Loteriisaitide 10 Payz täielik loend 2024

Payz, mis on üks enim tunnustatud e-rahakoti makseviise, saavad loteriimängijad kasutada oma kontode rahastamiseks. See on paindlik makseviis, mis toetab 54 valuutat ja on saadaval enam kui 200 riigis üle maailma. Payz toetab loteriipiletite ostmist riikides, kus online-hasartmängud on lubatud.

See on ettevõtte PSI-Pay Ltd registreeritud kaubamärk ja sellel on pikk ajalugu veebimaksete valdkonnas alates 2000. aastast. Payz andis varem välja kaardi nimega ecoCard, mis hiljuti asendati Payz Mastercard. Kuigi kaart on endiselt kasutusel, ei vaja uued Payz kasutajad enam veebist lotopiletite ostmiseks EcoCardi.

Loteriisaitide 10 Payz täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kuidas teha Payz veebiloteriidel sissemakset

Kuna seda juhib Ühendkuningriigi finantsjuhtimisamet ja Mastercard partner, on see aruandekohustuslasena saavutanud tugeva maine. ecoVirtualcard makseviis võimaldab kasutajal saata makseid kogu maailmas muretsemata, et võimud teda jälgivad.

Kliendid saavad oma kontodele juurdepääsu ka Payz rakenduse kaudu, mis võimaldab neil oma mobiilset digitaalset rahakotti juhtida. Alates sissemaksetest kuni rahaülekanneteni on mobiilirakendusel Payz kõik töölauaversiooni funktsioonid. Enamik veebiloterii saite aktsepteerib Payz otsemakseid, kuid mõnel võib olla ka vaja, et klient ühendaks oma ökokaardi krediitkaardiga.

Payz on ideaalne maksevõimalus kontojäägi suurendamiseks Interneti-loterii sait kus see hasartmängude vorm on seaduslik. Konto rahastamine peaks olema kiire ja lihtsustatud protseduur.

Raha lotokontole Payz kaudu sissemaksmiseks peavad mängurid järgima mitmeid samme. Esiteks peab klient registreeruma mis tahes Payz loteriiplatvormile. Seejärel pääsevad nad oma kontole juurde, logides sisse ja minnes seejärel "kassasse". Esitatud sissemakseviiside hulgast peaks kasutaja valima eelistatud makseviisiks Payz.

Kui makseviis on määratud, peaks panustaja nüüd sisestama soovitud sissemakse summa ja Payz andmed. Mõned nõutavad isikuandmed hõlmavad telefoninumbrit, aadressi ja elukohariiki. Pärast kontrollimist saab kasutaja raha saatmiseks vajutada nuppu "kinnita". Nende loteriikonto saldot värskendatakse kohe pärast tehingu lõppemist.

Kuidas Payz töötab

Payz MasterCard ühendub otse vastava ökokontoga. Nii on kasutajal veebiloterii mängimiseks hõlpsasti kättesaadavad rahalised vahendid. Kuigi ecoCardi digitaalset rahakotti saab rahastada pangaülekandega, ei ole seda vaja pangakontoga siduda.

Päevane sissemakse limiit sõltub kliendi tasemest. Uued kasutajad, kes on just avanud Payz konto, paigutatakse klassikalisele tasemele ja lähevad aeglaselt hõbedasele tasemele. Maksimaalne päevane sissemakse limiit Payz kontole on klassikalisel tasemel 200 EUR ja Silver tasemel 3000 EUR.

Kas kasutaja saab hoiustada mobiiltelefoni kaudu?

Jah. Sissemakse on võimalik teha Payz rakenduse kaudu, millel on samad võimalused kui lauaarvuti versioonil. Rakendust toetavad nii Androidi kui iOS-i versioonid. Lisaks saab kasutaja veebilehte külastada ka mobiiltelefoni kaudu, kui on vaja sissemakset teha.

Kuidas Payz välja võtta

Lottofännid naudivad pärast edukat panust oma lotoväljamaksete väljavõtmist. Nad saavad Payz kasutades oma kontolt raha välja võtta niipea, kui nad vastavad väljamaksenõuetele. Siiski peaksid nad teadma, et olenevalt veebiloterii pakkujast võib taganemisprotsess erineda. Mõned saidid maksavad raha peamisele ökokontole, teised aga Payzle Mastercard.

Selleks logib mängija esmalt sisse oma loosikontole. Rippmenüüst valivad nad makseviisiks Payz. Lõpuks peavad nad sisestama vajaliku summa ja seejärel jätkama kinnitamist. Payz väljamaksetega on seotud väike tasu, kuigi see on tühine, ja võib loterii saidi lõikes erineda.

Mis on päevane väljamakse limiit?

Maksimaalne päevane väljamakse summa hõbedasel tasemel on 750 eurot, samas kui suurim summa, mida saab ühe tehinguga välja võtta, on 250 eurot. Kuld-, plaatina- ja VIP-tasemel ulatub päevane väljamakse limiit kuni 1500 euroni ja üks tehing võib hõlmata kuni 500 eurot. Suurim pangaautomaatidest väljamaksete arv, mida klient saab iga päev teha, on 10 korda kõigi konto olekute puhul.

Mis on töötlemisajad?

Väljamakseprotsess on tavaliselt kiire, mõnel loteriisaidil võtab aega vähem kui päev, teistel aga kuni 3 päeva.

Kas mobiiltelefoni kaudu saab raha välja võtta?

Jah. Mobiiltelefoni kasutades on võimalik raha välja võtta tänu Payz äpi mugavusele. Kliendid saavad oma raha teistele pangakontodele ülekandmiseks külastada ka Payz veebisaiti.

Ohutus ja turvalisus Payzs

Tänapäeva lotomängijad puutuvad kokku veebis tegutsevate petturite või petturite pahatahtlike tegudega. Turvafaktor peab mängima eriti siis, kui tegemist on veebiloterii tehingutega. Lõksu sattumise vältimiseks peavad lotohuvilised kontrollima, kas nende eelistatud makseviis on Ühendkuningriigi finantsjuhtimisameti poolt heaks kiidetud.

Rahaülekanded Payz abil on väga turvalised ja katavad kõik turvalüngad, mida petturid võivad ohustada. Ettevõte keskendub oma kliendi tundliku teabe konfidentsiaalsuse ja turvalisuse tagamisele. Nende serverid teostavad kõiki tehinguid vastavalt finantsjuhtimisametiga sõlmitud lepingutele, et takistada pettusi ja rahapesu.

Payz kasutab ökokaartidel 3D Secure'i (3DS), mis võimaldab läbipaistvust ja turvalisust raha teisaldamisel veebikaupmeeste ja muude kontode vahel. Lisakaitset pakub kaheastmeline kinnitamine, et kontole pääseks juurde ainult volitatud omanik.

Kaheastmelise kinnitamise korral saab klient oma telefoninumbrile SMS-i või koodi ja sisestab oma isiku kinnitamiseks parooli. Selline protseduur on kohustuslik iga kord, kui kasutajad oma kontodele juurde pääsevad. Klient saab Google Authenticatorilt kordumatu koodi või saadetakse see otse telefoni.

Payz klienditoe võimalused loteriide jaoks

Klientidel on raskuste korral paar võimalust kiiresti Payz toega ühendust võtta. Payz kodulehel on kontaktivorm, reaalajas vestluse funktsioon ja e-posti aadress. Kliente julgustatakse andma oma konto ID, kui nad soovivad, et nendega tegeletaks e-posti või kontaktvormi kaudu.

Nende kahe kanali kasutamisel oodatakse vastust 1-2 päeva jooksul. Payz reaalajas vestluse funktsioon on lihtsaim ja kiireim viis veebiagentidega ühenduse võtmiseks. Toe esindaja on tavaliselt reaalajas vestluse kaudu kättesaadav mõne minuti jooksul ja ta on kättesaadav ööpäevaringselt.

KKK leht on abiks kasutajatele, kes on ummikus ja soovivad saada kiireid vastuseid üldistele küsimustele. Klientidel soovitatakse kasutada reaalajas vestluse funktsiooni või meili, kui neil tekib kontole sisselogimisel probleeme või muret konto turvalisuse pärast.

Kui Payz MasterCard kaob või varastatakse, on soovitatav probleemi lahendada Payz virtuaalkonto kaudu. Selleks vali vasakpoolsest menüüst "ecoCard" ja klõpsa "Tühista kaart". Payz kontaktteave on järgmine:

  • E-post: Customersupport@Payz.com
  • Telefoninumber: helista 08718981012
  • Reaalajas vestluse jaoks tuleb kontole sisse logida
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask