenuse pakkujal oleks erinevate mobiilsete operatsioonisüsteemide ja võrkude jaoks kohandatav maksekogemus.

Kuidas loterii mängides sissemakset teha

Sissemakse tegemiseks ja veebiloterii eest tasumiseks peate olema registreeritud mängija. Igal saidil on pangameetodite loend. Näited on PayPal, Visa, ACH elektrooniline tšekk, MasterCard, Discover Credit Card, WebCash, PayNearMe, PA Lottery Play+ jne. Loteriikonto rahastamiseks järgige neid juhiseid:

 • Logi oma e-posti/kasutajanime ja parooliga loosikontole sisse
 • Liikuge kassasektsiooni ja valige „Makse/Sissemakse“
 • Valige saadaolevast loendist eelistatud sissemakseviis
 • Sisestage summa, millega soovite kontot rahastada
 • Oma identiteedi kinnitamiseks järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid

Veebiloteriisaidid kasutavad moodsaid krüpteerimistehnoloogiaid, et hoida teid sissemakse tegemise ajal anonüümsena. Teile on tagatud finantsandmete privaatsus ja turvalisus. Järgmisena soovite osta pileteid, et osaleda loteriis. Siin on juhised, mida järgida.

 • Esimese ostu puhul viige registreerimine kindlasti lõpule ja valige ülaltoodud sammude järgi makseviis
 • Valige oma eelistatud loterii
 • Sisestage piletid, mida soovite osta, ja mängimisvalikud (juhuslikud numbrid)
 • Klõpsake esitusnupul ja valige, kui palju soovite kulutada
 • Kinnitage piletiost ja oodake kinnitussõnumit

Kui tehing ei õnnestu, proovige mõnda muud makseviisi. PayPali kasutamisel veenduge, et see oleks seotud pangakontoga, mitte krediit- või deebetkaardiga. Teised pakkujad, nagu PA Lottery Play+, võimaldavad teil luua ühenduse oma pangakonto, krediit- ja deebetkaardiga.

PayPali kasutamine loto mängimisel

PayPal on üks usaldusväärsemaid e-rahakotte loteriisaitidel kiirmaksete tegemiseks. Seda austatakse kogu maailmas ja see pakub kiireid loteriimakseid. Turvalisus on kõige olulisem eelis PayPali kasutamisest veebiloteriisaitidel.

Ettevõttel on pikk turvaliste veebitehingute ajalugu, mida toetavad täielik krüptimine ja kahefaktoriline autentimine. Kassas ei jagata teie andmeid kunagi kellegagi peale PayPali. Enamikul PayPali aktsepteerivatel veebiloteriidel on uutele mängijatele teretulnud pakkumine. Kuid enne boonuse taotlemist on hea kontrollida.

Kuidas teha sissemakse PayPali kaudu

Raha deponeerimine loterii veebisaidile PayPali saldoga on lihtne. See võib võtta rohkem aega kui deebetkaart, kuna PayPal on vahendaja kaupmehe teenus. See tuleb teie pangakonto ja loteriisaidi vahele. Kuid protsess järgib neid lihtsaid samme:

 • Valige kassa armatuurlaual sissemaksete jaoks PayPal
 • Sisestage summa, mille soovite sissemakse teha
 • Ilmub uus aken, kus peate oma PayPali kontole sisse logima
 • Raha kantakse üle koheselt, et saaksite lotot mängima hakata

Kuidas PayPali abil loteriivõite välja võtta

Loteriisait soovib, et teeksite raha välja teie valitud makseviisiga. Kui valite PayPali, pole teil probleeme võitude väljavõtmisega. Siin on protseduur.

 • Minge väljamaksete sektsiooni ja taotlege väljamakset
 • Klõpsake PayPal (see on esimene valik)
 • Sisestage oma sisselogimismandaadid ja parool
 • Loterii pakkuja kinnitab taotluse
 • Saate raha oma PayPali kontole 12–24 tunni pärast

Kui teil on PayPali kontol raha, saate seda kasutada kaupade ja teenuste ostmiseks veebis või raha oma pangakontole. Teilt võidakse nõuda raha panka ülekandmise eest tasu.

