Loteriisaitide 10 Rapid Transfer täielik loend 2024

Rapid Transfer on kiirmakselahendus, mille 8. septembril 2016 käivitas Ühendkuningriigis asuva Paysafe Groupi tütarettevõte Skrill Ltd. Seda toetavad Neteller ja üle 3000 panga, sealhulgas Barclays ja Deutsche Bank. Saadaval 20 riigis, nagu Hispaanias, Saksamaal, Ungaris, Austrias, Prantsusmaal, Itaalias ja Ühendkuningriigis, ühendab kiirülekanne Interneti-panganduse mugavuse kiirete tehingutega veebikaupmeeste juures.

Teenus kasutab integreeritud ja turvalist platvormi, mis töötab sujuvalt mobiilseadmetega. See on veebiloterii saitide seas ülipopulaarne ja laieneb jätkuvalt, kui rohkem kihlveosaite võtab kasutusele kiirülekande sissemaksed. Mängijatele meeldib see, sest nad saavad valida oma eelistatud valuuta. See tähendab, et neil on Internetis juurdepääs mitmesugustele loteriisaitidele, olenemata aktsepteeritud valuutadest.

Loteriisaitide 10 Rapid Transfer täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kuidas teha sissemakset kiirülekandega

Lotomängijad, kes eelistavad krediit-/deebetkaartidele traditsioonilisi pangamakseid, peavad Rapid Transferit mugavamaks. Selle makseviisi kasutamise alustamiseks pole vaja registreeruda. Kliendid teevad otse ja kiireid ülekandeid otse oma pangakontodelt, veebiloterii veebisaidilt lahkumata. Lisaks pole sissemakse töötlemiseks vaja rakendusse sisse logida.

Tuleb märkida, et Rapid Transfer ei ole e-rahakott nagu Skrill. See on lihtsalt vahevärav kasutaja pangakonto ja e-kaupmehe vahel. Seega pole vaja raha rahakotti laadida enne selle lotokontole kandmist. Kiirülekande sissemakseid saab teha eurodes, GBP, HUF, NOK, DKK, SEK, BGN ja PLN.

Siit saate teada, kuidas kiirülekande hoiuseid töödeldakse.

 1. Valige kiirülekande loterii sait
 2. Minge kassalehele
 3. Valige soovitatavate sissemaksemeetodite loendist Kiirülekanne
 4. Logige uuel teenuselehel sisse oma internetipanga kontole
 5. Sisestage sissemakse summa ja kinnitage makse
 6. Lõpetage kinnitamine OTP, 2-faktori autentimise või SMS-koodiga

Kõik sissemaksed loterii saidile peavad vastama operaatori seatud piirangutele. Teisest küljest on kiirülekande limiidid riigiti erinevad. Üldiselt ei tohi need ületada 100 000 dollarit. Kiirülekanne kinnitab tehingud kohe, kui lingitud pangakontol on piisavalt raha. Raha krediteeritakse koheselt, et mängija saaks osta lotopileti.

Kuidas kiirülekandega raha välja võtta

Miski pole põnevam, kui lotomängija saab õnnitlussõnumi auhinna võitmise kohta. Nii teavad nad, et on aeg raha välja võtta. Tavaliselt, Interneti-loteriid nõuda mängijatelt väljamaksmist samade makseviisidega, mida nad algselt sissemaksete tegemiseks kasutasid. Kahjuks ei ole kiirülekande olemuse tõttu kiirloterii väljamaksed saadaval.

Mängijad võivad võitude väljamaksmiseks valida tavalise pangaülekande. Veebiloterii saidid toetavad pangaülekannet ja paljusid muid makseviise, sealhulgas PayPal, Visa, MasterCard, Trustly ja Neteller. Tavaline pangaülekanne on üks lihtsamaid ja koosneb järgmistest sammudest

 1. Väljamakse tegemiseks järgige veebiloterii linki
 2. Valige pangaülekanne või pangaülekanne
 3. Sisestage, kui palju võite lotokontolt panka kanda
 4. Täitke vajalikud pangaandmed ja kinnitage tehing
 5. Oodake, kuni loteriikorraldaja raha vabastab

Interneti-loto saidil väljamaksete tegemisel on füüsilise aadressi kontrollimiseks soovitatav omada juriidilist isikut tõendavat dokumenti, pangaväljavõtet ja kommunaalmakset. Need aitavad mängija identiteeti kinnitada. Loteriid küsivad dokumente tagamaks, et raha on õige võitjani jõudnud, piirates sellega pettust. Selle töötlemiseks võib kuluda paar päeva.

