Parimad SuperEnalotto 2023. aastal

SuperEnalotto on Itaalia enim mängitud loterii, mis on tegutsenud üle kahe aastakümne. Sellel veebiloteriil on suur huvi, kuna see pakub mängu suurimaid jackpotte. Loosis võivad osaleda kõik 18-aastased ja vanemad, olenemata rahvusest. Loteriis osalemiseks peavad loosijad ostma piletid ainult veebist. Pileti ostuhind on samuti üsna õiglane, eriti kui arvestada, kui suured on jackpotid. Erinevalt paljudest teistest loteriidest ei kasva jackpot tavaliselt ühest loosist teise.

Parimad SuperEnalotto 2023. aastal
Flag

Parimad kasiinod

ee Country FlagCheckmark

TheLotter

ee Country FlagCheckmark
BonusIgakuised kraapekaardid!
Show less...Kuva rohkem
Võta boonus
 • VIP-klubi allahindlus
 • Mitmekeelne
 • Saadaval ülemaailmne loterii
Show less...
Kuva rohkem
 • VIP-klubi allahindlus
 • Mitmekeelne
 • Saadaval ülemaailmne loterii

TheLotter, litsentsi number: MGA/CRP/402/2017, omab ja haldab Lotto Direct Limited, registreerimisnumber: C77583. Sellel ettevõttel on litsents ja seda reguleerib Malta Gaming Authority. See tähendab, et Malta valitsus hoiab TheLotteril valvsalt silma peal, veendumaks, et kõik selle tegevused on seaduslikud ja paremad. 2002. aastal asutatud TheLotter on sõltumatu piletite ostuteenus, millel on üle 20 rahvusvahelise esinduse.

Show less...Kuva rohkem
Show less...
Kuva rohkem

  Interneti-loterii pakkuja asutati 2016. aastal ning selle omanik ja haldaja on Briti korporatsioon Lottomatrix Ltd. Sellel on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents registreerimisnumbriga C73232 Ühendkuningriigis.

  Bonus50 tasuta keerutust koos sissemaksega
  Show less...Kuva rohkem
  Show less...
  Kuva rohkem

   AgentLotto, ettevõtte number 157283, on rahvusvahelise litsentsiga hasartmänguteenus. Platvorm võimaldab mängijatel osta pileteid riiklike loteriide jaoks erinevates riikides. AgentLotto on Agento NV kaubamärk, mis on ametlikult registreeritud aadressil Abraham de Veerstraat 9, Curacao. AgentLotto omanikuna tegutseb Agento NV Curacao valitsuse väljastatud litsentsi alusel, all-litsentsi number GLH-OCCHKTW0705252017. Litsents on võimaldanud Agento NV-l kümne aasta jooksul alates AgentLotto käivitamisest veebis teostada mis tahes loterii loosimisega seotud tegevusi.

   Show less...Kuva rohkem
   Show less...
   Kuva rohkem

    LotteryWorld, litsentsinumber 153264, on Curacao seaduse alusel aktsiaselts. See hõlbustab loteriipiletite veebist ostmist. LotteryWorld asutati Curacaol, asukohaga Emancipatie Boulevard 31, Willemstad.

    SuperEnalotto ajalugu
    SuperEnalotto ajalugu

    SuperEnalotto ajalugu

    Itaalia loterii nimega Enalotto asutati Itaalias juba 1950. aastatel. Loterii kestis umbes neli aastakümmet kuni 1996. aastani, mil loterii korraldaja SISAL selle tegevuse üle võttis. SISAL muutis loterii praeguseks tuntud SuperEnalottoks. Sel ajal ei toimunud erilist loosimist kuue peamise võidunumbri väljaselgitamiseks. Selle asemel olid need numbrid Bari, Firenze, Milano, Napoli, Palermo ja Rooma loterii loosimise esimesed numbrid selles konkreetses järjekorras.

    Dubleeritud numbrid muutsid jackpoti võitmise võimatuks. SuperEnalotto kasutas linna loosimisel teist numbrit, kui esimene number oli juba kasutatud. See aitas lahendada numbrite kahepalgelisuse probleemi. See muutis kahe linna ühesuguse arvu tõenäosuse väga väikeseks.

    30. juunil 2009 tutvustas SuperEnalotto oma loosimisi, mida kasutatakse ajakohaselt. Tänapäeval toimuvad loosimised kolm korda nädalas. Kõik loosimised toimuvad Roomas teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Kogu piletimüük sulgub tavaliselt täpselt pool tundi enne loosimist.

    SuperEnalotto ajalugu
    Kust osta Internetist SuperEnalotto loteriipileteid

    Kust osta Internetist SuperEnalotto loteriipileteid

    Igaüks, kes elab Itaalias, saab osta SuperEnalotto riigi valitud müügipunktidest. Mängijate peamine mure on see, kuidas osta internetist loteriipilet. Lihtsam ja mugavam võimalus kõigile üle maailma on aga mängupiletite ostmine veebist.

    Mitmed veebipõhised piletimüügiplatvormid pakuvad SuperEnalotto pileteid rahvusvahelistele panustajatele. Sellised platvormid toimivad vahendajatena, et muuta ostuprotsess lihtsaks. Neil on kohalikud esindajad, kes ostavad mängijate nimel tegelikud piletid.

    Ostjatel jääb vaid valida oma õnnenumbrid ja tasuda piletite eest. Võidud kantakse pileti võidu korral piletiomaniku kontole vastavaid meetodeid kasutades. Võitjal võib olla vaja reisida Itaaliasse, et auhind isiklikult kätte saada, kui võidud on suuremad.

    Mängijad peaksid SuperEnalotto piletite ostmiseks veebiplatvormi valides olema äärmiselt ettevaatlikud. Põhjus on selles, et paljud kelmuste veebisaidid kasutavad loterii populaarsust ära, et pahaaimamatuid mängijaid petta. Lihtne viis kelmuse veebisaitide vältimiseks on vaadata tõelisi arvustusi ja järjestada saite. Hea mõte on ka pikka aega tegutsenud ja kindla maine loonud veebisaitide juurde jäämine.

    Kust osta Internetist SuperEnalotto loteriipileteid
    Kas SuperEnalotto on seaduslik?

    Kas SuperEnalotto on seaduslik?

    SuperEnalotto on seaduslikult toimiv loterii. Sellel on kõik valitsuse väljastatud tegevusload. Seda reguleerivad ka Itaalia hasartmänguametid, kes tagavad, et kõik selle toimingud on ausad ja seadustega kooskõlas. SuperEnalotto tasub ka kõik kehtivad maksud, nagu seadus ette näeb. Tavaliselt arvatakse maksudena maha 20% kõikidest võitudest.

    Kas SuperEnalotto on seaduslik?
    Kuidas mängida SuperEnalottot

    Kuidas mängida SuperEnalottot

    SuperEnalotto võrgus mängimine on üsna lihtne. Alustuseks peavad mängijad leidma usaldusväärse ja maineka piletimüügi saidi, mis pakub SuperEnalotto pileteid. Järgmine samm on piletite ostmine. Piletite ostmise protsess võib saiditi erineda, eriti seoses makseviisid kasutatud. Piletid maksavad tavaliselt umbes 1 € tk. Mõnel veebisaidil võib see aga teenustasu tõttu olla veidi kallim.

    Seejärel peavad mängijad täitma ostetud piletid, valides 90 numbri hulgast kuus. Mängijad saavad seda teha käsitsi või valida kiirvalimise funktsiooni, mis valib mängijate nimel automaatselt juhuslikud numbrid.

    Pärast numbrite valimist ja pileti esitamist jääb mängijatel vaid oodata järgmist loosimist. Kui kõik loositud numbrid on sarnased mängija valitud numbritega, võidab mängija jackpoti. Mängijad võivad mõne numbri sobitamisel võita ka mitu teisest auhinda.

    SuperEnalotto-s on kuus auhinnataset, mis annab mängijatele palju võiduvõimalusi. Mängijad peaksid arvestama, et riigipüha korral võib loosimised lükata järgmisele päevale või pidada graafikule eelneval päeval. Seega peaksid nad oma piletid õigeks ajaks hankima.

    Kuidas mängida SuperEnalottot
    Kui suur on tõenäosus SuperEnalotto võita?

    Kui suur on tõenäosus SuperEnalotto võita?

    Vaatamata tohutule jackpot-võidule on SuperEnalotto kõigi loteriide võidukoefitsient kogu maailmas madalaim. Kõigi numbrite kokkulangemise tõenäosus jackpoti võitmiseks on 1:622 614 630 ja viie numbri sobitamise tõenäosus on 1: 103 769 105. Vaatamata viletsatele koefitsientidele on siiski väga võimalik võita. See on ilmne paljudest panustajatest, kes on nende aastate jooksul võitnud loterii.

    Minimaalne summa, mida mängija saab võita, on 5 €. Selleks peab mängija vastama ainult kahele numbrile. Selle tõenäosus on 1:21, mis on üsna hea. Kolmele numbrile sobitamise koefitsient on 1:327 ja minimaalne auhind on 26. Auhinnasummad erinevad tavaliselt erinevate loosimiste puhul sõltuvalt basseinis saadaolevast summast.

    SuperEnalotto puhul jackpotid tavaliselt ümber ei lähe. Kui jackpoti ei võida ükski panustaja, jagatakse panga jaoks saadaolev raha protsentideks ja veeretatakse alla teistele auhinnatasemetele. Kui teist auhinnataset ei võideta, juhtub sama. Teisisõnu, igal loosimisel tuleb võita kogu auhinnafond. See tähendab, et mängijad võivad võita märkimisväärseid summasid isegi siis, kui vastavad vaid mõne numbri. See korvab mõnevõrra loterii madala võidukoefitsiendi.

    Igal loosimisel võidetud auhinnaraha kogusummal on negatiivne külg. Ideaalis ei kasva jackpot kunagi, nagu enamiku teiste loteriide puhul. Kuid jackpot on tavaliselt piisavalt suur, et meelitada ligi enamikku panustajaid. Mängijatel on lubatud osta ka rohkem kui üks pilet. Mida rohkem pileteid mängija ostab, seda suurem on võiduvõimalus. Siiski ei ole võimalik kõiki koefitsiente kasumlikult katta.

    SuperEnalotto väljamaksevõimalused

    SuperEnalotto väljamaksevõimalused sõltuvad sellistest teguritest nagu pileti ostmiseks kasutatud makseviis ja võidetud summa. Väikeste summade eest tasumine toimub tavaliselt sama makseviisi kaudu, mida kasutati piletite ostmisel. Suurte summade eest võib tasuda otse pangaülekannetena või pangatšeki kaudu isiklikult. Mängijad peavad oma võidu välja nõudma 90 päeva jooksul pärast loosimist.

    Kui suur on tõenäosus SuperEnalotto võita?
    Näpunäiteid ja nippe SuperEnalotto mängimiseks

    Näpunäiteid ja nippe SuperEnalotto mängimiseks

    Mängijad saavad kasutada mitmeid näpunäiteid ja nippe, et suurendada oma SuperEnalotto võiduvõimalusi. Esimene ja ilmselt kõige ilmsem näpunäide on osta sama loosi jaoks palju pileteid. Igal piletil peavad olema erinevad numbrid. See suurendab võidunumbrite saamise tõenäosust, eriti madalamate auhinnatasemete puhul.

    Teine näpunäide on kasutada usaldusväärset süsteemi sisestamise meetodit. Näited hõlmavad Multistella süsteemi, baaside ja variantide süsteeme ning vähendatud süsteemi. Sellised on loodud võiduvõimaluste maksimeerimiseks.

    Ainus võimalik viis SuperEnalotto võitmiseks on loterii mängimine. Sagedasem mängimine suurendab seega ka võiduvõimalusi. Seetõttu peaksid mängijad püüdma mängida nii palju viike kui võimalik. Teine ilmselge näpunäide on pärast loosimist hoolikalt kontrollida kõiki pileteid, et teada saada, kas mõni pilet on võitnud.

    Samuti ei tohiks mängijad unustada oma auhindu 90 päeva jooksul välja nõuda. Võitude saamiseks peavad mängijad esitama võidupiletid ja pileti ostutõendi. Tavaliselt pole see võrgus mängivatele mängijatele suur probleem.

    Näpunäiteid ja nippe SuperEnalotto mängimiseks