Loteriisaitide 10 Neosurf täielik loend 2024

Interneti-loteriimängijad, kes otsivad e-rahakoti alternatiivi, saavad kasutada Neosurfi. Makseviis ilmus esmakordselt Prantsusmaal 2004. aastal. Nüüd on see aga saadaval enam kui 40 riigis Kanadas, Poolas, Hollandis, Hispaanias, Saksamaal, Itaalias, Belgias, Austrias, Austraalias, Aafrikas ja Ühendkuningriigis. Neosurf teeb lotomängijate elu lihtsamaks, eriti neile, kellele pangaülekannete ja krediitkaardimaksete kasutamine ei meeldi.

Kõik, mida nad peavad tegema, on volitatud tarnijatelt Neocashi vautšerid ostma ja neid veebis loterii saidil kasutada. Need on ettemakstud vautšerid, mida tavaliselt kasutatakse veebiostude ja hasartmängude jaoks. Üle 350 000 kasutaja on võtnud Neosurfi lemmikmakseviisiks.

Loteriisaitide 10 Neosurf täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Neosurfi sissemakse loteriides

Kuna Neosurfi on aktsepteerinud üle 20 000 veebikaupmehe, pole üllatav, et lotosõbrad valisid selle üheks parimad sissemaksemeetodid. Erinevalt pangaülekannetest on Neosurfi maksed hetkelised, nii et kasutajad saavad oma parimaid lotomänge kohe mängima hakata.

Kui mängija tuvastab Neosurfi veebiloteriisaidi, leiab ta sissemaksemeetodi jaotisest Maksed/Kassa saadavalolevate pangavõimaluste hulgast.

Üks suurimaid küsimusi, mida lotomängijad küsivad, on, kuidas Neosurfiga loterii veebisaidilt raha sisse maksta ja võitud välja võtta. Alustamise üksikasju selgitatakse allpool.

Kuidas teha sissemakset Neosurfiga

Esiteks peab kliendil olema Neosurfi konto ja ta peab ostma vastavast müügipunktist ettemakstud krediiti. Lisaks ettemakstud vautšeritele saavad kasutajad avada MyNeosurfi veebikonto või taotleda NeoCash MasterCardi kaarti ja tagada, et neil on piisavalt raha. Neid kontosid saab ka rahastada ja kasutada mängida online loteriid.

Neosurfi konto avamiseks saidil myNeosurf.com on vaja täisnime, e-posti aadressi, sünnikuupäeva ja parooli. Pangakonto pole vajalik, seega ei vaja Neosurfi klient otselinki oma pangaga.

Neocashi vautšer on nagu paberraha, seega peab ostja selle eest hästi hoolt kandma, sest see on asendamatu. See sisaldab sissemakse tegemisel loterii saidil nõutavat PIN-koodi. Hea rusikareegel on, et vautšeri PIN-kood on soovitatav salvestada pildistades. Interneti-rahakott aitab klientidel vaadata oma saldot ja jälgida oma kulutusi.

Raha deponeerimine Neosurfiga veebiloterii saidil

Olenemata sellest, kas loteriimängija kasutab NeoCash MasterCardi või Neocashi vautšerit, ei maksa ta sissemakse eest täiendavat peenraha, välja arvatud juhul, kui see hõlmab valuuta konverteerimistasu. Järgmised sammud on vajalikud:

a) Avage mainekas saidil loteriikonto ja logige sisse
b) Avage saidi kassa ja otsige paljude makseviiside hulgast Neosurfi
c) Pärast nupul Neosurf klõpsamist peaks ilmuma uus hüpikaken
d) Sisestage uues aknas ettemaksuvautšeri või Neosurfi kaardi andmete 10-kohaline PIN-kood
e) Määrake sissemakse summa
f) Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja kinnitage makse

Ülekanne on kohene ja kuna Neosurf on mobiilisõbralik, saavad lotomängijad ülaltoodud protsessi lõpule viia, kui mängivad lotomänge oma mobiilividinatega mis tahes kohast. Need, kes eelistavad ettemakstud Neocash vautšereid, peaksid valima kaardi väärtused, mis vastavad soovitud sissemakse summale. Neid on nimiväärtustes 10, 15, 20, 30 ja 50 kuni 100 USD/EUR.

Kuidas Neosurfiga raha välja võtta

Seni pole ükski operaator Neosurfiga loterii väljamakseid teinud. Makseteenuse pakkuja ametlikul veebisaidil on aga lühike video, mis näitab nii sissemaksete kui ka väljamaksete töötlemise võimalust. NeoCash MasterCard töötab nagu iga teine krediitkaart ja seda saab rahaga uuesti täita.

See on võimalik traditsiooniliste makseviisidega, nagu otsene pangaülekanne. Kui ainult loteriisaidid saaksid seda käsitleda nagu teisi MasterCardi, saavad mängijad taotleda loterii väljamakseid oma NeoCash MasterCardile. MyNeosurf on lihtsalt mobiilirakendus, mis on kasulik ainult ettemakstud kaartide ostmisel. See salvestab tehingute ajaloo, kuid seda ei saa kasutada iseseisva väljamaksemeetodina aadressil a loterii sait.

Teisest küljest on Neocashi vautšeriga lotovõitude väljavõtmine praktiliselt võimatu, sest tavaliselt on tegemist ühekordse ettemaksukaardiga. See on ettemakstud vautšerite suurim puudus, kuna need aeguvad kohe, kui PIN-koodid on kasutatud. Kuid Neosurfi loto fännid leiavad väljamaksmiseks paremaid alternatiive, näiteks:

1. Krediitkaardid

Neosurfi loteriisaidid pakuvad alternatiivsete väljamaksevõimalustena krediitkaarte. Tüüpilised näited on Visa, MasterCard, American Express ja Maestro. Krediitkaardi väljamaksed pakuvad kõrgeimat turvalisust, kuna neid toetavad peamiste finantsregulaatorite turvastandardid. Kuid maineka loteriisaidi valimine on ülioluline, sest võrguhasartmängud võivad avaldada krediitkaarditeavet. Litsentsitud saidil kehtivad ranged privaatsusreeglid; seega hoiavad nad mängijate finantsandmete konfidentsiaalsust.

2. Interac

Kanadast pärit lotomängijad ei pea muretsema, sest enamik Neosurfi saite hõlbustab ka Interacti loterii väljamakseid. Interac töötab nagu internetipank. See on turvaline ja kiire.

3. E-rahakotid

E-rahakoti ülekanded on kohesed. Need on ühed kõige laialdasemalt kasutatavad väljamaksevõimalused Neosurfi loterii veebisaitidel. PayPal on populaarsem kui Neteller ja Skrill, kuid need kõik pakuvad võrgulotomängude mängimisel hädavajalikku turvalisust. Enamik elektroonilisi rahakotte nõuavad kasutajatelt kaartide või pangakontodega linkimist. Need tagavad madala riskiga finantspettused, sest nad tegutsevad pigem eraldi lüüsis kui pangaliideses.

4. Otsene juhe

Loteriihuvilised, kes ei karda oma hobisid näidata, võivad loterii auhindade väljavõtmisel valida otseülekande. See meetod võib aga olla aeglane, peamiselt siis, kui mängija asub loterii pakkujast erinevas riigis. Makse laekumiseks võib kuluda 3-7 tööpäeva.

Ohutus ja turvalisus Neosurfis

Kliendid võivad tunda end turvaliselt, teades, et Neosurf kaitseb nende finants- ja isikuandmeid. Kuna Neocashi vautšerikaart puudub otseühendus pangakontoga, on see ideaalne võimalus anonüümsete loterii sissemaksete tegemiseks. Pangakonto ei ole konto avamisel kohustuslik, seega pole mängijatel põhjust oma pangaandmete paljastamise pärast muretseda.

Iga kord, kui keegi teeb lotosaidil krediitkaardi sissemakse, peab ta esitama oma isikuandmed ja kaardi numbri. Petturid, kellele meeldivad hasartmänguplatvormidele sissetungijad, võivad sellist teavet varastada. Paljud mängurid on raha kaotanud ega mõista seda enne, kui nad oma krediidiväljavõtet kontrollivad. Rahalised kahjud võivad sõltuvalt krediitkaardi limiidist ulatuda tuhandetesse dollaritesse, mis toob kaasa võlatsükli.

Neosurfi kasutajatel on vedanud, sest nende pangaandmed jäävad privaatseks. Tundlikke andmeid voucherile ei salvestata, seega on klient alati kaitstud identiteedivarguse eest. Isegi halvimal juhul, kui Neochashi vautšerikaart varastatakse, kaotab omanik ainult ettemakstud krediidi, mis aegub pärast kasutamist.

Klienditoe valikud Neosurfis

Kliendid võivad Neosurfi kaartide kasutamisel silmitsi seista probleemidega, kus klienditugi on kasulik. Mõnikord nende kaardid ei tööta või pärast loteriikontole raha deponeerimist kulub makse kuvamiseks tavapärasest kauem aega.

Samuti võib tekkida kliendi ja kaupmehe vaidlus ning kasutaja on sunnitud Neosurfiga ühendust võtma. Olenemata põhjusest, on hea teada, milline suhtluskanal Neosurfis saadaval on. Klienditeenindusosakond tagab, et klientide eest hoolitsetakse järgmiselt:

  • Reaalajas vestlus
  • E-post: support@neosurf.com.
  • Telefoninumber: 33 899 03 03 03
  • Veebikontakti vorm
  • KKK leht

Kuna Neosurf on ülemaailmne, saavad kliendid klienditoe agentidega telefoni teel rääkides kasutada oma eelistatud keelt. Reaalajas vestlus asub nende veebilehtede paremas alanurgas. See on mugav sõnumsidesüsteem, kuhu kasutajad sisestavad oma nimed, e-posti aadressid ja küsimused ning ootavad vastuseid. Samuti saavad nad faile üles laadida, et oma muresid täpsemalt selgitada.

Kliendid peaksid kasutama veebipõhist kontaktivormi, kui neil on konkreetseid küsimusi, mida KKK lehel ei käsitleta. Pärast e-posti aadressi, telefoninumbri ja päringu täitmist vastavad Neosurfi agendid 24 tunni jooksul.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask