Parimad 4D Lotto 2024. aastal

Üks populaarsemaid loteriimänge Malaisias on 4D Lotto, neljakohaline akronüüm. Mängija valib neli numbrit vahemikus 0 kuni 9999. Loosimisel valitakse kakskümmend kolm numbrit. Mängijad võivad 4D-d mängida mitmel viisil. Nende valikute hulka kuuluvad standardkirje, i-Perm ja 4D-rull. Pärast loosimist võivad mängijad võidunumbrite kinnitamiseks kontrollida ametlikke 4D saite või pöörduda piletimüüja poole.

Võitjad peavad auhinnad välja võtma 181 päeva jooksul alates loterii loosimise kuupäevast. Siin on juhised võitude saamiseks.

Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kuidas mängida 4D lotot

Standardne sissekanne

Tavalise sisenemise korral võib mängija valida teatud arvu, näiteks 2356, ja otsustada panustada VÄIKE või SUURTE. Kui panustab SUUR, võib ostja lisaks eriauhinnale võita ka kolmanda, teise või esimese auhinna. Kui panustab VÄIKE, võib mängija võita ainult kolmanda, teise või esimese auhinna.

Pileti ostmine Malaisias maksab 1 Ringgit (RM). 4D VÄIKE ennustus pakub paremaid koefitsiente suurte rahasummade võitmiseks kui SUUR panus. Siiski võib mängijal olla suurem võimalus võita muid auhindu ja lohutusauhindu.

4D rull

4D-rulli puhul võib mängija võidunumbri numbri asemel R-ga asendada. Täht R tähistab numbreid vahemikus 0 kuni 9. Näiteks kui mängija asendab ülaltoodud numbri R-ga, saab 2356-st R356, mis annab piletiostjale 10 kirjet vahemikus 0356 kuni 9356. Mängija võib valida, kas asetada R sellele kohale. numbri mis tahes numbrit, näiteks 2R56 või 235R. Kuna Rolli variantide mängimine tähendab 10 sissekannet, on maksumus 10 RM.

Kindlustuse permutatsioon

Kindlustuspermutatsiooni ostmine annab piletiomanikule mitmeid variatsioone. Mängija kirje sisaldab variatsioone tema 4D numbrist. Näiteks numbril 2356 võib olla 24 variatsiooni või permutatsiooni, näiteks 2536, 2653 või 5326. i-Permi puhul valib mängija, mitu permutatsiooni ta soovib osta, sealhulgas 24, 12, 6 või 4.

Maksumus varieerub sõltuvalt valitud permutatsioonide arvust. Mängija võib iga kirjetüübi jaoks numbreid valida käsitsi või kiirvalimise abil, mis võimaldab arvutil juhuslikult numbreid valida mängija jaoks. Kumbki meetod ei garanteeri võitu.

Eriloos

Malaisias ja teised riigid, 4D Lotto on populaarne mäng, mis meelitab ligi palju osalejaid. Kuigi 4D eriloosidest saadav tulu on viimastel aastatel vähenenud, ostavad mängijad endiselt pileteid. 2019. aastal kogus Malaisia rahandusministeerium rohkem kui 113 miljonit RM. Aastaks 2020 oli see arv langenud peaaegu 73 miljoni RM-ni. Sellegipoolest on 4D-mäng endiselt populaarne.

Isegi keset pandeemiat ostavad mõned mängijad eriloosis 4D-pileteid, isegi kui mitte nii palju kui 2019. aastal. 2021. aasta septembriks teatab rahandusministeerium ainult 38 miljoni RM 4D-eriloosist tulu.

Rakendused, mis aitavad teil 4D lotot mängida

Mayago rakendus ja sarnane tarkvara pakuvad mängijatele võimalust analüüsida 4D-loterii suundumusi. Saadaval erinevates keeltes, näiteks saksa, jaapani, inglise ja hiina keeles, võivad kasutajad keeli vahetada, olenevalt valitud loteriimäng.

Lisaks toetavad rakendused 4- ja 3-kohalisi loteriimänge, võimaldades kasutajatel hõlpsasti mängude tulemusi värskendada, saada numbrisoovitusi ning tõsta esile järjestikuste loosimiste trende ja mustreid.

Loteriirakenduse kasutajad saavad uurida kõiki võimalikke numbreid, sealhulgas täpseid vasteid ja permutatsioone. Ajalooliste viikide numbreid uurides võib mängija mõista paaris, paaritu, kõrge ja madala kombinatsiooni. See teave on hindamatu piletinumbri teadliku valiku tegemiseks, andes analüüsiks väärtuslikku teavet.

Loteriirakendused pakkuda ka funktsionaalset tuge statistika eksportimisel ja statistilise analüüsi põhjal arvusoovituste genereerimisel. Mängija jaoks on loteriirakendus hinnatud partner tõenäoliste numbrite genereerimisel, ajalooliste loteriiandmete analüüsimisel ja varasemate loosimiste jälgimisel.

Koefitsiendid 4D Lotto

SUURED koefitsiendid

SUURE võitmine on lihtsam, sest BIG 4D pakub parimaid koefitsiente, isegi kui auhinnad on väiksemad. 23 numbri ja 5 erineva võidutasemega. Esimeses kolmes kategoorias võidavad kolm piletinumbrit. Ülejäänud 20 numbrit jagatakse, jättes 10 võidunumbrit eripreemia kategooriasse ja ülejäänud 10 lohutusauhinna kategooriasse. Järgmised tähistavad SUUREtele mängijatele antud auhindu.

  • 1. auhind - 2500 RM
  • 2. auhind - 1000 RM
  • 3. auhind - 500 RM.
  • Eripreemia - 180 RM
  • Lohutuspreemia - 60 RM

VÄIKE prognoos

4D VÄIKESED võidud on suuremad kui SUURED auhinnad. Võitjaid on aga vähem ja võiduvõimalusi vähem. 23 loositud numbrist on mängijate käsutuses vaid kolm auhinda. Võidud jagatakse Malaisias järgmise ajakava järgi.

  • 1. auhind - 3500 RM
  • 2. auhind - 2000 RM
  • 3. auhind – 1000 RM

4D Lotto auhindade vastuvõtmine

Võitjad peavad koos piletiga esitama passi või isikut tõendava dokumendi. sisse Malaisia, võib mängija, kes võidab vähem kui 60 000 RM, koguda raha 4D müügipunktidest. Kui võidud on üle 60 000 RM, kuid alla 2 000 000, saavad mängijad auhinnaraha välja võtta 4D piirkondlikust kontorist.

Võitude puhul, mis on suuremad kui 2 000 001 RM, peavad mängijad auhinna välja nõudma 4D halduskeskusest. Magnum 4D puhul peavad võitjad sõitma Kuala Lumpuri. Ametlikuks auhinnaraha kogumiseks on vaja kohtumisi.

Malaisias korraldavad loteriiametnikud pühapäeviti, laupäeviti ja kolmapäeviti 4D-loosimisi. Mõnel päeval toimuvad spetsiaalsed joonistused, tavaliselt loositakse teisipäeviti. Operaatoril peab eriloosi korraldamiseks olema ministeeriumi luba. Mängijad võivad neist erilistest loosimistest kuulda sündmustel, nagu valitsejate sünnipäevad või Hiina uusaasta.

Piletiagendid teavitavad mängijaid eriloosist umbes 7 päeva enne loosimise kuupäeva. Loteriikorraldajad on volitanud valitsus. Mängijad saavad valida volitatud ettevõtete vahel, nagu ToTo 4D, Magnum 4D, STC või Sabah. Suurte summade võitmisel peavad mängijad nõudma summasid, mis on suuremad kui 2 000 001 RM otse vastava ettevõtte peakorterist.

About the author
Isabella Garcia
Isabella GarciaAreas of Expertise:
Loterii
About

Isabella Garcia, keda LottoRankeris hea meelega tuntakse kui "Lucky Lotti", ühendab oma Lõuna-Ameerika hõngu sügavate teadmistega ülemaailmsete loteriide vallas. Rio päikeseküllastest randadest dekodeerib Isabella loteriide peensusi, tuues mängijateni parimad näpunäited ja nipid.

Send email
More posts by Isabella Garcia