Loteriisaitide 10 PaysafeCard täielik loend 2024

Paysafecard, ettemakstud veebitehingumeetod, pärineb aastast 2000, mil selle asutas grupp ettevõtjaid Austriast Viinist. Alates selle käivitamisest muudab see veebimaksete tegemise lihtsamaks nagu sularaha kasutamine. Aja jooksul on selle omandanud erinevad ettevõtted, näiteks Skrill aastal 2013. Kaks aastat hiljem võttis Optimal Payments Group Skrilli üle ja muutis selle kaubamärgiks Paysafe Group. Ettevõttel on Ühendkuningriigi Financial Conduct Authority (FCA) litsents ja see on partnerid maailmas tuntud Mastercardiga.

2020. aastal teatas Paysafecard Group oma integreerimisest Google Pay ja Apple Payga. See on nüüd saadaval enam kui 49 riigis üle maailma. Sellise ümberlükkamatu mainega võib julgelt väita, et Paysafecard on üks turvalisemaid sissemakseviise veebiloterii mängimiseks.

Loteriisaitide 10 PaysafeCard täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kuidas teha sissemakset Paysafecardiga

Siit leiavad panustajad parimad loterii saidid, mis seda aktsepteerivad makseviis. Isegi äsja loodud lotosaidid tasub üle vaadata.

Paysafecard toimib nagu ettemakstud vautšer. Kliendid ostavad Paysafecardi koode veebist ja poest nimiväärtustes vahemikus 10–100 dollarit. Nende koodide levitajad on loetletud ametlikul veebisaidil. Lotomängijad saavad vautšeri hõlpsalt veebist osta, logides sisse oma kontodele Paysafecardi PIN-koodi veebipoes.

Androidi ja Apple'i kasutajad peavad Paysafecardi rakendust ettemakstud koodide haldamisel uskumatult kasulikuks. Rakendus toimib kõigi ostetud PIN-koodide hoidlana. Vajadusel kontrollib kasutaja siit saldot või kasutab QR-koode veebitehingute tegemiseks.

Internetis loterii saidil sissemaksete tegemiseks on Paysafecard suurepärane valik mänguritele, kellel pole pangakontot või kes on mures võrguohutuse pärast. Voucher on ühekordseks kasutamiseks, seega jääb see mängija anonüümseks, olenemata sellest, mitu korda ta võrgus lotot mängib. Mõned panustajad ei tea, kuidas veebiloteriis ettemakstud online-kaartidega sissemakseid teha. Õnneks on protsess lihtne ja igaüks saab Paysafecardiga mängida, kui järgib alltoodud samme.

 1. Registreeruge Paysafecardiga
 2. Ostke ettemakstud PIN-koodid kohalikult volitatud edasimüüjalt või veebikaupmehelt
 3. Leidke Paysafecardi veebiloterii sait ja looge konto
 4. Valige nende makseviiside hulgast Paysafecard
 5. Sisestage Paysafecardi vautšeril olev 16-kohaline kood

Tehingu tähtaeg ja tasud

Tehing töödeldakse koheselt ja raha peaks koheselt lotokontol kajastuma. Sissemakseid ei võeta, kuid kui loterii saidil nõutav valuuta erineb Paysafecardi vautšeril olevast valuutast, võib kehtida valuuta konverteerimistasu (2%).

Populaarsed loteriisaidid peaaegu ei küsi sissemaksete eest. Lotomängijad teevad kõige tõenäolisemalt 10 dollari kordse sissemakse, nii et nad lihtsalt ühendavad PIN-koodid oma vajaduste rahuldamiseks. Ettemakstud vautšerite puhul saab ühe koodi saldost teatud protsendi kasutada ja ülejäänu jätta tulevaste maksete jaoks.

Kuidas Paysafecardiga väljamakset teha

Loterii väljamaksed tehakse tavaliselt pangaülekandega, kuid uusimad lotosaidid toetavad väljamakseid My Paysafecardiga. Siin on, kuidas seda teha.

 • Avage My Paysafecardi konto veebis samade mandaatidega loteriisaidil
 • Ava loteriis väljamakse/raha väljamakse link
 • Valige väljamaksevõimaluseks Paysafecard
 • Esitage registreeritud e-posti aadress
 • Sisestage väljavõetav summa

Lotomängijad saavad My Paysafecardile välja võtta mis tahes summa vahemikus $ 20 kuni $ 1000. Summat võivad mõjutada ka loterii poolt seatud limiidid. Valuuta konverteerimise töötlustasud katab tavaliselt lotokorraldaja. Kogu protsess võib võtta umbes 24 tundi, enne kui raha jõuavad My Paysafecardi kontole.

Kasutaja saab Paysafecard Mastercardiga sularahaautomaadis teha uue veebiloterii sissemakse või saldo välja võtta. Mänguritel, kes eelistavad mobiili, pole millegi pärast muretseda, sest Paysafecard töötab kõigil mobiiliplatvormidel.

Ohutus ja turvalisus Paysafecardis

Üks suurimaid väljakutseid, millega võrguloto mängijad silmitsi seisavad, on turvaliste makseviiside leidmine. Esmatähtis on teada funktsioone, mis muudavad tehingud turvaliseks. Ettemakstud vautšereid kasutavad teadaolevalt alaealised ja pangakontota kasutajad.

Siiski on need ühed kõige turvalisemad viisid a Internetis loterii sait. Kasutajad valivad eelnevalt määratud väärtuste hulgast ja kasutavad lotopiletite eest tasumiseks kaardi andmeid. Kasutamine on hasartmängude maailmas lokkavam, sest panustajad hindavad oma privaatsust rohkem kui ükski teine publik.

Paysafecardi loterii sisse- ja väljamaksete turvatase on võrreldamatu. Kliendid ei pea kohalikest poodidest ettemakstud PIN-koodi ostes oma panga- ega kaardiandmeid avaldama. Kuna tegemist on vautšeriga, hoiab see konfidentsiaalseid andmeid turvaliselt, jättes lotomängija anonüümseks.

Arvestades, et kõige kõrgemad vautšerid maksavad 100 dollarit, pole summa, mis ebatõenäolise pettuse korral kaotada võib, liiga suur. Paysafecardi kaudu saavad kasutajad QR-koodide abil oma finantsajalugu kinnitada ja anonüümseid makseid teha.

Paysafecardi klienditoe võimalused

Makselahendus võib olla fantastiline, kuid kui klienditoega on raske ühendust saada, väldivad paljud seda teenust. Paysafecard kohtleb oma kliente ülima lugupidamisega, sest äriedu sõltub klientuurist.

Suurepärane klienditeenindus seisneb kliendi aja väärtustamises, temasse meeldiva suhtumises ja kasulike ressursside pakkumises. Selle asemel, et lihtsalt ootustele vastata, soovib Paysafe Group asju kõrgemale tasemele viia, tagades kasutajatele suurepärase kogemuse. Sellisena on nad avanud järgmised suhtluskanalid:

 • Reaalajas vestlus: See on automatiseeritud sõnumsidesüsteem, kuhu kliendid esitavad oma küsimused ja saavad vastused virtuaalselt assistendilt (botilt) Laralt. Lara pakub kohest tuge igal ajal ja igal päeval.
 • Abikeskus: Sellest jaotisest leiate palju teavet Paysafecardi kohta. Konkreetsete küsimuste sisestamiseks on ka otsingumootor.
 • Teenindusliin: Iga piirkonna/riigi jaoks on kiireloomuliste päringute jaoks telefoninumber. Kohalikud hinnad võivad kehtida.
 • Veebikontakti vorm: Siin saadab klient oma päringud teenuse kohta ja täidab teavet samm-sammult. Taotlused lahendatakse 24 tunni jooksul.

Kuna Paysafecard on rahvusvaheline ettevõte, on klienditugi saadaval 29 keeles, sealhulgas inglise, hispaania, vene, araabia, taani, kreeka, saksa ja portugali keeles.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask