Loteriisaitide 10 Trustly täielik loend 2024

Trustly on üks parimaid veebimakseviise, mis võimaldab kasutajatel teenuste eest tasuda ilma pangakaardi või mobiilirakenduseta. Selle asutas 2008. aastal Stockholmis Rootsi finantstehnoloogia ettevõte Trustly Group. Algselt nimetati seda InstantBankiks. Tänaseks teeb ettevõte koostööd enam kui 6300 finantsasutusega ja selle kliendibaas on ligikaudu 525 miljonit. Avatud pangandussüsteem hõlbustab ülekandeid teiste veebikaupmeestega, nagu PayPal, eToro, AliPay, eBay, Dell, GoFundMe ja Wise. Trustlyt kasutatakse tavaliselt Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Sõltumatute Riikide Ühenduse piirkonnas (SRÜ).

Loteriisaitide 10 Trustly täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kuidas teha Trustlyga sissemakset

Trustly saavutas 2019. aastal 1 miljard tarbijat ning 2020. aastal laiendas oma teenuseid Kanadasse ja Austraaliasse. Trustly mehhanism toimib reaalajas ja koheselt. Tänu mobiilseadmetes kasutatavale lihtsusele sobib Trustly suurepäraselt mängude veebisaitidega tehingute tegemiseks ja loterii tegemiseks. Piiriülesed maksed on võimalikud ka välismaal asuval lotosaidil mängides.

Kliendid ei pea Trustlys kontot registreerima, et seda veebis või mõnel muul kaupmehel loterii saidil kasutada. Kuni see on sissemaksemeetodite hulgas, saavad panustajad raha üle kanda ilma kontolt lahkumata Interneti-loterii sait. Mõnel platvormil võib seda kuvada kui InstantBank, kuid teenus on sama. Enne Trustly kasutamist peaksid lotomängijad kontrollima, kas nende pank töötab Trustlyga.

Kõik suuremad pangad Rootsis, Soomes, Taanis ja Hispaanias toetavad Trustly tehinguid. Raha tuleb otse Trustlyga seotud pangakontolt. Seega ei tohiks seda segi ajada internetipangakontoga. Teenus pakub otsepangaülekandele lisaturvalisust.

Selle tehingumeetodi kasutamisel võib kehtida tasude kohta veebiloteriist. Trustly ei võta veebimaksete tegemise eest midagi. Teine tegur, mida arvestada, on minimaalne sissemakse limiit. Kui kõik on selge, peaksid lotomängijad Trustly sissemakse sooritamiseks järgima neid samme.

 1. Valige lotomäng ja klõpsake nuppu Mängi
 2. Avage sissemakse aken kassa/maksete lehel
 3. Täitke sissemakse summa
 4. Valige pangateenuse pakkujaks Trustly
 5. Ilmub uus kassaaken
 6. Logige sisse Interneti-panga kontole
 7. Kinnitage pangakontolt mahaarvatav summa

Pärast kinnitust laekuvad raha kohe loto saidile. Üks Trustly eeliseid on veebipettuste minimeerimine. Nii panustajatel kui ka lotopakkujal on optimaalne turvalisus.

Kuidas Trustlyga raha välja võtta

Loterii väljamaksed ei saaks Trustlyga lihtsamad olla. Protsess on sama lihtne kui sissemakse tegemine seni, kuni klient on oma KYC lotosaidil täitnud. Siin on peamised sammud Trustlyga raha väljamaksmiseks.

 1. Minge kassasektsiooni ja klõpsake nuppu väljamaksed/väljamaksed
 2. Väljamakstava summa sisestamine
 3. Klõpsates Trustlyl (see on automaatne valik, kui seda kasutati sissemaksmisel)
 4. Pangateenuse pakkuja valimine
 5. Ilmub uus leht
 6. Pangaandmetega sisselogimine
 7. Tehingu kinnitamine ja loterii pakkuja kinnituse ootamine

Trustly kaudu taotletud loterii väljamakseid töödeldakse ühe kuni kahe tööpäeva jooksul. Vahel võib raha mängija pangakontole jõudmiseks kuluda kauem aega, kuna paljudel finantsasutustel on hoiuperiood, mis aitab võrgupettusi ohjeldada. Enne raha väljavõtmist peavad mängijad täitma kõik läbimängimisnõuded.

Kui on aeg online-loterii saidil auhinda vastu võtta, peaks võitja kasutama õiget nime. Mõned lotosaidid nõuavad juriidilist isikut või sama nime lotopiletil. Mainekad saidid tagavad, et võidud makstakse välja õigetele omanikele. Tasub teada, et võidupiletid kehtivad kindla perioodi jooksul, mistõttu on ülioluline loteriisaidi tingimustega tutvumine internetis.

Trustly ohutus ja turvalisus

Trustly süsteemi tagavad samad kõrgetasemelised andmetöötluse turvastandardid nagu pankadel. Nende kontrollimeetodid on loodud tavaliste küberjulgeolekuprobleemide leevendamiseks. Lisaks reguleerib Trustlyt Rootsi finantsjärelevalveamet; seega saavad kliendid nende teenust turvaliste tehingute tegemiseks usaldada.

Pangamandaatidega sisse logides pakub Trustly turvasoklikihti (SSL), et kaitsta ühendust brauseriga. Lihtsam on aru saada, kas SSL-krüptimine on aktiivne, kuna see kuvatakse veebiaadressil HTTPS-ina.

Paljud panustajad on online-loto mängimisel mures pettuseriskide pärast. Kuid Trustly puhul pole sellistel ähvardustel mängijatel midagi. Kuna süsteem pangateavet ei salvesta, ei pääse ükski häkker ligi mängija tundlikele andmetele. Trustly nõuab, et klient esitaks tekstisõnumiga saadetud kasutajanime, parooli ja turvamärgi.

Need mandaadid on teada ainult konto omanikule, seega on häkkeril raske neid ära arvata. Lisaks 3-D Secure'ile (3DS) ja tugevale krüptimisele saavad lotofännid turvaliselt võrgus mängida.

3D Secure hõlmab kaheastmelist autentimist iga makse puhul lotosaidil. 3D on akronüüm kolmest domeenist – pangast, veebikaupmehest ja 3DS-i platvormist. Makseid ei saa töödelda ilma kontoomaniku nõusolekuta. Seetõttu peavad kliendid rahaülekande kinnitamiseks sisestama PIN-koodi.

Usaldusväärsed klienditoe võimalused

Trustly on pühendunud pakkuma klientidele parimat tuge, et nad oleksid õnnelikud. See on oluline aspekt Interneti-makseviisid. Igaüks, kellel on makse töötlemisega probleeme, saab Trustlyga ühendust võtta kahel viisil

 • Telefon
 • Kontaktivorm lehel „Võtke meiega ühendust”

Usaldusväärsed telefoniliinid töötavad 9–12 tundi Kesk-Euroopa aja järgi. Seal on ainulaadne sari klientidele erinevatest riikidest, nagu Ühendkuningriik ja Rootsi. Tehingute tegemisel abi saamiseks on parem kirjutada andmed kontaktivormile. Nad küsivad sellist teavet nagu täisnimi, e-posti aadress, viite ID, teema ja täpne päring.

Konkreetse tehingu kohta pärimisel tuleb kindlasti saata maksetõend jpeg-, pdf- või png-vormingus. Sellised üksikasjad aitavad saada klienditeenindajatelt kohandatud lahendusi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask