Finland Lotto Results

Finland Lotto 7/40, tuntud ka kui Veikkaus Lotto, on kord nädalas toimuv loterii, mis toimub laupäeviti Helsingis. See on suurim loterii, mida mängib umbes 70% Soome elanikkonnast ja teistest mängijatest üle maailma.

Mängijad Soomes saavad osta oma pileti kassast või ametlikult Veikkause veebisaidilt hinnaga 1 € sissepääsu kohta. Mängijad väljaspool Soomet saavad mängida kolmandate osapoolte veebisaitidel. Selle minimaalne jackpot on 700 000 eurot, kuid sageli üle 1 miljoni euro, rekord on 14,1 miljonit eurot.

Mängijad valivad 7 numbrit 40-st ja saavad valida plussnumbri, mis korrutab kõik mitte-jackpoti auhinnad 5-ga, lisades €0,50.

Loosimist saab otseülekandes jälgida MTV3 kanalilt või tulemusi vaadata Veikkause veebisaidilt või mitte-Soome mängijate kolmanda osapoole saidilt. Mängijad peavad jackpoti võitmiseks tabama kõik 7 numbrit. Auhinnad makstakse välja maksuvabade ühekordsete summadena ja need tuleb välja nõuda kuni 1 aasta jooksul pärast loosimist.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask