Parimad Mega Millions 2023. aastal

Sellest Mega Millionsi loteriijuhendist saate teada kõike Ameerika Ühendriikide ühele suurimale loteriile panustamise kohta. Suurim Mega Millionsi võit oli 1,537 miljardit dollarit. Alustuseks on Mega Millions veebiloterii, mis on saadaval mängijatele 45 USA osariigis, Columbia ringkonnas ja Ameerika Ühendriikide Neitsisaartel. Kahjuks pole Mega Millions hetkel saadaval viies osariigis; Alabama, Hawaii, Alaska, Utah ja Nevada.

Kuigi tegemist on Ameerika Ühendriikide loteriiga, saavad mängijad väljaspool Ameerika Ühendriike mängida Mega Millionsit. Seda seni, kuni nad ostavad piletid füüsiliselt, külastades mõnda osariiki või piirkonda, kus on saadaval Mega Millions.

Parimad Mega Millions 2023. aastal
Kust osta Mega Millionsi veebiloteriipiletit

Kust osta Mega Millionsi veebiloteriipiletit

Mega Millionsi loteriipileteid saab osta 45 osariigis, kus loterii on seaduslik, ning Columbia ringkonnas ja Ameerika Ühendriikide Neitsisaartel. Pileteid saab osta muu hulgas esmatarbekauplustest, toidupoodidest ja bensiinijaamadest. Oluline on märkida, et Mega Millionsi pileteid ei müüda Alaskal, Utahis, Mississippis, Hawaiil, Nevadas ja Alabamas.

Kuidas Internetist loteriipiletit osta

Mega Millionsi mängupileteid on võimalik ka veebist osta. On palju saite, kus mängijad USA-s või väljaspool seda saavad selle loterii pileteid osta. Pärast sellistel saitidel ostu sooritamist ostetakse piletid mängija nimel.

Kust osta Mega Millionsi veebiloteriipiletit
Mega Millionsi ajalugu

Mega Millionsi ajalugu

Mega Millionsi loterii ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996, mil see oli tuntud kui suur mäng. Pärast 363 miljoni dollari suurust Big Game’i jackpotti 2000. aastal kasvas huvi loteriimängude vastu. Seejärel ühinesid New York ja Ohio New Jersey, Georgia, Marylandi, Illinoisi, Massachusettsi, Michigani ja Virginiaga, et luua Mega Millions.

Mega Millionsi piletite müük algas ametlikult 15. mail 2002, samas kui esimene loosimine toimus 17. mail 2002. Tänapäeval on Mega Millions koos Powerballiga üks kahest suurimast jackpotist Ameerika Ühendriikides.

Suurimad Mega Millionsi võitjad

Nagu kõik teised loteriid, on Mega Millions muutnud paljude mängijate käekäiku. Hetkel on suurim võitja Lõuna-Carolina anonüümne mängija, kes võitis tohutult 1,537 miljardit dollarit. Teine suurim võit oli lahe 1,05 miljardit, mille võitis Michigani neljaliikmeline lotoklubi.

Mega Millionsi ajalugu
Kas Mega Millions on seaduslik?

Kas Mega Millions on seaduslik?

Jah. Mega Millions on seaduslik 47 Põhja-Ameerika jurisdiktsioonis. Siiski ei ole loterii Alabamas, Hawaiil, Alaskal, Utahis ja Nevadas seaduslik. Kuid siis saavad nende osariikide mängijad osaleda Mega Millionsis, ostes pileteid, kui nad külastavad osariike, kus Mega Millions on seaduslik.

Mega miljonite vanusepiirangud

Kuigi paljud osariigid lubavad Mega Millionsit, ei saa kõik seda loterii mängida. Igaüks, kes ostab Mega Millions lotopileti, peab olema saanud 18-aastaseks.

Mega miljonid maksud

Nii nagu kõik teised loteriid, on ka maksud, mida võitjad peavad maksma nii föderaalvalitsusele kui ka osariigi valitsusele. Föderaalmaks on standardne, samas kui osariigi maksud on osariigiti erinevad.

Kas Mega Millions on seaduslik?
Kuidas Mega Millionsit mängida

Kuidas Mega Millionsit mängida

Mega Millions on mängu poolest üsna sarnane Powerballiga. Mängijad ei vaja mängu pääsemiseks erilisi oskusi.

Mega Millionsis on kaks trummi; esimene on numbritega (valged pallid), 1 kuni 70, samas kui teises kogumis on numbrid (Gold Mega Ball/GMB), 1 kuni 25.

Mängus osalemiseks peavad mängijad esmalt ostma pileti. Iga Mega Millioni pilet maksab 2 dollarit. Pärast pileti ostmist tuleb järgmisena valida viis numbrit esimesest trumlist ja üks number teisest trumlist. Neile, kes ei soovi numbreid käsitsi valida, on Mega Millionsil juhuslike numbrite genereerimise funktsioon, mis valib mängijatele numbrid automaatselt.

Selle loterii eesmärk on sobitada kõik võidunumbrid. Jackpoti saavutamiseks peavad mängijad kõik kahe basseini numbrid õigesti sobitama. Teadmiseks ei pea esimesed viis numbrit olema täiuslikus järjekorras.

Mis on Mega Millions Megaplier?

2011. aasta jaanuaris tutvustatud Megaplier on funktsioon, mis võimaldab mängijatel suurendada oma mitte-jackpoti auhindu 2, 3, 4 või 5 korda, kuid iga pileti eest tuleb maksta 1 dollari suurune lisatasu. Teatavasti on Mega Millions Megaplier saadaval kõigis osariikides ja jurisdiktsioonides, kus Mega Millionsi pileteid müüakse, välja arvatud Californias.

Kuidas Mega Millionsit mängida
Mega Millions koefitsiendid ja väljamaksevõimalused

Mega Millions koefitsiendid ja väljamaksevõimalused

Kõik Mega Millioni piletiostjad loodavad võita suure jackpoti või vähemalt midagi võita. Aga kui elevant toas on, kui suur on tõenäosus võita selles loteriis jackpot või mõni muu auhind? Tõenäosus peaauhinnale jõuda on väga väike.

Mega Millions koefitsiendid ja väljamaksevõimalused
Kui suur on tõenäosus võita Mega Millions?

Kui suur on tõenäosus võita Mega Millions?

Kokku on Mega Millionsis võitmiseks 9 võimalust ja algne jackpot oleneb piletimüügist. Algne jackpot tehakse teatavaks enne iga loosimist.

Allpool on üheksa võimalust Mega Millionsis võita ja vastavad koefitsiendid.

  • Peaauhind (jackpot) – Match 5WB ja GMB: koefitsient on 1:302 575 350
  • 1 000 000 $ – Match 5WB: koefitsient on 1:12 607 306
  • 10 000 dollarit – sobitage 4WB ja GMB: koefitsient on 1:931 001
  • 500 $ – Match 4WB: koefitsient on 1:38 792
  • 200 $ – sobitage 3WB ja GMB: koefitsient on 1:14 547
  • 10 $ – matš 3WB: koefitsient on 1:606
  • 10 $ – sobitage 2WB ja GMB: koefitsient on 1:606
  • 4 dollarit – sobitage 1WB ja GMB: koefitsient on 1:89
  • 2 dollarit – mängu GMB: koefitsient on 1:37

Üldine võimalus võita Mega Millions auhind on 1:24

Lisaks ülaltoodud üheksale võiduviisile on olemas eksklusiivne funktsioon nimega Just the Jackpot. Selle pileti hind on 3 dollarit ja jackpoti jaoks on lisatud kaks mängu. Nagu nimigi ütleb, kehtib Just the Jackpot ainult peaauhinna puhul.

Mega Millionsi loosimised ja väljamaksevõimalused

Mega Millionsi loosimised toimuvad kaks korda nädalas, teisipäeval ja reedel kell 23:00 ET. Väljamaksete osas on kaks võimalust. Võitjad võivad saada raha või annuiteedi.

Kui suur on tõenäosus võita Mega Millions?
Mega Millions näpunäiteid ja nippe

Mega Millions näpunäiteid ja nippe

Selle Mega Millionsi loterii juhendi viimases jaotises käsitletakse selles postituses näpunäiteid ja nippe, mis aitavad mängijatel sellel loteriil vähemalt auhinda võita.

Esimene näpunäide on paljude Mega Millionsi loteriipiletite ostmine. Paljude piletite ostmise eeliseks on see, et mängijad suurendavad oma võiduvõimalusi. Kuid siis peaksid mängijad tagama, et nad mängiksid vastutustundlikult. Rusikareegel on piletite ostmiseks eelarve seadmine ja sellest rangelt kinnipidamine.

Teine näpunäide on liituda loteriibasseinidega. Paljude piletite ostmine võib olla rahaliselt kurnav, kuid mis oleks siis, kui mängijad moodustaksid loteriifondid, mängiksid koos ja jagaksid saaki? Noh, see on trikk, mis on varem töötanud.

Teine strateegia on ka Mega Millionsi tavalistele numbritele keskendumine. Mitu numbrit on mitu korda välja tõmmatud.

Ülaltoodud näpunäited võivad suurendada mängijate võimalust Mega Millionsis võita. Kuid siis ei garanteeri nad võitu.

Mega Millions näpunäiteid ja nippe
Pakkimine

Pakkimine

See on kõik, inimesed, parim juhend Internetis loterii mängimiseks. Tõepoolest, Mega Millions on üks kõige tasuvamaid loterii. Paljude mängijate käekäik on üleöö muutunud. Kuid siis peaksid mängijad Mega Millionsit mängides alati järgima vastutustundlikke hasartmängureegleid ja eeskirju. Loteriid ei tohiks olla alternatiiviks koolile ega tööle.

Pakkimine