Parimad EuroJackpot 2023. aastal

Tänapäeva loteriimängijatel on palju valikuvõimalusi, mille abil nad võidavad palju. Eelkõige Eurojackpot on viimastel aastatel pööranud pead õigetel põhjustel. Pole üllatav, et mängijad kasutavad nüüd võimalust proovida Eurojackpoti mängusiseselt. Eurojackpot on vaieldamatult üks noorimaid loteriisid maailmas. Lisaks vähem kui kümneaastasele kohalolekule online-loteriimaailmas on Eurojackpot silma paistnud Euroopa suurimate loteriide auhindade jagamise poolest. Lisaks hämmastavale loterii jackpotile on selle soodsad koefitsiendid kahtlemata silmapaistvaks atraktsiooniks.

Parimad EuroJackpot 2023. aastal
Kust osta Eurojackpoti pileteid?
Kust osta Eurojackpoti pileteid?

Kust osta Eurojackpoti pileteid?

Eurojackpoti jackpotis võivad õnne proovida kõik 18-aastased või vanemad. Peamine mure mängijate seas on tavaliselt see, kuidas osta internetist loteriipileteid ja kust neid osta. Eurojackpoti loteriipileteid saab osta mõnelt veebipõhiselt piletimüüjalt. Siiski peaksid nad ostmisel olema ettevaatlikud Internetis loteriipiletid eraarendajatelt.

Mõned mängijad ei soovi osta pileteid kolmandatelt isikutelt. Mängijad saavad Eurojackpoti pileteid osta ka loterii ametlikult veebisaidilt. Eurojackpoti veebisaitidelt ostmine on lihtne – oma valiku tegemine ja pileti eest tasumine.

Kust osta Eurojackpoti pileteid?
Eurojackpoti ajalugu

Eurojackpoti ajalugu

Eurojackpoti loterii pakuti esmakordselt välja 2006. aastal pärast tolleaegseid märkimisväärseid jackpoti pakkumisi, eriti alates Euromiljonite loterii. Kokkulepe selle rahvusvahelise loterii käivitamiseks saavutati 2011. aastal Helsingis.

Pärast kokkulepet osalesid seitse riiki, Taani, Soome, Saksamaa, Sloveenia, Itaalia ja Holland, 23. märtsil 2012 toimunud esimesel Eurojackpoti loosimisel. Varsti pärast seda võitis Saksamaalt pärit mängija 19,5 miljonit eurot, mis tekitas huvi mängu vastu. loterii väljaspool osalevad riigid.

Teised riigid ühinesid kiiresti, sealhulgas Hispaania, Norra, Rootsi, Horvaatia, Leedu, Läti, Island, Tšehhi Vabariik ja Ungari. Eurojackpoti heakskiitmine enamikus Euroopa riikides tagas laia publiku.

3. mail 2013 võitis jackpoti Norra mängija Yngvar Borgerson. See oli esimene mitmest ajaloolisest võidust, mis jaotati mõne kuu jooksul. See tõi kaasa ka uusi arenguid, mille vorming muutus 10. oktoobril 2014.

Kuid see uus formaat ei heidutanud mängijaid suurt võitu püüdmast. Jackpoti loterii võidud summas 31,5, 84,8, 90 ja 90 miljonit eurot registreeriti 2015. aasta oktoobris, 2016. aasta juulis, 2016. aasta oktoobris ja 2017. aasta jaanuaris. 90 miljoni euro suuruse summa võitsid viis erinevat mängijat Saksamaalt (3 mängijat). , Taanis ja Hollandis.

Aastate jooksul on liitunud ka teised Euroopa riigid ning 2020. aasta detsembri seisuga on riikide arv 18.

Eurojackpoti ajalugu
Kas Eurojackpot on seaduslik?

Kas Eurojackpot on seaduslik?

Tänapäeval on loteriisid sadu, kuid mõned kipuvad olema üsna piiravad. Seetõttu kerkib Eurojackpoti mainimisel sageli küsimus jackpoti seaduslikkusest. Kuigi Eurojackot on ametlikult saadaval 18 osaleva riigi mängijatele, on mäng saadaval ka loterii veebisaitidel. Ideaalis ostavad need saidid teatud osaleva riigi mängijatele pileteid ja teenivad teie huve.

Seetõttu julgustatakse mängijaid riikidest, mida loendis ei ole, tagama, et nad mängiksid seda mängu litsentsitud ja reguleeritud saitidel tuntud jurisdiktsiooni all. Nüüd, kui veebisaidid on territoriaalsete piirangute eest hästi hoolitsenud, kui mängija on vähemalt 18-aastane, saavad nad selles loteriis osaleda.

Kas Eurojackpot on seaduslik?
Kuidas mängida Eurojackpoti võrgus

Kuidas mängida Eurojackpoti võrgus

Eurojackpot, nagu enamik online loteriisid, on lihtne ja lõbus mängida. Selle mängu hea külg on see, et sellel pole keerulisi mängureegleid ega tarbetuid kombinatsioone. Mängija peab valima viis numbrit 50 ja an hulgast kaks lisa basseinist. Samuti saate valida, kas lisada Doublejackpot funktsioon, mis võimaldab teil oma jackpoti kahekordistada.

Loteriipileti täitmiseks on mitu võimalust. Mängijad saavad valida oma õnnenumbrid käsitsi või kasutada loterii pakutavat Quickpicki valikut. Viimane samm on klõpsata esitamise nupp ja tee panus.

Eurojackpoti reeglid

Eurojackpoti reeglid peaksid olema selged enamikule mängijatele, isegi algajale. Esiteks peab mängija enne loosimist veebist mängupiletid ostma. Osalevad mängijad peavad olema täisealised, 18-aastased või vanemad. Küll aga on lubatud osaleda 16-aastastel ja vanematel Eesti mängijatel.

Online Eurojackpotis osalevad mängijad peavad võidu saamiseks nõustuma müüja tingimuste ja tingimustega. Kõige tähtsam on see, et jackpoti auhinda võib vastu võtta ainult võitnud pileti või konto ainuomanik.

Eurojackpoti mängud nõuavad ka seda, et kõik lotovõidud tuleb välja nõuda riigist, kust pilet osteti. Seetõttu peaksid mängijad loteriikorraldajaid valides seda nõuet silmas pidama. Samuti pange tähele, et jackpoti võitjatel on alati hea ette valmistada plaan, millele oma võidud kulutada.

Kuidas mängida Eurojackpoti võrgus
Kui suur on tõenäosus EuroJackpoti võitmiseks?

Kui suur on tõenäosus EuroJackpoti võitmiseks?

Iga loterii jackpoti võitmise tõenäosus on alati väike ja Eurojackpot ei ole erand. Näiteks jackpoti võitmise tõenäosus on 1:95 344,20. Eurojackpoti teeb silmapaistvaks see, et see jackpot on loodud nii, et väljamakseid tehakse sagedamini kui enamikul jackpotidel. Üldine võiduvõimalus Eurojackoptil on aga 1:35. See tähendab, et igal mängijal on seda loterii mängides võimalus võita auhind 35:1.

Eurojackpoti pakutavate koefitsientide loend:

 • 5 numbrit + 2 euronumbrit (jackpot – 1 95 344 200-st
 • 5 numbrit + 1 euronumber – 1 5 959 013-st
 • 5 Arvud -1 3 405 150-st
 • 4 numbrit + euronumbrid – 1: 423 752
 • 4 numbrit + 1 euronumber – 1 26 485-st
 • 3 numbrit + 2 euronumbrit – 1 9631-st
 • 4 numbrit – 1:15 134
 • 2 numbrit + 2 euronumbrit – 1 numbrist 672
 • 3 palli + 1 euronumber – 1 602-st
 • 3 numbrit – 1:344
 • 1 number +2 euronumbrid – 1 128-st
 • 2 numbrit + 1 euronumber – 1 42-st
Kui suur on tõenäosus EuroJackpoti võitmiseks?
Väljamakse valikud, kui mängija võidab mängu

Väljamakse valikud, kui mängija võidab mängu

Eurojackpoti mängimine maksab umbes 2 eurot rea kohta. Mängijatel, kellel on õnne võita jackpoti auhind, on kaks võimalust: loto jackpot ja annuiteet. Siiski, väljamakse võimalus mängijale pakutav võib olenevalt riigist, kus ta mängib. Kuid võrgumängijatel on ainult ühekordse summa võimalus. Jackpot algab 10 000 000 eurost ja võib ulatuda kuni 90 000 euroni.

Eurojackpot pakub osalevate riikide kohta üksikasjalikku makseteavet. Mõned riigid maksustavad jackpoti võidud, teised aga ei maksustata. Annuiteedi maksmise võimalus on eriti ahvatlev nende riikide mängijate jaoks, kes maksustavad loteriivõite. Enamikul juhtudel ei pruugi mängijatel riikidest, kus loteriivõite maksustata, olla probleeme kogu summa vastuvõtmisega.

Eelkõige kantakse võrgumängijad kogu summa nende kontodele ilma makse maha arvamata.

Väljamakse valikud, kui mängija võidab mängu
Näpunäiteid ja nippe EuroJackpoti mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe EuroJackpoti mängimiseks

Eurojackopt võib esmamängijatele üsna segadusse ajada. Kuigi sellel jackpoti loteriil on suured koefitsiendid ja mängijate võimalused väikesed, saab mängija oma võiduvõimaluste parandamiseks palju ära teha. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad Eurojackpoti mängijatel nutikamalt mängida:

 • Kasutage paaritute ja paarisarvude segu. Seda näitavad varasemad tähelepanekud, et ligikaudu 70% Eurojackpoti võitudest on paaritu- ja paarisnumbrite segu.
 • Vältige järjestikuseid numbreid. Enamasti ei ole võidunumbrid järjestikused, vaid jagunevad tavaliselt kogu spektri peale. Seega peaksid mängijad valima kõrgete (26-50) ja madalate (1-25) numbrite segu.
 • Jälgige viimast loosimist. Võidunumbritel on sageli vähemalt üks kordusnumber viimasest loosimisest. Need numbrid võivad ilmuda korduvalt, kuumad numbrid ja tõenäoliselt aitavad mängijal võita.
 • Vältige mustreid. Mängijad peaksid vältima mustrite tegemist. See kehtib paaritute või paarisarvude või teatud numbriga lõppevate numbrite kohta. Numbrikomplektid või mustrid võidavad harva.
 • Ostke mitu piletit. Nii palju kui vastutustundlik mängimine on kriitiline, soovitatakse mängijatel osta võrgust mitu mängupiletit, et suurendada oma võimalusi võita jackpot. Selle asemel, et kulutada oma kuueelarvet mitmele loosimisele, suurendab ühe loosimise korral mitme pileti ostmine võiduvõimalusi.
Näpunäiteid ja nippe EuroJackpoti mängimiseks