Uudised

April 26, 2022

Teisendage unistused loteriinumbriteks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Mõned inimesed võivad öelda, et võit on kogu elu mõte. Puhta õnne, targa töö või raske töö tõttu peetakse neid nende raamatutes endiselt võiduks.

Teisendage unistused loteriinumbriteks

Loterii jackpoti võitmine hõlmab õige loteriinumbrite kombinatsiooni valimist. Kujutage nüüd ette, et hoiate käes seda võitnud loteriipiletit. Põnev, eks? Mõte loterii jackpotist raha välja teenida on õnnis. Kas unenäod tõesti muutuvad reaalsuseks? Milline oleks reaktsioon, kui unenägu muudetaks? kõige õnnelikumad loteriinumbrid ja tegelikult võitis? Imelik on unistada lotonumbrite võitmisest. Reaalsus on aga see, et seda juhtub. Rohkem kordi, kui mõeldakse. Paljud inimesed on loterii unistustes edu leidnud.

Kust need unenäod tulevad? Mõned inimesed võivad öelda, et unenäod pärinevad vaimsest olemusest, nagu Lady Luck või isegi Jumal. Teised inimesed võivad öelda, et need unenäod on inimese teadvuseta mõistuse tagajärg. Selged unenäod, nad kutsuvad seda. See aga ei oma tähtsust. Miks? Sest mõlemad uskumused võivad lõpuks aidata õigete loteriinumbrite valimisel. Erinevate vaadetega inimesed on arvamusel, et unenäod mängivad lotovõidu puhul olulist rolli.

Unistuste stsenaariumid

Loteriivõitjad on oma edu arvele pannud mõned unistused. Ühel juhul ütles mängija, et unes täitis ta oma loterii. Tema kohal lendas kuus lindu. Kui ta numbreid valis, hüppasid need linnud tema pea ümber. See, kuidas ta selle unistuse loteriinumbriteks muutis, on põnev.

Kasutades tähtnumbrilisi märke, otsustas ta kasutada sõna: LINNUD. Tähestikulisi väärtusi kasutades on täht B 2, täht I on 9, täht R on 18, D on 4 ja viimasena täht S on 19. Vaja on kuut loosinumbrit. Kui valitud oli viis numbrit, otsustas see mängija kasutada kombinatsioonis viimase numbrina 6. Arva ära? Loterii unenägude numbritehnikaga see kombinatsioon võitis!

Unistuste teisendamine loteriinumbriteks

Võib soovida unistada loterii numbreid, kuid selle asemel visualiseerida muid mitteseotud pilte. See ei tohiks olla probleem. Kui instinktid sunnivad inimest uskuma, et need visuaalid on olulised, peaks ta neid kasutama. Need võivad olla teejuhiks õnnelike loteriinumbrite suunas. Suurim takistus on teadmine, kuidas neid unenägusid teisendada ja tõlgendada. Visuaalide jaoks on tavaliselt kasutatav tehnika.

Kõigepealt märkige üles, mis unenägu oli. Võib-olla oli vaas osa unenägude visuaalidest; salvesta see. Pärast seda kirjutage unenäo järel üles järgmise loosimise võidunumbrid. Kui samad unenägude visuaalid korduvad ja sama vaas on kohal, märkige see uuesti alla. Kontrolli, milline numbrikombinatsioon pärast unenägu järgmise loosi võitis. Võrrelge selle teabega pärast vaasi unenägu salvestatud loterii numbreid. Kui teatud numbrid korduvad, salvestage need. Korrake seda tehnikat, kuni kõik kuus numbrit on loodud. See võib võtta kauem aega või tunduda tüütu, kuid mida on kaotada? Intuitsioonil on oluline roll unistatud numbrikombinatsiooni mängimiseks sobivaima aja näitamisel.

mõtted

Oluline on meeles pidada, et loteriid on õnnemängud. Unistuse õigsuse tõestamiseks on vaja ainult rohkem sissekandeid osta. Loteriinumbrite võitmine on põhimõtteliselt lõbus viis selle kombinatsiooni saamiseks. Loterii mängimine sõltub puhtalt õnnefaktorist. Unistuste kasutamine võidukombinatsiooni leidmiseks võib olla lõbus. See tehnika on olemas ja ootab, et see õnnelik unistaja tõmbaks selle üllatusliku loteriivõidu. Unistuste numbritest võitmine oleks magamise ajal teenimise sõnasõnaline määratlus!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised