Loteriisaitide 10 American Express täielik loend 2024

Enamik mängijaid eelistab nüüd võrguloteriid traditsioonilisele lotole, kuna see toob neile kaasa märkimisväärse hulga jackpotte kogu maailmas, nagu EuroMillions, US Powerball ja MegaMillions. Õnneks saab veebipõhiseid loteriipileteid osta kaarditeenustega, nagu American Express. Tuntud ka kui AmEx, American Express on edukas finantsorganisatsioon, mis tegeleb krediitkaartide, reisitšekkide ja maksekaartidega.

Selle asutasid 1850. aastal New Yorgis John Warren Butterfield, William Fargo ja Henry Wells. Seda kasutatakse laialt USA-s, kuid see on saadaval ka enam kui 160 muus riigis ja territooriumil. AmEx-kaartidest on saanud mõned kõige laialdasemalt kasutatavad pangakaardid, mis moodustavad umbes 24% USA krediitkaardiärist.

Loteriisaitide 10 American Express täielik loend 2024
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kuidas teha sissemakset American Expressiga

American Expressi pank pakub kaartide ja säästude jaoks eraldi kontosid. Neid kahte saab omavahel siduda, et kasutaja saaks krediitkaardiandmete kaudu kasutada oma säästukontolt raha ilma iga kord sisse ja välja logimata. American Expressiga raha sissemaksmine Internetis loterii saidil on sama lihtne kui mis tahes krediitkaardi kasutamine.

Protsess sarnaneb kaupade ja teenuste ostmisega e-kaubanduse saidilt populaarsed makseviisid nagu MasterCard või Visa. Interneti-loterii mängijad, kes eelistavad mobiilseadmeid, ei puutu probleemidega kokku. Siin on, kuidas seda teha.

 1. Logige veebiloterii saidile sisse registreeritud kasutajanime ja parooliga
 2. Avage Minu konto ja klõpsake nuppu Kassa/Maksed
 3. Avage vahekaart Deposiit ja valige hoiustamisviiside ripploendist American Express
 4. Lisage AmEx kaardi number
 5. Määrake riik, kus loterii sait tegutseb
 6. Sisestage sissemakse summa
 7. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid (kahefaktoriline kinnitamine ja OTP-viibad)
 8. Kinnitage makse ja oodake mõni sekund

Kuni AmExi kontol on piisavalt raha, kantakse sissemakse kohe vastavale online-lotokontole. Rahastatud lotokontoga saab osaleda pärisrahaga loterii jackpotites ja muudes mängudes. Mõnel loteriisaidil on suhteliselt madalad sissemakselimiidid, näiteks 10 dollarit. American Expressi krediitkaardi omanikel on vedanud, sest ettevõte ei kehtesta kaartidele maksimaalset ülekandelimiiti.

Interneti-loteriimängijad, kellele meeldib osta palju pileteid või teha suuri panuseid, võivad oma kontosid laadida mis tahes summaga. Lisaks on AmEx loteriisaitide vastu, mis võtavad tehingutasusid, seega on kõik American Expressi sissemaksed tasuta.

Kuidas teha American Expressiga väljamakset

Nagu sissemaksete puhul, on American Expressi loterii väljamaksed lihtsad. Lotomängijad saavad mugavalt mobiili kaudu raha välja võtta. Taganemisprotsess toimub järgmiselt:

 1. Külastage veebiloterii saidi väljamaksete lehte
 2. Saadaolevate makseviiside hulgast valige American Express
 3. Sisestage väljamaksmiseks võidud
 4. Kuna AmExi hoiustamiseks juba kasutati, ei ole vaja kaardi andmeid sisestada
 5. Kontrollige ülekannet ja esitage üksikasjad loterii pakkujale kinnitamiseks

Ülekanne ei ole nii kiire kui sissemakse tegemine, kuid on suhteliselt kiirem kui enamik krediitkaardi väljamakseid. Kui lotosait on taotluse heaks kiitnud, võib raha võitjani jõudmiseks kuluda umbes 72 tundi.

Sõltuvalt kasutatavast kaardist võtab America Express kaupmehelt (antud juhul loterii saidilt) tasu 2,5% kuni 3,5% tehingu summast. Kuid ettevõte ei võta kliendilt (lotomängijalt) tasu. Kui mängija maksab väljamaksetasusid, otsustab see loterii saidi, mitte AmExi.

Olenevalt mängija pangast ei pruugi AmEx loteriivõitude väljavõtmiseks saadaval olla. Enne American Expressi loteriisaidi veebis väljamaksmist tuleb pangaga nõu pidada.

AmExi kaarte pakkuvate pankade ja krediidiühistute näidete hulka kuuluvad American Express Bank, US Bank, Navy Federal, USAA, Wells Fargo jne. AmEx kaarte väljastavad harva kolmandad osapooled, kuna American Express on nii kaardivõrk kui ka kaardi väljastaja. . Sellegipoolest on ettevõte koostöös teiste krediitkaardiettevõtetega, nii et AmEx-kaarti on võimalik hankida ka teistelt finantsasutustelt.

Ohutus ja turvalisus American Expressis

American Express on tegutsenud peaaegu kaks sajandit ja tal on klientide seas suurepärane maine, mis tähendab, et see on usaldusväärne teenus. Interneti-loterii tehinguid AmExiga peetakse kõige turvalisemateks.

Ettevõte järgib rangeid turvameetmeid ja nõuab, et kõik oma kaupmehed järgiksid eeskuju. Raha ei lähe kunagi ülekande ajal kaduma; seetõttu ei koge kasutajad peaaegu üldse rahaprobleeme, kui nende kaartidelt maha võetakse ja nad ei jõua loterii saidile.

The Interneti-loterii veebisait võib tunduda hirmutav mängijatele, kes on võrgus suhtlemisel andmeohutuse suhtes ettevaatlikud. Kuid American Express on investeerinud tipptasemel turvalisusesse, tagamaks, et kolmandate osapoolte ähvardused tõrjutakse enne, kui need kahjustavad. Nende tarbijakaitseskeem tagab, et kaardivargusest tulenevad rahalised kahjud, mis ületavad 50 dollarit, hüvitatakse.

American Express kasutab veebikontode kaitsmiseks krüpteerimistehnoloogiat, mis kaitseb tarbijate isikuandmeid. Automaatne ajalõpp on kasutajakontol lubatud, kui see on olnud passiivne 10 minutit.

See tähendab, et ükski volitamata kasutaja ei pääse kontole juurde isegi siis, kui ta kasutab avalikku arvutit või jätab oma seadme järelevalveta. Sisselogimisandmete (nt parooli) muutmise korral saadab AmEx kinnitusmeili, et veenduda, et päring tuleb volitatud kasutajalt.

American Expressi klienditoe võimalused

American Expressis loodavad kasutajad vastuseid leida ja nende ootusi täita järgmistel viisidel:

 • Reaalajas vestlus
 • Abikeskuse otsingumootor
 • Telefon
 • Mail

Veebiagendiga vesteldes peavad kliendid sisse logima oma kasutajatunnusega. See funktsioon sobib rohkem kiireloomuliste asjade jaoks. Alternatiivina saavad kliendid kasutada kontaktide lehel loetletud telefoninumbreid. Iga rida on mõeldud konkreetsete teenuste jaoks, nagu kaardirakendused ja maksed. Mõned vihjeliinid töötavad kindlatel kellaaegadel, teised on kättesaadavad ööpäevaringselt.

Kliendid, kes otsivad üksikasjalikku abi ja soovivad paar päeva oodata, võivad vabalt kirjutada ühele kolmest esitatud aadressist. Tasub teada, et AmEx kaartidel on tagaküljel telefoninumber. Kaardiomanikud saavad neid numbreid igal ajal valida.

Lõpuks pakub American Express abikeskust, mis on peamine teabekeskus korduma kippuvatele küsimustele vastamiseks. Siit leiavad kliendid kasulikke juhiseid kaardi asendamise, krediidiskoori, maksevaidluste ja konto avamise kohta.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask