Austria Lotto Results

Austria loterii, tuntud ka kui 6/45, on austerlaste ja teiste mängijate eelistatud loterii kogu maailmas. See on kaks korda nädalas toimuv loto, mis maksab 1,20 eurot ja kus mängijad peavad valima 45 numbrist kuus, et võita vähemalt 1,5 miljoni euro suurune jackpot. Pileteid saab osta volitatud jaemüüjatelt, kui nad viibivad füüsiliselt Austrias. Pileteid saab osta ka Internetist nii Austrias kui ka väljaspool seda.

Loosimised toimuvad kaks korda nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti. Mängijad saavad kontrollida, kas nad on võitja, vaadates Austria telekanalit ORF 2 loosimise ajal. Tulemused leiate ka Austria ajalehtedest ja veebisaidilt win2day.at.

Mängijad väljaspool Austriat saavad sisse logida veebisaidile, kust nad piletid ostsid, ja näha tulemusi. Mängijatel on uskumatult kolm aastat aega, et nõuda auhinda, mis makstakse välja ühekordse väljamaksena, ilma iga-aastase maksevõimaluseta.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask