Loteriisaitide 10 Revolut täielik loend 2024

Revolut on Inglismaal Londonis asuv finantstehnoloogiaettevõte. Nikolai Storonsky ja Vlad Yatsenko asutasid makseviisi 2015. aastal. See pakub oma kontode kaudu deebetkaarte, virtuaalkaarte, krüptovaluutat ja muid teenuseid. Ettevõte on kiiresti arenenud ja end online-loteriimaksete juhtivate mängijate seas sisse seadnud. See on kogunud miljoneid kasutajaid, kes kasutavad makseviisi iga päev. See on teeninud sellele 1,7 miljardi dollari väärtuses hinnangu, mis on maailma suurimate fintech ükssarvikute seas. Lisaks töötas ettevõttes 2021. aasta seisuga üle 2000 töötaja.

Loteriisaitide 10 Revolut täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Revoluti kohta

Makseviisi kõige populaarsemate funktsioonide hulgas on võimalus kasutada kasutaja kontol erinevaid valuutasid, mis tähendab, et nad saavad valida, kas maksta GBP, EUR, USD või mõnes muus 28 valuutas, mida teenus praegu toetab, sealhulgas krüptovaluutas. Kui kasutajad on oma identiteedi kinnitanud, on see suhteliselt lihtne protseduur.

Seal on üle 18 miljoni isikliku kasutaja enam kui 30 riigis, sealhulgas USA-s, Jaapanis ja Austraalias. See tähendab enam kui 30 erinevat rakendusesisest valuutat. Sellel on mobiilirakendus kulutuste prognoosimiseks ja jälgimiseks kategooria, kaupmehe ja riigi järgi. Kasutajad saavad programmi kasutada ka kulupiirangute kehtestamiseks.

Kuidas teha Revoluti sissemakset

The makseviis on teinud koostööd mõne suurima veebiloterii pakkujaga, kes on selle kiiresti oma maksevõimalusena omaks võtnud. Mängijad võivad tellida Revoluti kaardi, mida kasutada erinevate veebitehingute jaoks, või jätkata oma kaardi digitaalse vormi kasutamist kohe oma telefonist.

Revoluti sissemaksemeetodi tegemine loteriisaidil Internetis on lihtne. Alustuseks tuleks otsida kasiino, mis aktsepteerib makseviisina krediitkaarte. Olenevalt lisatasu paketist, millega liituda soovitakse, võivad konto registreerimisega kaasneda tasud. Teisest küljest nõuavad kasutajad ainult põhikontopaketti, et teha sissemakseid mis tahes veebiloterii operaatori juures. See pakett on saadaval tasuta.

Deposiit rakenduse kaudu

Revolutiga liitumiseks peab kasutaja esmalt rakenduse alla laadima. Seejärel sisestavad nad oma telefoninumbri, loovad parooli ja kinnitavad seejärel oma identiteedi, kasutades telefoni saadetud kuuekohalist koodi. Kuid kasutajad peavad enne 10 või enama dollari lisamist oma isiku kinnitama, esitades oma ametliku nime, sünnikuupäeva, koduaadressi ja e-posti aadressi.

Konto täiendamine saab toimuda sidudes sama kasutaja teise olemasoleva pangakontoga ja sisestades krediitkaardi andmed. Eelkõige saab kasutaja valida tavalise või lisatasu konto vahel, kui nad maksavad nõutud tasu. Lisaks peavad nad isiku tõendamiseks esitama selfie-foto ja selge koopia oma isikut tõendavast dokumendist või passist.

Revoluti ühilduvus VISA ja MasterCardiga on üks ahvatlevamaid funktsioone. Arv Interneti-loterii saidid Revoluti makseviisina aktsepteerivad kasutajad kasvavad iga päevaga, pakkudes mängijatele täiendavaid valikuvõimalusi. Revoluti kaudu otsemakse tegemiseks lähevad mängijad oma veebisaidi maksete jaotisesse ja valivad Revoluti kaardi.

VISA/MasterCard makse

Lisaks saavad nad valida makseviisiks VISA või MasterCardi, kui see on lingitud nende Revoluti kontoga. Sisesta sissemakse summa, kasutajakaardi number, nimi ja CVC-kood. Enne rahaülekannete tegemist tuleks kontrollida, kas on kehtestatud minimaalse sissemakse nõue. Kui kasutaja on tehingu kinnitanud, on tal Revoluti krediit, mida veebikasiinodes kasutada. Kasutajad saavad sellel krüptovaluutavahetusel vahetada oma valuutad Bitcoini, Litecoini, Ethereumi, Bitcoin Cashi või XRP vastu.

Kuidas Revoluti abil raha välja võtta

Kui kasutajad kasutavad makseviisi enamikul loteriisaitidel, peavad kasutajad tegema sissemakseid Revolut Paymentsiga, et pääseda juurde ja sama süsteemi kaudu välja võtta. Seega peavad kasutajad, kes kavatsevad seda meetodit loterii väljamaksete tegemiseks kasutada, järgima sama makseviisi ka sissemaksete tegemisel.

Mõnel loterii saidil ei ole loterii väljamaksete aeg hetkeline. Kuid kasutajad leiavad endiselt neid loteriisaite, mis võimaldavad neil samal päeval raha välja võtta. Mitmed saidid teostavad turvakontrolli, et tagada raha õigetele kontodele maksmine.

Väljamaksmiseks leiavad kasutajad veebiloterii saidilt jaotise "Kassa". Seejärel valivad nad väljamaksemeetodiks Revoluti. Lõpuks sisestage Revoluti kaardi andmed ja viige tehing lõpule. Väljamakse tegemiseks kulub enamasti kolm kuni kuus tööpäeva. Mõned kasiinod aga võimaldavad Revoluti kaudu väljamakseid koheselt välja võtta. Neil tuleb täita lisatingimusi. Lisaks saavad sellest võimalusest suurema tõenäosusega kasu kasutajad, kes tellivad premium-pakette.

Väljamaksetasud

Interneti-loteriisaitidelt üle teatud limiidi raha väljavõtmisel on tasu 2%. Kuni 200 dollari suurune väljavõtmine on tasuta, pärast seda tuleb nende eest tasuda 2 protsenti. Kuue tuhande euro kuulimiiti kõikides valuutades ületavate tehingute eest tuleb tasuda ka 0,5 protsenti. Revoluti kaarti kasutades on sularahaautomaadist väljavõtmine enamikus piirkondades tasuta, seega ei teki kasutajatele liigseid tasusid.

Ohutus ja turvalisus Revolutis

Revolut on hästi tuntud oma kasutajatele suunatud turvameetmete poolest. Makseviis annab kasutajatele täieliku kontrolli oma rahaasjade üle, et nad näeksid kõiki väljaminekuid ja kahtlaseid tehinguid. Lisaks on Visa ja MasterCardiga seotud kasutajatele kõik täiendavad turvameetmed. Kasutajad on kaitstud ka makseviisi kasutamisel pettuste eest, kuna nad saavad oma kaardid külmutada ja võtta ühendust klienditeenindusega reaalajas vestluse või automaatse kaardiblokeerimistelefoni kaudu. Samuti võivad nad oma kaardid külmutada.

Makseviis on populaarne, kuna see kasutab pettuse või muu ebaseadusliku tegevuse tuvastamiseks algoritme. Erinevalt teistest pangasüsteemidest peatavad nende algoritmid automaatselt kontod, kuni üks nende vastavusagent saab olukorda hinnata.

Pakkujal on Euroopa Keskpanga pangalitsents ja ta on taotlenud Ühendkuningriigi panganduslitsentsi. See on täispank mõned teised riigid, kuid mitte Ühendkuningriigis, ja see tähendab, et kasutajate sularaha kaitsmise viis on teistsugune kui suurtel tänavatel ja muudel digitaalpankadel. Kuid kasutajad peaksid teadma, et Revoluti maksejõuetuse korral saavad nad oma raha nõuda sellelt eraldatud kontolt teises pangas, kus klientide raha on kaitstud.

Revoluti klienditoe võimalused

Revolutiga on lihtne ühendust saada, kuna nad hindavad oma kliente väga. Klienditugi on saadaval 24/7. Kuid kasutajad, kellel on esmaklassilised paketid, saavad eelistuge. Revoluti klienditeenindus on saadaval rakenduses. Kõik, mida pead tegema, on lihtsalt abi saamiseks puudutada ikooni ja klõpsata mulli sees olevat tohutut küsimärki.

See pakub KKK jaotise abi väiksemate probleemide korral. Suuremate probleemide korral võivad nad klienditoega ühendust võtta. Samuti saab taotleda reaalajas vestlust klienditeeninduse esindajaga nende veebisaidil või helistada.

Samuti saavad kasutajad oma kaardid blokeerida, helistades automaatsele telefoniliinile või rakenduses igal ajal. Number aitab neil vajadusel kaarti ajutiselt blokeerida ning pakub ka salvestatud infot. Nende sotsiaalmeedia lehed on kasutajatele samuti palju abiks.

Lisaks saavad kasutajad kasutada kolmanda osapoole Resolverit. See on tasuta kaebuste lahendamise teenus, mis ühendab Briti kliendid otse ühendust kõigi klienditeenindajatega, kes saavad seejärel nende probleemidega tegeleda. Revoluti jaoks on saadaval tugi, kus nad pakuvad kasutajatele kogu vajalikku teavet mis tahes probleemide tõstatamiseks ja haldamiseks.

Kontaktinfo

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask