Bingo 5 Results

Jaapanis on mitu loterii; populaarseim on Bingo 5. Selle loosimine toimub vaid kord nädalas, kolmapäeviti kell 20.00. Mängija valib arvude komplekti laiemast vahemikust, nagu enamiku loteriide puhul üle maailma.

Piletid on müügil veidi aega enne loosimist, seejärel algab müük uuesti pärast loosimist. Neid saab osta jaemüüjate kaudu ja veebist.

Tulemusi saab näha televisioonis, kuid need avaldatakse varsti pärast loosimise kinnitamist ka veebis. Mängija, kes usub, et on auhinna võitnud, saab lasta oma piletit jaemüüja juures kontrollida, kui ta ostis selle isiklikult, kuid kui ta ostis selle veebist, siis kontrollimine toimub automaatselt.

Väiksemad auhinnad makstakse välja jaemüüja kaudu või otse veebis, kuid suurema auhinna saamiseks tuleb pretensioon esitada.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask