Loteriisaitide 10 Jeton täielik loend 2024

Jeton on seaduslik fintech-bränd, hoolimata sellest, et see lansseeriti alles hiljuti. Platvormi üks peamisi eesmärke on pakkuda turvalisi tehinguid digitaalses ruumis, mis on pettuse sünonüüm. Nagu varem mainitud, reguleerib seda fintechi Financial Conduct Authority (FCA), sõltumatu asutus, mis reguleerib üle 51 000 finantsteenuste kaubamärgi. See tähendab, et Jeton järgib kõiki FCA reegleid. Ta tegutseb ausalt, avatult ja käitub hoolsalt. Mis veel? Ta püüab kohelda kliente õiglaselt ja järgib turustandardeid.

Loteriisaitide 10 Jeton täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kuidas Jetoniga fepositi teha

Jeton Walleti üks eeliseid on selle lihtne kasutatavus. Konto registreerimine ja sissemaksete tegemine on üsna lihtne.

Kuidas registreerida Jeton Walleti konto

 1. Klõpsake suvandil REGISTREERIMINE.
 2. Sisestage isiklikud andmed ja määrake parool.
 3. Klõpsake nuppu REGISTREERIMINE ja kinnitage e-posti aadress või telefoninumber.
 4. Alustage kinnitusprotsessi, laadides üles vajalikud dokumendid (ID ja kommunaalarve või pangaväljavõte).

Kuidas teha sissemakset Jeton Walletiga

Internetis Jetoni rahakotti kasutades loterii saidile sissemakse tegemiseks tuleb kõigepealt laadida e-rahakott. Siin on kaks võimalust; kiirpanga või krediit-/deebetkaardi kaudu. Kui see on tehtud, järgige allolevaid samme, et rahastada kontot selle sissemaksemeetodi abil.

 • Samm 1: Logi sisse loto kontole.
 • 2. samm: Liikuge jaotisse PANGANDUS / KASA ja valige DEPOSITSIOON.
 • 3. samm: valige eelistatud sissemaksemeetodiks Jeton.
 • 4. samm: sisestage summa ja minge tehingu lõpuleviimiseks Jetoni kontole.

Rahalised vahendid peaksid veebiloteriis koheselt kajastuma.

Kuidas teha sissemakset Jeton kaardiga

 • Liikuge jaotisse DEPOSITSIOON/KASA ja valige sissemaksemeetodiks Jeton Card
 • Sisestage summa ja klõpsake JÄTKA
 • Sisestage vautšeri number, turvakood ja kaardi aegumiskuupäev
 • Tehingu lõpetamiseks klõpsake nuppu LÕPETA.

Vahendid peaksid lotokontol olema mõne minuti pärast.

Jeton Wallet toetab enam kui 70 makseviisi ja enam kui 50 valuutat. Minimaalne sissemakse limiit on 10 dollarit ja maksimaalne sissemakse limiit on 10 000 dollarit. Piirangud võivad aga lotosaitidel erineda. Sissemakseid saab teha veebirakenduse või iOS-i ja Androidi jaoks saadaval oleva mobiilirakenduse kaudu.

Kuidas Jeton Walletiga välja võtta

Lisaks kiiretele sissemaksetele pakub ka Jeton Wallet kiired väljavõtmised. Kuid siis on pöördumine saidi lõikes erinev, olenevalt lotosaidi kinnitusest ja KYC protsessidest ning mis kõige tähtsam, ootel olevast perioodist.

Kuidas Jetonisse tagasi pöörduda

Loterii väljamakseid saab töödelda lotosaidilt Jetoni kontole. Seda seni, kuni Jetonit aktsepteeritakse väljamaksevõimalusena ja raha suunatakse kontole, mida kasutati sissemakse tegemiseks.

Väljavõtmise protsess

 1. Logige saidi kontole sisse ja klõpsake suvandil VÄLJA VÄLJA. Kuvatakse saadaolevate väljamaksevõimaluste loend.
 2. Valige eelistatud väljamaksevõimaluseks Jeton.
 3. Järgmises etapis sisestage väljamakstav summa ja eelistatud valuuta.
 4. Viige tehing lõpule.

Raha peaks enamikele lotosaitidele jõudma 12–24 tunni jooksul, kui kinnitamine ja KYC protsessid on lõpule viidud.

Väljamaksetel, nagu ka hoiustel, on limiidid. Operaatori poolt on määratud minimaalne ja maksimaalne väljamakse. Need erinevad loterii saidi lõikes. Jetoni puhul on minimaalne väljamakse limiit 250 dollarit, samas kui kinnitatud kontode maksimaalne väljamakse limiit on 15 000 dollarit.

Jetoni üks suurepäraseid omadusi on mobiilist väljavõtmine. Mängijad saavad raha välja võtta ka mobiilis, mitte ainult mobiilibrauseri, vaid ka mobiilirakenduste kaudu nii Androidi kui ka iOS-i seadmetele.

Ohutus ja turvalisus Jetonis

Turvalisuse osas on kõik Jetoni platvormid kõrgelt turvatud, kasutades uusimat sõjaväelist krüptimist. Süsteem kasutab tokeniseerimist, mis asendab kõik olulised kaardiandmed märgistatud numbritega, mis ei paljasta kasutajate olulist teavet.

Lisaks krüptimisele on Jetonil kahefaktoriline autentimine (2FA), mis lisab veel ühe turvakihi. Jeton on ka maksekaarditööstuse (PCI) ühilduv.

Privaatsuse osas on Jeton Walletil avatud privaatsuspoliitika, mis määrab, milliseid andmeid ettevõte kogub, kuidas neid säilitatakse ja mis kõige tähtsam, kuidas neid kasutatakse.

Jetoni klienditoe võimalused

Jeton mõistab, et klient on kuningas ja seetõttu on tema platvormid kasutajasõbralikud. Registreerimisprotsess on üsna lihtne, nagu ka navigeerimine. Seal on ka üksikasjalik KKK jaotis kõige populaarsemate küsimuste ja vastustega.

Siit saate teada, mida Jetoni kliendid küsivad ja vastuseid. Lisaks Jetoni kasutatavusele pakub ettevõte kliendituge mitmes kanalis.

Esimene on otsevestlus, mis on saadaval ööpäevaringselt. See on suurepärane funktsioon, mis pakub kasutajatele kahel viisil abi. Esiteks on AI, mis annab kasutajatele soovitusi selle põhjal, mida nad soovivad. Kui ühestki valikust ei piisa, on reaalajas vestluse agendid, kes on alati valmis kasutajaid aitama. Kasutajad peavad reaalajas vestlusagendilt abi saamiseks olema sisse logitud.

Teine leidlik võimalus on e-post. Kasutajad saavad Jeton Walleti meeskonnaga ühendust võtta e-posti teel. Ainus probleem on see, et tagasiside ei ole kohene. Vastuse saamine võtab paar tundi.

Lisaks ülaltoodud klienditoe kanalitele saavad Jetoni kasutajad kaubamärgiga ühendust pidada sotsiaalmeedia kanalite ja ametliku Jetoni ajaveebi kaudu.

Pakkimine

Tõepoolest, Jeton on üks neist parimad sissemaksemeetodid loterii saitidel. Interneti-maksete pakkuja pakub kiireid ja turvalisi rahaülekandeid, olenemata sellest, kas mängijad lotosaitidel sissemakseid või väljamakseid teevad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask