Loteriisaitide 10 GiroPay täielik loend 2024

GiroPay on Saksamaa Interneti-pangandusel põhinev Interneti-makseviis. See on tegutsenud alates 2006. aasta veebruarist. Kliendid saavad seda makseviisi kasutades teha turvalisi online-loteriimakseid, kasutades oma pangakontode kaudu otseülekandeid veebis. Makseviis on üks silmapaistvamaid veebimaksete pakkujaid. See pakub siseriiklikke ja rahvusvahelisi finantstehingute teenuseid.

Programmis osaleb üle 1500 Saksa panga, mis jõuab 17 miljoni veebimaksete kliendini. See moodustab enam kui 85% Saksamaa pangandusturust.
Kliendid kinnitavad GiroPay makseid teise kinnitusviisiga või PIN-koodiga, olenevalt pangast.

Loteriisaitide 10 GiroPay täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

GiroPay kohta

See makseviis moodustab 10% kõigist veebitehingutest. Kasutades seda veebiloterii saidil, suunatakse kliendid makse autentimiseks Giropay veebisaidile ning makse õnnestumisest või ebaõnnestumisest teavitatakse koheselt. See on endiselt üks populaarsemaid sissemaksemeetodeid, mida kasutavad Saksamaal ja Austrias loteriimängijad.

Ohutus ja aktsepteeritud riigid

Kuna klient peab makse kinnitama oma pangas, on pettuse või tuvastamata maksete oht piiratud. Selle tulemusel ei eemaldata panustajatel oma veebiloterii kontodelt vaidluste tõttu tagasimakseid ega raha. Eelkõige saab GiroPayga tehtud makseid tagastada kuni 180 päeva jooksul pärast nende sooritamist.

Praegu on Saksamaa ja Austria ainsad riigid mis aktsepteerivad GiroPayt. 2014. aastal tegi ettevõte koostööd EPS-süsteemiga, mida Austria pangad kasutavad piiriüleste maksete võimaldamiseks. Kui teie pank ei luba neil raha saatmiseks GiroPayt kasutada, saab ta kasutada mõnda muud makseviisi, mis on Internetis erinevatel loteriisaitidel saadaval.

Kuidas GiroPayga sissemakset teha

Mis puudutab silmapaistvate veebikasiinode kaubamärkide ühendamist juurdepääsetavate pangameetoditega, siis GiroPay kasiinod on kasvav tööstusharu. Tavaliselt on see sissemaksemeetodi pakkuja seotud pangakontoga. Kasutajad peavad GiroPay veebiloterii saidi kasutamisel lihtsalt tegelema oma panga ja veebiloteriiga. Kasutajad saavad teha sissemakse kasutades oma mobiiltelefone. Kõik, mida nad vajavad, on Saksamaa arvelduskonto, millel on juurdepääs Interneti-pangale.

Järgitavad sammud

Teenusepakkuja juures otse sissemakse tegemiseks lähevad kasutajad kas veebisaidil või telefoni veebiloteriirakenduse kaudu kassasse. Seejärel valivad nad lehel "Sissemakse" valiku "Veel makseviise", et näha kõiki saadaolevaid alternatiive. Valige rippmenüüst "GiroPay" ja seejärel valige üks soovitatud sissemaksesummadest või sisestage kohandatud summa väljale "Muu".

Järgmisena sisestavad nad esimese sissemakse boonuskoodi, kui see on saadaval. Logige pärast ümbersuunamist sisse GiroPay veebisaidile ja viige sissemakseprotsess lõpule, järgides ekraanil kuvatavaid juhiseid. Pärast tehingu kinnitamist kantakse raha kasutaja kontole.

Enamik loterii saite ei võta selle sissemaksemeetodi kasutamise eest tasu. Kuid lisaks teenusepakkuja 0,08 dollarile tehingu kohta võivad kasutaja pangatasud erineda. Praegu on GiroPay maksimaalne sissemakse 5000 dollarit tehingu kohta. See piirang võib olla madalam sõltuvalt sellest, millise veebiloterii saidi kasutajad valivad, kuna igal neist võib olla oma parameetrite komplekt.

Kui on vaja teha suurem sissemakse, on see võimalik lihtsate sammude abil. Nad peavad tegema mitu tehingut 5000 dollari kaupa, kuni nad jõuavad soovitud sissemakse summani. GiroPay minimaalset sissemakse summat ei ole määratud, kuid veebiloterii operaator võib selle kasutajatele seadistada.

Kuidas GiroPayga väljamakset teha

See tehnoloogia võimaldab kasutajatel oma telefonist raha välja võtta seni, kuni neil on Saksamaal arvelduskonto, millel on juurdepääs internetipangale. Selle makseviisi kasutamiseks peavad kasutajad esmalt oma pangaga Interneti-panganduse seadistama.

Lisaks võivad nad vajada seadet tehingu autoriseerimiseks vajaliku turvakoodi loomiseks. Mõned pangad kasutavad selle koodi loomiseks oma rakendusi. Kui kasutajad eelistavad GiroPay kaudu raha välja võtta, järgivad nad tehingu lõpuleviimiseks lihtsalt ekraanil kuvatavaid juhiseid. Väljamakseprotsess on peaaegu sama, mis selle makseviisiga sissemakse tegemisel.

Väljavõtmise sammud

Esimese sammuna peab kasutaja kinnitama, et kasiino, kust ta soovib oma võidud välja võtta, aktsepteerib GiroPayt. Seejärel lähevad nad lehe väljavõtmise jaotisesse Internetis loterii sait. Seejärel valivad nad oma valitud makseviisiks GiroPay ja sisestavad summa, mida nad soovivad välja võtta.

Loterii väljamaksete sooritamiseks märkige ekraanile ilmuv kinnituskasti päästik ja seejärel klõpsake nuppu Esita. Iga väljamakse menetlemiseks kuluva aja ja mahaarvatavad tasud määrab enamasti pank.

Tavaliselt ei ole teenusepakkujal päevast väljamakse limiiti. Kuna GiroPay on seotud pangakontoga, ei ole sellega piiranguid, kui palju tehinguid sellega teha saab. Aja, mis kulub raha kasutaja kontole ilmumiseks, määrab aga pank, mida ta kasutab.

See makseviis võtab tarbijatelt tasu iga tehingu eest, mistõttu see ei sobi piiratud eelarvega mängijatele. Seda väljavõtmisviisi saab kasutada igal ajal. Mõnel veebiloterii kasiinol võib siiski olla väljamaksete töötlemise piiranguid. Seetõttu peaksid kasutajad enne väljamaksmist nendega ühendust võtma.

Ohutus ja turvalisus GiroPays

Makseprotsessor on tuntud oma rangete turvameetmete poolest. Pangapidajad teevad GiroPay abil Interneti-panga tehinguid täiesti ohutult. Kõik tehingud ja tundlik teave on kaitstud kõige kaasaegsemate saadaolevate turvameetoditega. See maksevõimalus on ainulaadne mitte ainult lihtsuse, vaid ka turvalisuse poolest.

Turvaliseks edastamiseks kasutab GiroPay alati TLS 1.2 alusel AES 256-bitist krüptitud koode. Süsteemis kasutatakse ka PIN- ja TAN-koode (kaks tegurit). Need tagavad, et kasutajaid ei petta, lisaks pakuvad internetipangale juurdepääsul maksimaalset turvalisust. Kontoomanikud saavad maksevõimalust kasutada tasuta, kuid kauplejad peaksid oma pangalt või maaklerilt kontrollima lisateenustasude osas. Maaklerid võivad nõuda kindlat tasu või osa tehingute arvust.

Kuna kasutajad ei pea sissemakse tegemiseks registreeruma, kantakse raha nende pangakontolt koheselt nende veebiloterii kontole. Makseid käsitletakse kiiresti, kuna see on reaalajas maksevõimalus. Kasutajad peaksid siiski olema valvel, sest veebiloterii kontol raha töötlemiseks kuluv aeg võib varieeruda, seega tasub nendega enne tähtaega üle vaadata.

GiroPay klienditoe võimalused

Makseviis on üsna mugav ja klienditeenindusmeeskond on väga vastutulelik. Kasutajad saavad kasutajatoe poole pöörduda mitmel viisil. Alternatiivsete lähenemisviiside kasutamisel on erinevate ülesannete täitmiseks kuluv aeg siiski märkimisväärne. Enamasti on klienditugi kättesaadav esmaspäevast reedeni kell 8–22 ning nädalavahetustel ja pühadel kella 10–18.

Hädaolukorras on nad kättesaadavad 24 tundi ööpäevas ja seitse päeva nädalas. Väljaspool tööaega saadetakse tugikõned nende ooteteenistuse ööpäevaringsele hädaabitelefonile, mis on tasuline. Kuna tegemist on Saksa firmaga, on nende põhikeel saksa keel. Kuid telefonikõnede tuge pakutakse ka mitmes teises keeles.

Kasutajad saavad ka tugimeeskonnaga ühendust võtta, esitades pileti veebisaidi jaotise Teave kaudu, mis asub nende lehe allosas. Samuti saab kontohalduspank anda kasutajatele rohkem teavet. Ühele antakse nende panga kontaktid, võttes ühendust nende sotsiaalmeedia lehtedega.

Kontaktinfo

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask