Ekstra Pensja Results

Poolas on üks populaarsemaid loterii Ekstra Pensja. See loterii loositakse igal nädalapäeval kell 21.00. Loosimisel on numbrid ühest 35-ni ning mängijad valivad oma piletile viis numbrit sellest vahemikust. Seejärel valivad nad boonusnumbri, mis jääb ühe ja nelja vahele.

Võitmiseks peab mängija kõik oma valikud õigesti tegema. On mitmeid saite, mis avaldavad võidunumbrid kohe, kui loosimine on toimunud, kuid neid saab näha ka otseülekandes televisioonis.

Väikesed auhinnad saab kätte isiklikult jaemüüjatelt, kuid internetist ostetud piletite puhul kantakse auhind automaatselt kontole. Suuremate auhindade puhul tuleks pretensioon esitada loterii korraldajale.

Loterii on avatud ainult neile, kes on Poola elanikud, ning mängu mängimiseks on palju erinevaid võimalusi, sealhulgas piletite eelmüügist ostmine ja kordaja kasutamine.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask