Lotto India Results

Lotto India on eksklusiivne veebiloterii, mis on saadaval mängijatele Indias ja kogu maailmas. Seda saab mängida ametliku veebisaidi, lotto-india.com, mobiilirakenduse või kolmanda osapoole loterii agentide kaudu. Loosimised toimuvad kaks korda nädalas teisipäeval ja reedel ning ühe osavõtu eest makstakse 40 ₹.

Seal on 12 auhinnataset, mille jackpot on fikseeritud 40 miljonile ₹ (umbes 500 000 dollarit) ilma ümberarvestusteta. Aeg-ajalt korraldatakse bumper Draw, kus jackpot ulatub 400 miljoni ₹ (umbes 5 miljoni dollarini).

Mängimiseks valivad mängijad kuus numbrit ühest 50-ni ja ühe Joker Balli ühest viieni, sobitades jackpoti võitmiseks kõik seitse numbrit. Kuna tegemist on võrgumänguga, kantakse kõikidele võitjatele kõik võidud automaatselt üle. Mängijad võivad aga vaadata oma numbreid saidil lotto-india.com, et näha, kas nad võitsid.

Ametlikul saidil olevaid mängijaid teavitatakse jackpoti võidu korral telefoni teel. Jackpoti võidud makstakse nelja nädala jooksul pärast kinnitamist ühekordsete summadena otse mängija pangakontole.

2022-12-06

08
09
13
15
23
47
01