Internetipanga ülekannetel ei ole sisse- ja väljamakse limiite. Kuid lotopakkujatel on Interneti-pangaülekannetele erinevad piirangud. Mõned saidid seavad väljamaksete piiriks minimaalselt 20 ja maksimaalselt 100 000 dollarit. Enne väljamakse nupu vajutamist on mõistlik neid limiite kontrollida, et olla kindel.

Samamoodi on loteriiti erinevad väljamaksetasud. Mõned platvormid võimaldavad tasuta ülekandeid, samas kui teised nõuavad nominaalset tasu. Samuti sõltub panga eritingimustest, kui palju pank tasud võtab.

Ohutus ja turvalisus Rapid Transferis

Need, kes on varem Skrilli kasutanud, on Rapid Transferi turvaeelistest teadlikud. Kuigi sellel on palju eeliseid Interneti-makseviisid, on Rapid Transferil oma kolleegidega võrreldes mitmeid eristavaid omadusi.

Esiteks on see kooskõlas ülemaailmsete pangandusstandarditega, sealhulgas täiustatud krüpteerimistehnoloogia kasutamisega. Sellega seoses on lotomängijad kindlad, et nende raha on kindlates kätes. Rapid Transferil on turvaline jälgimissüsteem, mis tagab, et kõik menetlused on krüpteeritud ja tundlikku teavet ei salvestata kunagi.

Elektrooniliste maksete turvalisus seisneb kliendi konfidentsiaalsete andmete kaitsmises. Üks turvaprotokollidest, millele Rapid Transfer vastab, on PCI DSS ehk Payment Card Industry Data Security Standard.

Teine turvameede, mida see makselahendus kasutab, on tokeniseerimine, mis lisab juhusliku tähemärgijada abil täiendava turvakihi. Ükski häkker ei saa tokeniseeritud teavet konfigureerida. Kõik häkitud andmed on kasutud, kuna keegi ei saa neid dekrüpteerida.

Rapid Transfer mõistab makse kinnitamisel ühekordsete paroolide või OTP väärtust. Kliendid on kaitstud rahapesuga seotud kohustuste eest, eriti kui nende arvelduskontod on lotomängude mängimisel kaalul. Lisaks OTP-le saadavad mõned pangad kinnitusmeile kohe pärast seda, kui kliendid soovivad lotopileti eest internetis tasuda. See hoiab kasutajad kursis nende finantstegevuse seisuga.

Rapid Transferi klienditoe valikud

Klienditeenindus ja mugavus on veebimaksete peamised tõukejõud. Seetõttu on Rapid Transfer viimasel ajal buumi läinud, sest teenus seab kliendid esikohale. Tänapäeval ei meeldi mänguritele järjekorras seismine ega tehinguprobleemide lahendamiseks paberite täitmine. Rapid Transferi eelis on see, et klienditugi on Interneti kaudu kättesaadav. Igaüks, kellel on stabiilne Interneti-ühendus, pääseb teenusele hõlpsalt juurde.

Kiirülekande kasutamisel võivad kliendid kokku puutuda maksete, konto väljavõtete, parooli lähtestamise, määrapäringute, konto avamise, konto vastavusse viimise ja tagasimakse töötlemisega. Nagu mainitud, haldab kiirülekannet Paysafe Group, kuhu pääseb:

 • Veebikontakti vorm
 • Telefon
 • Meil
 • Reaalajas vestlus

Kliendid sisestavad oma isikuandmed ja kõik küsimused veebipõhisesse kontaktivormi. Seejärel võivad nad oodata vastust 24 tunni jooksul tööpäeva jooksul. Telefonisuhtlus on saadaval 9.00-6.00 EST. Avatud reaalajas vestluses on automatiseeritud küsimused ja vastused.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask