7 parimat viisi loteriinumbrite valimiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Loterii mängimine on seotud õnnega, kuid see ei tähenda, et teil ei oleks numbrite valimiseks süsteemi või meetodit. Mõned inimesed toetuvad matemaatilistele mustritele, samas kui teised võivad lihtsalt valida juhuslikke numbreid või kasutada nende jaoks erilisi kuupäevi. Võidunumbrite ennustamiseks pole garanteeritud võimalust, kuid strateegia omamine võib muuta mängu lõbusamaks.
Uurige erinevaid lähenemisviise, et leida see, mis teile sobib. Lõppude lõpuks on osa põnevust ootuses ja kui teil on natuke õnne, võite lihtsalt jackpoti lüüa!

7 parimat viisi loteriinumbrite valimiseks

1. Otsige mustreid varasematest valikutest

Varasemate loteriilooside mustrite otsimine on populaarne meetod numbrite valimiseks. See tähendab, et uurite vanu tulemusi, et näha, millised numbrid tulevad kõige rohkem esile. Kuigi kõigil numbritel on võrdne võimalus loosi saada, näivad mõned neist ilmuvat sagedamini. See meetod võib võtta palju aega, kuid paljud inimesed arvavad, et see aitab neil saada paremaid koefitsiente.
Nüüd on oluline mõista, et teoreetiliselt on igal numbril sama võimalus loosimiseks. Puuduvad matemaatilised tõendid, mis viitaksid sellele, et teatud numbrid on "õnnelikumad" kui teised. Kuid nende korduvat esinemist ei saa tähelepanuta jätta. Mõned inimesed kasutavad nende numbrite jälgimiseks arvutustabeleid, mis võib võtta veidi aega, kuid võib anda teile oma valikus rohkem kindlustunnet.
Kuna see on laialt levinud taktika, on võimalus, et kui võidad, jagad oma auhinda teiste sarnaselt mõtlevate mängijatega

2. Delta süsteemi kasutamine

Delta süsteem on ainulaadne meetod loteriinumbrite valimiseks vastavalt sellele, kui lähedased numbrid üksteisele on. Siin on lihtsustatud jaotus:

  1. Alustage väikese arvuga vahemikus 1 kuni 5. Näide: 1.
  2. Valige kaks numbrit vahemikus 1 kuni 8. Näide: 3 ja 5.
  3. Valige number 8 lähedal, näiteks 7 või 9. Näide: 9.
  4. Valige kaks numbrit vahemikus 8 kuni 15. Näide: 11 ja 13.
  5. Kirjutage need numbrid järjekorras: 1-3-5-9-11-13.

Nüüd teie loteriinumbrite kohta:

  1. Alustage oma esimese numbriga: 1.
  2. Lisage esimene ja teine ​​number, et saada järgmine arv: 1 + 3 = 4.
  3. Jätkake seda liitmisprotsessi: 4 + 5 = 9, 9 + 9 = 18 jne.
  4. Teie lõplik järjestus (selle näite jaoks) on: 1-4-9-18-29-42.

Need on teie Delta loterii numbrid, mida mängida. Reguleerige vastavalt oma mängu maksimaalsele arvule vastavalt vajadusele.

3. Õnnenumbrite valimine

Paljudele inimestele meeldib loterii mängimisel kasutada isiklikke või "õnnenumbreid". Need võivad pärineda erilistest kuupäevadest, nagu sünnipäevad või tähtpäevad, või isegi lihtsalt numbrid, mille üle tunnete end hästi. Näiteks võite valida numbreid oma sünnipäeva või pere sünnipäevade põhjal. Mõned inimesed kasutavad loteriinumbrite valimiseks ka oma vanust, kodust aadressi või isegi telefoninumbrit. Kui teil on konkreetne number, mis teie arvates on teie jaoks õnnelik, võite ka seda kasutada.

Kuna kuus on ainult 12 kuud ja kuni 31 päeva, valivad paljud inimesed lõpuks numbrid 1 kuni 31. See strateegia ei tööta hästi selliste mängude puhul nagu Powerball ja Mega Millions, kus on vaja valida laiemast valikust. arvudest, näiteks 1 kuni 69 või 1 kuni 70. Kuid väiksemate mängude jaoks, nagu New Jersey Pick-3 (kus numbrid ulatuvad 9-ni), võib see olla kasulik.

Pidage meeles, et loterii on juhuslik, seega pole mingit garantiid, et teie erinumbrid tabavad. Kuid paljude arvates on lõbus ja põnev mängida numbreid, millel on isiklik tähendus. Kui usute õnne, võib teie erinumbrite kasutamine muuta teid mängust lootusrikkamaks ja põnevil. Kes teab, võib-olla teevad teie õnnenumbrid teid ühel päeval suureks võitjaks!

Image

4. Valige numbrid üle 31

Miks võib suuremate numbrite valimine aidata? Siin on põhjus: kuna paljud inimesed valivad sünnipäevade tõttu sageli alla 31, on suuremad numbrid vähem populaarsed. Seega, kui teie valitud number on suurem ja see võidab, ei pea te võib-olla auhinda nii paljude teistega jagama.
Mõelge sellele järgmiselt: Kujutage ette, et võidate 10 miljonit dollarit ja 10 inimesel on samad võidunumbrid. Te kumbki saaksite 1 miljon dollarit. Kuid kui ainult kahel inimesel on samad numbrid, võite saada igaüks 5 miljonit dollarit. Ehkki see idee ei suurenda teie võiduvõimalusi, võib see suurendada teie võidusummat, eriti kui vähematel inimestel on samad numbrid kui teie. Pea meeles, et see pole kindel viis võita, kuid sellel on teatud loogika.

5. Juhuslike numbrite kasutamine

Loosinumbreid saab valida ka lihtsal viisil: valides need juhuslikult ja lootes õnnele. Võite lihtsalt järgida seda, mida teie intuitsioon soovitab. Või võite abiks kasutada Internetti. Google, Siri ja teised võrguabilised saavad teie jaoks juhuslikult numbreid genereerida. Palud neil valida number 1 ja mängu suurima numbri vahel.

Kuna loteriid on täiesti juhuslikud, on mõistlik, et ka teie numbrite valimine oleks juhuslik. Mõelge lihtsalt numbrile, kirjutage see üles ja teil on valik!

Numbrite juhuslikuks valimiseks on palju muid viise – võite olla tõeliselt loominguline. Võite isegi mõnele numbrile pastaka maha visata ja kasutada seda, millele see langeb. Võimalusi on palju, kuid peamine on õige arv valikuid.

Tegelikult on see üks meie populaarseimaid arvude valimise meetodeid. See on kiire ja võtab ära stressi, mis tekib, kui proovite ise numbreid välja mõelda.

6. Proovige numeroloogiat

Teine meetod numbrite valimiseks on numeroloogia, mis seob numbrid isiklike tähendustega. Kui olete sellele kontseptsioonile avatud, võib see aidata teil leida ainulaadseid ja potentsiaalselt õnnelikke numbreid.

Numeroloogia hõlmab matemaatika kasutamist oluliste arvude leidmiseks selliste asjade põhjal nagu teie sünnikuupäev või tähed teie nimes. Näiteks elutee number liidab teie sünnikuupäeva numbrid ja võib olla spetsiaalne number, mida mängida.

Selle arvutamiseks tehke järgmist

Võtame näite. Kujutage ette, et olete Alex, sündinud 25. augustil 1991.

Kirjutage oma sünniaeg numbritega: 25.08.1991.

Liidage kõik numbrid kokku: 8 + 2 + 5 + 1 + 9 + 9 + 1 = 35.

Niisiis, teie elutee number on 35. Sellel numbril võib olla õnne, eriti kui arvestada strateegiat valida 31-st suuremad numbrid, millest me varem rääkisime.

Sama näite abil saate mängida ka oma elutee numbri summa, mis on 8.
3 + 5 = 8.

Numeroloogiafännid vaatavad tähenduslike numbrite leidmiseks ka nimede tähti. Alexi jaoks on nimes olevatel tähtedel vastavad numbrid, mis võivad loteriivalijatele huvi pakkuda.

Kui olete sellega uus, pakub numeroloogia võimalust oma elu põhjal ainulaadsete numbrite leidmiseks. See on nagu teie numbrivalikutele tähenduse lisamine. Pidage meeles, et kuigi see on huvitav, pole võit garanteeritud. See on rohkem lõbu ja põnevuse lisamine teie loteriikogemusele.

7. Laske masinal teie numbrid valida

Kas soovite lihtsat viisi? Laske loterii masinal teie eest otsustada. See valib juhuslikult numbreid, mis võtab stressi ja säästab aega. See on suurepärane, kui tunnete end laisk või ei taha liiga palju mõelda.

Paljud loteriid pakuvad seda võimalust. Lihtsalt vali see ja automaat annab sulle õige arvu valikutega pileti.

Mõned ütlevad, et masinal valida laskmine vähendab teie võiduvõimalusi. Kuid siin on tõde: olenemata sellest, kas kulutate aastaid numbreid valides või lasete masinal seda teha, jäävad teie võiduvõimalused samaks.

Image

Kuigi võidu garanteerimiseks pole salajast võtit, pakuvad need lähenemisviisid loovaid viise numbrite valimiseks. Võite avastada, et strateegiate kombinatsioon töötab teie jaoks kõige paremini. Erinevate meetoditega katsetades pidage meeles, et loterii ennustused ja strateegiad on kõik põnevuse osa. Hoidke oma mängu vastutustundlikuna ja nautige loosimise ootust. Ükskõik, kas valite intuitsiooni, mustrite või lihtsalt oma südame järgi, lisab iga valitud number teie loterii teekonnale põnevust. Nii et minge edasi ja uurige neid erinevaid lähenemisviise numbrite valimiseks ja kas teie valitud kombinatsioon viib teid võidupiletini!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
10 asja, mida teha enne loteriivõidu väljakuulutamist

10 asja, mida teha enne loteriivõidu väljakuulutamist

Niisiis, sa võitsid loterii! Õnnitleme teid uskumatu õnne korral. Kuid enne kui hakkate oma äsja leitud rikkuse osas suuri plaane tegema, on oluline astuda mõned olulised sammud tagamaks, et teie loteriivõidud toovad teile pikaajalist õnne ja rahalist kindlust. Selles põhjalikus juhendis tutvustame teile kümmet olulist asja, mida peaksite tegema võita loterii. Alates teie identiteedi kaitsmisest kuni professionaalse nõuande otsimiseni oleme teiega seotud.

5 Internetis loterii mängimise eelist

5 Internetis loterii mängimise eelist

Paljudele inimestele meeldib loteriil mängida, kuna see on lihtne mäng, mis võib kellestki üleöö miljonäriks saada. Loterii mängimiseks on kaks võimalust – kas ostes pileti isiklikult füüsilisest müügipunktist või mängides internetis. Tänapäeval enamik inimesi vali loterii mängimine võrgus. Sellest artiklist saate teada, millised on Internetis loterii mängimise eelised.

5 populaarseimat loteriimängu algajatele

5 populaarseimat loteriimängu algajatele

Kas olete loteriimängude maailmas uus ja tunnete, et pakutavate võimaluste hulk on teid hämmingus? Ärge muretsege, me oleme teiega kaetud. Selles artiklis käsitleme 5 populaarseimat loteriimängu algajatele. Ükskõik, kas otsite mängu suurte jackpotide, paremate koefitsientide või ainulaadsete funktsioonidega, meil on igaühele midagi.

Annuiteedi ja kindlasummaliste loterii väljamaksed: plussid ja miinused

Annuiteedi ja kindlasummaliste loterii väljamaksed: plussid ja miinused

Kui tegemist on loteriivõiduga, võib elumuutva rahasumma elevus kiiresti anda teed praktilisele otsusele, kuidas oma võidud kätte saada. Kas peaksite valima annuiteedi, regulaarsete maksete saamise aja jooksul või ühekordse väljamakse, saades kogu raha ette? Mõlemal valikul on oma plussid ja miinused ning oluline on hoolikalt kaaluda, milline neist sobib teie rahaliste eesmärkide saavutamiseks kõige paremini.

Kas peate maksma loteriivõitudelt makse?

Kas peate maksma loteriivõitudelt makse?

Loteriivõidust unistamine hõlmab sageli nägemusi jahtidest, häärberitest ja lõputust puhkusest. Kuid ka maksumees ootab tiibadesse, et oma osa võtta. Selle artikli eesmärk on selgitada välja loteriivõitudega seotud maksukohustused erinevates riikides, nagu Ameerika Ühendriigid, Hiina, Jaapan, Hispaania ja Ühendkuningriik. Jagame, kui suure protsendi oma võitudest võite loota, ja toome näiteid, et asjad oleksid selged.

Kui hilja saate loteriipileteid osta?

Kui hilja saate loteriipileteid osta?

Kui teil on vedanud ja soovite lotovõiduga kätt proovida, mõtlete tõenäoliselt, kui hilja saate pileteid osta. Lõppude lõpuks tundub, et aeg lendab mööda ja te ei taha kasutamata jätta võimalust end rikkaks teha. Selles artiklis uurime loteriipiletite ostmist puudutavaid reegleid ja eeskirju, et saaksite täpselt teada, millal pileti ostmiseks poodi suunduda või veebis hüpata.

Kuidas veebist loteriipileteid osta: samm-sammuline juhend

Kuidas veebist loteriipileteid osta: samm-sammuline juhend

Kas soovite õnne proovida ja loteriipileteid veebist osta? Sul on vedanud! Internet on muutnud loteriides osalemise üle maailma lihtsamaks kui kunagi varem. Selles põhjalikus juhendis juhendame teid samm-sammult läbi loteriipiletite Internetist ostmise protsessi. Alates õige loterii valimisest kuni võitude väljanõudmiseni oleme teiega seotud.

Loteriipettused: mis need on ja kuidas neid vältida

Loteriipettused: mis need on ja kuidas neid vältida

Loteriipettused on viimastel aastatel muutunud levinud probleemiks, mis on suunatud pahaaimamatutele inimestele, kes lubavad kiiret rikkust. Need petuskeemid röövivad inimeste unistusi suurtest võitmisest ja võivad põhjustada olulist rahalist ja emotsionaalset kahju. Selles artiklis arutleme, mis on loteriipettused, kuidas need toimivad ja mis kõige tähtsam, kuidas vältida nende ohvriks langemist.

Mida teha, kui olete oma loteriipileti kaotanud

Mida teha, kui olete oma loteriipileti kaotanud

Kas teil on kunagi olnud tunnet, et kaotate midagi väärtuslikku? Kujutage nüüd ette, et panite valesti loteriipileti, mis võib teid potentsiaalselt miljonäriks teha. See on südantlõhestav olukord, kuid ärge kartke, sest selles artiklis juhendame teid, mida teha pärast loteriipileti kaotamist.

Nutikad viisid loteriivõitude kulutamiseks

Nutikad viisid loteriivõitude kulutamiseks

Kas unistad hetkest, mil sinust saab elumuutva loterii jackpoti õnnelik võitja? Võimalusi on lõputult – luksuslik puhkus, läikiv uus auto või ehk isegi unistuste maja. Kuid enne, kui hakkate ette kujutama kõiki võimalusi, kuidas saaksite oma võitu kulutada, on oluline meeles pidada, et vastutustundlikud finantsotsused võivad teie tulevikku püsivalt mõjutada. Selles artiklis uurime nutikaid viise oma loteriivõitude kulutamiseks, aidates teil teha teadlikke valikuid, mis aitavad kindlustada teie rahalist heaolu.

Suurendage oma loteriivõiduvõimalusi

Suurendage oma loteriivõiduvõimalusi

Kas olete väsinud loterii mängimisest, mis on vähe või ebaõnnestunud? Kas olete valmis suurendama oma võimalusi võita jackpot? Ära enam otsi! Selles artiklis anname teile väärtuslikke näpunäiteid ja strateegiaid teie loteriivõidu potentsiaali suurendamiseks.

Ultimate online loterii juhend 2024

Ultimate online loterii juhend 2024

Loteriid on olnud juba pikka aega, iidse Hiina Keno on varane näide. Algselt kasutati neid valitsuste tulude suurendamise viisina. Klassikalises loteriis ostate pileti enne, kui loosimisel valitakse juhuslikult nummerdatud pallide komplekt. Kui teie piletil olevad numbrid vastavad võidukombinatsioonile, võidate raha. Mõned loteriid on endiselt piiratud konkreetse riigi kodanikega, kuid veebiplatvormid on võimaldanud osaleda kõigil kogu maailmas. Tänu sellele on praegustes lotomängudes suurte võitmiseks rohkem võimalusi kui kunagi varem. Kui olete online lotoga uustulnuk, leiate altpoolt kasulikke näpunäiteid ja selgitusi. Lisateabe saamiseks jätkake lugemist.