Kuidas väljamakset teha

Õnnitleme lotovõidu puhul! Enne auhinna väljavõtmist veenduge, et sait on teie isikut kinnitanud. Logige oma kontole sisse ja järgige alltoodud samme.

 • Konto menüüs klõpsake nuppu "Võta raha välja" või muud sarnast nuppu
 • Protsessi alustamiseks klõpsake pangakontol või e-rahakotil, millelt soovite raha välja võtta
 • Kui olete eelistatud makseviisi juba määranud, kuvatakse see ripploendis
 • Sisestage loteriivõidud, mida soovite lunastada, ja sisestage kogu nõutav teave
 • Protsessi jätkamiseks klõpsake nuppu Esita
 • Saate sõnumi, mis kinnitab teie taganemistaotlust

Enne raha väljavõtmist pöörake tähelepanu väljamaksepiirangutele. Pettustevastase kontrolli osana peate oma esimese taganemistaotluse ajal esitama mõned dokumendid. Selle eesmärk on tagada raha korrektne ja seaduslik ülekandmine.

Saate oma isikut tõendada riikliku isikut tõendava dokumendi, passi või juhiloaga. Aadressi tõendamiseks võite esitada kehtiva kommunaalarve, kuid see ei tohi olla vanem kui kolm kuud.

Väljamakse töötlemise ajal kuvatakse see teie lotokontol ooteloleva taotlusena. Pärast kinnitamist teisaldatakse see tehinguajalukku. Kui teil tekib protsessi käigus probleeme või soovite midagi küsida, võtke kindlasti ühendust klienditeenindusega.

Üldiselt ei saa te välja võtta summat, mis ületab teie sissemakseid. See on kooskõlas rahapesuvastaste tavadega.

Mõned võrguloteriid pakuvad lotorakendusi, mille saate oma nutitelefoni alla laadida. Väljavõtmise protsess on sama. Keskmiselt võib nii lauaarvutite kui ka rakenduste väljamaksete pangakontole jõudmiseks kuluda kaks kuni viis tööpäeva.

Parimad loterii makseviisid

Inimesed mängivad loteriid, sest tahavad raha võita. Kiire ja turvaline makseprotsess on ülimalt oluline. Viimaste arengutega finantssektoris on tekkinud arvukalt loteriimaksemeetodeid. Me mõistame, et seda pole lihtne valida, kuna neil on oma eelised ja puudused.

Kuidas hindame ja vaatame maksevõimalusi

Enne pangandusmeetodi oma saidil tutvustamist vaatame selle põhjalikult üle ja hindame seda vastavalt meie valdkonna teadmistele ja mängijate kogemustele. Meie soovitatud meetodid peavad vastama konkreetsetele kriteeriumidele.

 • Peab olema laialdaselt juurdepääsetav ja üldiselt aktsepteeritud
 • Peaks tagama ohutuse ja konfidentsiaalsuse
 • Peaks olema panustajate seas populaarne
 • Andmerikkumiste vältimiseks peavad olema ranged krüpteerimisstandardid
 • Vajab usaldusväärset klienditugi

Mainekad loteriiorganisatsioonid võtavad vastu sissemakseid ja maksavad võite ilma kohustusi rikkumata. Mõned saidid pakuvad paremaid tehingumeetodeid kui teised. Meie tipphetkedes loetleme ainult need, millel on kõrged müügiargumendid.

Parimad pakkujad rakendavad turvameetmeid, mis tagavad teie finants- ja isikuandmete ohutuse. Hea näide on 128-bitine krüptimine, mis kodeerib teavet, et hoida teie raha häkkerite eest kaitstuna. Siin on mõned kõige turvalisemad võimalused online-loterii mängimiseks.

Visa

Visa on üks edukamaid võrgustikke globaalse haardega, mis sobib ideaalselt veebilotopiletite maksmiseks. Ettevõte säilitab ohutuse osas suurepärast mainet. Pole üllatav, et peaaegu kõik loteriid aktsepteerivad sisse- ja väljamaksete tegemiseks Visa krediitkaarte.

Ettevõte on tuntud selle poolest, et võtab kahtlaste tegevuste vastu rangeid meetmeid, seega peaksite end selle kasutamisel turvaliselt tundma. Visaga saate oma vastavale lotokontole hoiustada suhteliselt suuri summasid. Teisest küljest ei võimalda kõik loteriid Visa krediitkaartidega väljamakseid. Kontrollige enne väljamakse töötlemist peenes kirjas.

MasterCard

MasterCard krediitkaartide turvalisuse ja turvalisuse osas konkureerib Visaga. Paljud loterii veebisaidid aktsepteerivad seda ja sõltuvalt teie väljastanud pangast on valida erinevate eliitkaartide vahel. Teie teave jääb konfidentsiaalseks, nii et te ei peaks pettuste pärast muretsema. Sul on ka luksus teha oma loteriikontole suuri sissemakseid. Mõnikord võivad olenevalt kaardi tüübist rakenduda tasud.

Skrill

See on Inglismaal põhinev makseviis, mis on olnud kasutusel viimased kaks aastakümmet. Seda kasutatakse tavaliselt Ühendkuningriigis, kuid sellel on õnnestunud saada rahvusvaheline kliendibaas.

Skrill võtab sisse- ja väljamaksete eest väikeseid tasusid. Sissemaksed on kohesed, väljamakse tegemiseks võib kuluda kuni kaks päeva. Teie andmed on kaitstud, kuna Skrill ei edasta neid kolmandatele isikutele. Paljud lotomängijad armastavad seda selle eest, et nad hõlbustavad kiiret juurdepääsu oma pankadele Interneti kaudu.

Lisaks saate kasutada 40 erinevat valuutat enam kui 200 riigist. Erinevalt mõnest veebipõhisest kauplemisteenusest on Skrillil hea mainega klienditoe süsteem, kus saate reaalajas vestluse kaudu igal ajal kõike küsida. Ainus piirang on see, et mitte kõik loteriid ei aktsepteeri Skrilli makseid.

Panga pangaülekanne

Peaaegu kõik loterii saidid aktsepteerivad otsepangaülekandeid. Sõltuvalt teie pangast võite maksta tehingutasu. Töötlemisaeg võib kesta üks kuni viis tööpäeva. Innukatele mänguritele ei meeldi liiga pikk ootamine ja seetõttu eelistab enamik neist e-rahakotti pangaülekannetele.

Jällegi, enamik panku ei kiida heaks hasartmängudega seotud taotlusi. See võib olla probleem, kui olete valinud uue loterii veebisaidi, mille maine on teadmata.

Vastutustundlik mängimine

Pidage meeles, et loterii loosimised on juhuslikud ja igal ostetud piletil on võrdne võimalus võita. Jackpotid jagatakse igal nädalal ja auhinnad suurenevad, et anda mängijatele suurem potentsiaalne tulu.

Ideaalis saate osta rohkem pileteid, et suurendada oma võiduvõimalust. Aga vastutustundliku lotomängijana tasuks kehtestada kululimiit ja sellest kinni pidada. Sel juhul võib abi olla ka veebiloterii sündikaadiga liitumisest.

Teised näpunäited, mis aitavad teil vastutustundlikult mängida, on järgmised:

 • Ärge kunagi võtke laenu, et mängida Internetis lotot
 • Võtke seda pigem vaba aja veetmise kui sissetulekuallikana
 • Vältige kaotuse tagaajamist
 • Ärge mängige, kui olete liiga põnevil või masendunud
 • Kasutage vastutustundliku hasartmängu ressursse
 • Otsige professionaalset abi, kui arvate, et teil on hasartmängusõltuvus
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask