Pick 3 Lottery Results

Pick 3 on Belgias mängitav populaarne loteriimäng. Loositakse igal nädalapäeval kell 20.00 UTC. Sisenemine maksab 1 € ja seda saavad mängida müügikohas või võrgus nii Belgias kui ka väljaspool seda. Mängijad valivad lihtsalt nullist üheksa numbri hulgast kolm ja valivad mänguvaliku, mida nad tahavad mängida. 500 € suurune jackpot makstakse kõigi kolme numbri õige sobitamise eest nende loosimise järjekorras.

Loosi tehakse otse televisioonis või mängijad saavad tulemusi vaadata veebisaidil. Piletiga mängijad saavad oma pileteid müügikohas skannida, et näha, kas nad võitsid. Mängijad peavad oma pileti tagaküljele allkirja andma, et vältida seda, et keegi teine sellele alla kirjutaks ja auhinda endale ei võtaks. Auhinnad tuleb välja nõuda 20 nädala jooksul pärast loosimist. Auhindu makstakse ainult ühekordsete väljamaksetena ja need on maksuvabad.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask