Parimad 6D Lotto 2024. aastal

Filipiinidel elavatel mänguritel on loterii osas, mida nad saavad mängida, mitu võimalust. Parimaid korraldab tavaliselt Filipiinide heategevuslik loosibüroo. Hea näide sellest on 6D Lotto. Nagu nimigi ütleb, hõlmab see iga pileti jaoks kuue numbri valimist. Võidud tekivad siis, kui loositakse täpne kombinatsioon.

See mäng on Filipiinide kodanike seas populaarne, kuid pole praegu võrgus saadaval. Hea uudis on see, et mängurid saavad tulemuste kontrollimiseks endiselt kasutada veebiressursse. Loosimised toimuvad kolm korda nädalas. See annab inimestele palju võimalusi oma õnne proovile panna.

Parimad 6D Lotto 2024. aastal
Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kust osta 6D Lotto pileteid

Üks esimesi samme jackpoti saavutamiseks on teada, kuidas osta 6D Lotto loteriipilet. Kuna võrgumänge pole saadaval, on mänguri valikud piiratud. See pole nii lihtne kui rakendusel klõpsamine ja kohe numbrite valimine.

Selle asemel peavad nad leidma oma kohalikus piirkonnas jaemüüja. Õnneks on kõikjal palju müügikohti Filipiinid pakuvad neid loteriipileteid. PCSO on selle riigi hasartmängude kogukonnas peamine nimi. Ei ole raske leida tavalist asutust, mis müüks nende mängupileteid.

Teisest küljest on 6D Lotto rohkem nišš võrreldes populaarsete valikutega, nagu Mega, Super ja Ultra PCSO Lotto. Ostja peab leidma jaemüüja, kes pakub mitmesuguseid loterii mängimise võimalusi. Need kohad leiate kohaliku piirkonna kohta veebipõhiselt uurides.

6D Lotto lühiajalugu

1995. aastal hakkas People's Television Network korraldama mängusaadet nimega Philippine Lotto Draw. Selle nimi muudeti lõpuks PCSO Lottery Drawks. Programm arenes välja nii, et see sisaldab erinevaid mänge. Nende hulka kuulusid parimutuel, fikseeritud väljamaksed ja loteriid.

2017. aastal lisati tsentraliseeritud loosimised. Need olid suunatud konkreetsetele provintsidele, millel ei olnud oma kohalikke loosimisi.

Saate alguses oli see saadaval ainult tavalistes televisioonivormingutes. Mängurid saavad nüüd aga tulemusi otseülekandes kontrollida PTV veebisaidi, Facebooki lehe ja YouTube'i kanali kaudu. Hetkel on saadaval üheksa erinevat mängu. 6D Lotto võeti kasutusele 1997. aasta lõpus.

Esialgu said pileteid osta ainult Luzoni piirkondade inimesed. See muutus 2020. aastal, kui loosimisest sai üleriigiline sündmus. Mäng on stiilis populaarsed traditsioonilised loteriid.

Kas 6D Lotto mängimine on seaduslik?

Selle loterii eest vastutav ettevõte on Filipiinide heategevuslik loosibüroo. Seda nii omab kui ka kontrollib Filipiinide valitsus. Lisaks teostab presidendi kantselei otsest järelevalvet selle tegevuse üle. Seetõttu võib kõiki PCSO vihmavarju all olevaid mänge pidada seaduslikeks ja legitiimseteks. See hõlmab ka 6D Lotto.

Siiski on oluline, et mängurid järgiksid kõiki kohalikke hasartmängueeskirju. Nad said veebist lugeda teavet asjakohaste õigusaktide kohta. Kõige olulisem on märkida, et alla 21-aastased ei saa loteriis osaleda. Piletivõidu eest väljamakse saamiseks peab isikul olema kaks kehtivat isikut tõendavat dokumenti.

Kuidas mängida 6D lotot

See on üks lihtsamaid loterii, mida PCSO pakub. Mängur valib selle mängimiseks kuus numbrit vahemikus 0 kuni 9. Seejärel märgitakse need mängulehele. Samuti on võimalik kasutage numbrite juhuslikuks valimiseks õnnevalimise masinat selle asemel. Samu numbreid on lubatud kasutada kuuel järjestikusel loosil. Kui peamise jackpoti võidavad mitu inimest, jagatakse bassein proportsionaalselt iga võitja panustega.

6D lotot mängitakse kolm korda nädalas, välja arvatud jõulupühade ajal. Loosimised toimuvad igal laupäeval, teisipäeval ja neljapäeval. Kuuekohaline võidunumber jääb vahemikku 000000 kuni 999999. Esimese koha auhinna saamiseks peab mängur kõik oma numbrid täpselt samas järjekorras kokku viima.

Viimastel aastatel palju loteriisid üle maailma on loonud oma mängijatele spetsiaalsed rakendused. Need võimaldavad neil pileteid osta ja võidud automaatselt kätte saada. 6D lotot ei ole aga praegu võimalik võrgus mängida. Selle asemel tuleb mängu mängida tellise ja mördi jaemüüja kaudu. Võimalik, et selle loterii veebiversioon muutub lähitulevikus kättesaadavaks.

Millised on võimalused 6D loto võitmiseks?

Kui loterii mängudes on palju numbreid, on koefitsient väiksem kui soodne. 6D lotos on 1 000 000 võimalikku kombinatsiooni, millest igaüks võib olla võiduloos. See tähendab, et mängijal on 1 miljonist võimalus võita peaauhind.

Pealtnäha võib see kõlada üsna kõrgelt. Siiski annab see mängijale teiste riiklike loteriidega võrreldes mõistlikuma võimaluse. See kehtib eriti numbriliste kohta.

Auhinnataseme vähenedes muutuvad võiduvõimalused palju andestavamaks. Mängijal on 1 100 000-st võimalus valida number, mis võidab teise auhinna. Nende võimalus võita madalaim tase väheneb veelgi, 1:100. 6-kohalist kombinatsiooni on võimatu täpselt ennustada. Teisest küljest võivad inimese tõenäosus suureneda, kui ta kasutab teatud strateegiaid pikaajaliselt.

6D loto väljamakse valikud

Kui inimesel on õnne võita, saab väljamakse kätte saada isiklikult. Auhindu vahemikus Php 24–10 000 võib vastu võtta mis tahes PCSO poolt ametlikult volitatud müügipunktis. Kui tegemist on suuremate jackpotidega, on saadaval ainult kaks asukohta. Need on PCSO filiaal ja peakontor Mandaluyong Citys.

See on riiklike loteriide puhul üsna tavaline poliitika. See võib aga pettumust valmistada mänguritele, kes naudivad veebis väljamaksete saamise lisamugavust.

Võitjad peavad kirjutama piletile allkirja ja omama kahte kehtivat isikut tõendavat dokumenti. Samuti tuleb märkida, et jackpoti maksustatakse 20%. Võidupileti müünud PCSO agent saab 1% vahendustasu. Mängijad peavad seda oma väljamaksete kogusumma arvutamisel arvesse võtma.

Näpunäiteid ja nippe 6D loto mängimiseks

Interneti-loteriid on õnnemängud. Keegi ei suuda 6D Lotto täpset kombinatsiooni usaldusväärselt ennustada. Siiski võiksid nad kasutada taktikat oma koefitsientide suurendamiseks. On tavaline, et inimesed valivad numbreid sünnipäevade järgi.

Probleem on selles, et see takistab neil 0-d numbrina kasutamast. Igal loterii numbril on võrdne võimalus loosi saada. Seetõttu ei ole mõistlik jätta tähelepanuta 0. Teine viga on tahtlik järjestikuses järjekorras jooksvate numbrite valimine. Näiteks võib inimesel tekkida kiusatus valida numbrikombinatsioon 123456. Targem on mitmekesisem ja juhuslikum kombinatsioon.

Mida rohkem pileteid inimene ostab, seda suurem on tema võiduvõimalus. See tähendab aga suurema osa raha riskimist. On ülioluline, et mängur panustaks vaid tühise summa, kui ta soovib loteriid regulaarselt mängida.

Loterii sündikaadid on muutunud väga populaarseks viimastel aastatel. Need hõlmavad mitut inimest, kes ühendavad oma raha. See võimaldab neil osta rohkem pileteid ja neil on suurem võimalus potentsiaalselt jackpot võita. Kui neil veab, jagatakse raha iga liikme vahel.

About the author
Isabella Garcia
Isabella Garcia
About

Isabella Garcia, keda LottoRankeris hea meelega tuntakse kui "Lucky Lotti", ühendab oma Lõuna-Ameerika hõngu sügavate teadmistega ülemaailmsete loteriide vallas. Rio päikeseküllastest randadest dekodeerib Isabella loteriide peensusi, tuues mängijateni parimad näpunäited ja nipid.

Send email
More posts by Isabella Garcia