Parimad New York Lotto 2023. aastal

New York Lotto online on USA-s asuv loterii, mis asutati 1967. aastal. See oli kolmas sellelaadne loterii riigis New Hampshire'i ja Puerto Rico järel. Loterii on riiklik ettevõtmine, mille on korraldanud spetsiaalselt New Yorgi osariigi mängukomisjon. Sellest loteriist teenitud tulu suunatakse avalikule haridusele. Osariigi loterii peakorter asub Schenectadys ja on rangelt piiratud vähemalt 18-aastaste mängijatega.

Quick Draw variatsiooni puhul, mis on keno vorm, on vanuse alampiiriks seatud 21 aastat. Selle loterii võitudele kohaldatakse osariigi ja föderaalseid makse

Parimad New York Lotto 2023. aastal
Kust osta New Yorgi loto pileteid (6 palli, 7 palliga)

Kust osta New Yorgi loto pileteid (6 palli, 7 palliga)

New York Lotto piletite võrgus osalemiseks tuleb osta pilet, mis paneb nad automaatselt loosi. `Kui mängija on nõutavas vanuses, on tal õigus saada lotopiletit. Loterii piletid hangitakse tavaliselt veebist selleks määratud mobiilirakenduste kaudu. Teise võimalusena saate loteriipileti osta soovitatud jaemüüjatelt. Mõned jaemüüjad asuvad alkoholimüügipunktides. Sellistes kohtades peavad piletiostjad olema vähemalt 21-aastased.

Võltsingute vältimiseks on vaja piletid osta soovitatud müügikohtadest. Mõned ihaldatumad New Yorgi Lotto piletite veebimüüjad on Radfan INC, You Jia Grocery INC, Mahbub Deli ja Market INC ning õnnelik Lotto Gourmet Deli&Groc, mis kõik asuvad Brooklynis.

New Yorgis asuvad mängijad seisavad silmitsi väljakutsega, et nad ei saa veebist pileteid osta. Erinevate mängude jaoks on piletid saadaval kindlatel päevadel. Näiteks Powerballi piletid on saadaval esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval, samas kui MegaMillionsi pileteid müüakse ainult teisipäeviti ja reedeti.

Kust osta New Yorgi loto pileteid (6 palli, 7 palliga)
New Yorgi loto ajalugu

New Yorgi loto ajalugu

Esimene märkimisväärne areng loteriisektoris aastal USA oli 1966. aastal, kui New Yorgi elanikud hääletasid põhiseaduse muudatuse poolt, mis võimaldas valitsuse korraldatud lotot. 60% hääletanutega loodi maksu- ja rahandusosakonna raames loteriikomisjon. Seaduse järgi pidi loteriist saadav tulu hariduse korraldamiseks kaasa aitama.

Selle loteriipileti esimene loosung Internetis oli "Sinu eluaegne võimalus haridusele kaasa aidata". Tänaseks on loterii oma eesmärgi saavutanud, sest sellega on õnnestunud koguda üle 34 miljardi dollari, mis kõik on kasutatud hariduse rahastamiseks.

Loterii teekond pole kulgenud sujuvalt. Ühel hetkel 1976. aastal peatati pärast skandaalset juhtumit piletimüük umbes üheksaks kuuks. Võitjateks valiti müümata piletid. Teisel korral olid valitsuse töötajad seotud postisaalis postipiletite mõjutamisega.

Hiljuti, 2013. aastal, ühendas New York Lotto oma tegevuse New Yorgi osariigi võidusõidu- ja kihlveonõukoguga ning moodustas New Yorgi osariigi hasartmängukomisjoni.

New Yorgi loto ajalugu
New Yorgi loto seaduslikkus

New Yorgi loto seaduslikkus

Kuna New York Lotto on osariigi operatsioon, on ütlematagi selge, et ettevõtmine on seaduslik. Kui osalejad on täisealised, on neil osalemine tasuta. Osariigi seadusi kasutatakse loto reguleerimiseks, mis aitab tulusid suurendada. Ebaseaduslikuks ja karistatavaks peetud tegevuste hulka kuulub piletite müümine alaealistele.

New Yorgi loto seaduslikkus
Kuidas mängida New Yorgi lotot

Kuidas mängida New Yorgi lotot

New Yorgi Lotto võrgus mängimine on panustajate jaoks üsna lihtne ülesanne ja ülejäänu jääb loosimise läbiviimiseks. Mängija peab valima oma eelistatud õnnenumbrid. Võidunumbrid valitakse automaatselt mehaanilise palli abil. Loosimise ajal soovivad sõltumatud kohtunikud protsessi jälgida.

Igal loosimisel valitakse põhifondist kuus numbrit ja boonuspall. Numbrite põhipank jääb vahemikku 1 kuni 59. Kui keegi soovib loosimises osaleda, peab ta ostma piletid 15 minutit enne loosimist, et tähtaega ületada. Loosimises osalemiseks tuleb lahkuda umbes 1 dollariga. $1 dollar annab mängijale kaks erinevat numbririda.

Kuidas mängida New Yorgi lotot
Kui suur on tõenäosus võita New Yorgi loto (6 palli, 7 palliga)?

Kui suur on tõenäosus võita New Yorgi loto (6 palli, 7 palliga)?

Sellel loteriil on mitmeid loose, mida mängijad võivad võita. Võimsate loosimiste hulgas on Powerball ja Megamillions. Lisaks on sellel loteriil juurdepääsetavad sellised mängud nagu Cash4Life, Numbers, Win4, Take 5, Pick 10 ja Quick Draw. Mängud ja viigid meelitavad ligi erinevaid koefitsiente ja väljamakseid. Mängijal on võimalus võita üks viiest selles loteriis pakutavast auhinnast 1:46,02.

Jackpoti võidukoefitsient on madalam ja on 1:45 057 474. Teise positsiooni koefitsient, mis vastab 5 numbrile ja a boonus on 1:7 509 579 kohta. Viie sobiva numbriga kolmandal positsioonil on koefitsient 1:144,415. Nelja numbri kokkusobitamisel on ka auhind ja selle valiku korral on mängija koefitsient 1:2180. Selleks, et siin oleks võimalik võita, peab mängija sobitama kolm numbrit ja koefitsient on 1:96.

Kui suur on tõenäosus võita New Yorgi loto (6 palli, 7 palliga)?
Väljamaksevõimalused New Yorgi loto võitmisel

Väljamaksevõimalused New Yorgi loto võitmisel

New York Lotto on veel üks loosimise vorm, millest saab osa võtta. Loosimisele on vähe tähelepanu pööratud kehvade väljamaksete tõttu. Siin peaksid mängijad valima 59 numbri hulgast kuus numbrit. Selle loosimise minimaalne jackpot algab 2 miljonist dollarist. See näitaja võib ümbermineku tõttu aja jooksul tõusta. Ümberminek tähendab stsenaariume, kui loositakse ja ükski mängija pole jackpoti võitnud.

Iga võiduta viigiga tõuseb see arv 300 000 dollari võrra. See Interneti-loterii pilet ei ole piire. See tähendab, et võidud võivad ulatuda lõpmatu arvuni, eeldusel, et ükski mängija ei vasta kuuele numbrile. Kolm sobivat numbrit premeeritakse 1 dollariga, mis on minimaalne summa.

Loosimised toimuvad igal kolmapäeval ja laupäeval kell 20.15 Ida aja järgi. Kuni 600 dollari suuruseid rahalisi auhindu saab välja nõuda ja välja võtta mis tahes loteriimüüjalt, kui keegi on neid eelnevalt teavitanud. Kõik ülaltoodud arvud tuleks koguda New Yorgi Lotto kahjunõuete keskusest.

Väljamaksevõimalused New Yorgi loto võitmisel
Näpunäiteid ja nippe New Yorgi loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe New Yorgi loto mängimiseks

Mängijad mängivad New York Lotto Online’i võidumentaliteediga. New Yorgi võrgulotos pole kunagi võidud tagatud. Interneti-loterii on õnnemäng, kuid siiski saab numbrite valimisel rakendada mõningaid strateegiaid. Võib kasutada loteriisüsteemide abil saadud teaduslikult kombineeritud numbreid. Muud nipid, mida mängija saab New Yorgi lotost (6 palli, 7 palli) maksimaalse kasu saamiseks rakendada, on järgmised:

Numbrite segamine

Numbrite valimisel on soovitatav, et mängijad ei valiks ühenumbrilisi gruppe, näiteks valides ainult 20 või isegi ühekohalisi numbreid, nagu 1 ja 5. Selle eesmärk on tagada tasavägine mäng, suurendades seeläbi mängija võiduvõimalusi. Numbrite segu peaks antud numbriväljal sisaldama ühtlaselt kõrgeid ja madalaid numbreid.

Sega nii paaris kui paaritu arv

Kuuest numbrist koosneva kombinatsiooni valimisel on hea nipp valida ühtlaselt nii paarituid kui ka paarisarvusid, näiteks kolm paaritut ja kolm paarisarvu. Sellise arvude jaotuse korral on mängijal loosimise ajal suurem võimalus.

Näpunäiteid ja nippe New Yorgi loto mängimiseks