Super Lotto Results

Super Lotto on Ukrainas kõige populaarsem mäng ja see on avatud mängijatele üle kogu maailma. Ukraina mängijad saavad pileteid osta kassaterminalidest, ametlikult UNL-i veebisaidilt, rakenduse kaudu või SMS-i teel. Mängijad väljaspool Ukrainat saavad seda loterii nautida veebis kolmandate osapoolte agentide kaudu.

Seda loositakse kaks korda nädalas ja see maksab ainult 15 UAH (0,50 €) sissekande kohta. Jackpot on minimaalselt 3 miljonit UAH, kuid piiramatu ümbermineku tõttu võib see ulatuda 33 miljoni UAH-ni.

Mängijad valivad jackpoti võitmiseks 6 numbrit grupist 1–52, mis vastavad kõigile 6 numbrile. Super Lotto loositakse otseülekandes Kiievi televisioonis ja võrgumängijaid teavitatakse automaatselt igast võidust. Mängijatel on nõude esitamiseks aega kuus kuud ja üle 25 000 UAH võitude saamiseks peavad nad pöörduma UNL-i peakorterisse.

Isegi välismaalt pärit mängijad peavad selle ühekordse makse saamiseks reisima. Võitudelt maksustatakse 19,5% ja välismaiste mängijate jaoks on võimalik täiendavaid makse.

2022-12-03

07
17
18
22
37
40