Kõik loterii Tervitusboonus kohta aastal 2023/2024

Boonused on kasiinomängijate, spordiennustajate ja loteriimängijate seas enim armastatud majahüved. Nad annavad mängijatele võimaluse maja toimimisest aimu saada, ilma et nad peaksid oma raha kulutama. Need pakuvad ka võimalust võita päris raha ilma kulutusi tegemata.

Sellegipoolest muudavad mõned tegurid boonused mitte nii heaks, kui nad välja näevad. Varjatud tingimused muudavad mõned boonused ärakasutamist väärt. Seega muutub see hea ja halva tasakaalustamise küsimuseks; leides selle tabamatu riskitasakaalu. Kuid tegelikult juhtub see hasartmängude igas aspektis, kas pole?

Kõik loterii Tervitusboonus kohta aastal 2023/2024
Loterii tervitusboonused
Loterii tervitusboonused

Loterii tervitusboonused

Loterii tervitusboonused kehtivad uutele mängijatele, kes liituvad loterii veebisaitidega. Need erinevad nii vormi kui ka koguse poolest. Neid saab anda lihtsalt registreerumise või esimeste mänguseansside ajal. Need võivad olla piletite või rahalise väärtuse kujul. Ja nagu ka teiste tervitusboonuste puhul, kaasnevad nendega tingimused.

Loteriisaidid jagavad neid boonuseid, et meelitada ligi uusi mängijaid üha tihedama konkurentsiga turule. Neid kasutatakse ka "show you-around" ringkäiguna uutele mängijatele, kes pole varem veebisaidil käinud.

Loterii tervitusboonused
Kuidas kasutada loto tervitusboonuseid

Kuidas kasutada loto tervitusboonuseid

Loterii boonused kasutatakse erinevalt, olenevalt sellest, kuidas loteriisait on need pakkinud. Nende kasutamine sõltub ka mängija eesmärkidest ja võimetest.

Näiteks mängija, kes mängib iga päev, ei pea ostma palju pileteid korraga. nad saavad valida jaotada oma boonuse kehtivuse mitme loosi vahel, mille jooksul nende boonus veel kehtib. Mängijad, kes ei osale regulaarselt loteriides, võivad aga valida ühe loosimise käigus palju pileteid. Nad panustavad mitmele viigitulemusele, hajutades seega riski.

Samamoodi võivad kõrged mängijad saada kõrgete sobituslimiitidega boonuseid. Kui tervitusboonuse limiit on 100% kuni 1000 dollarini ja 10-kordne läbimängimise nõue, peaksid selle võtmist kaaluma ainult mängijad, kes saavad endale lubada 10 000 dollari puhumist selle kehtivusaja jooksul. Väikese aja ja vaba aja mängijatel on turvalisem teha esialgseid väikeseid sissemakseid, mille läbimängimise nõude nad saavad teha ilma pingutamata.

Kuidas kasutada loto tervitusboonuseid
Muutke loterii tervitusboonus pärisrahaks

Muutke loterii tervitusboonus pärisrahaks

Boonuse pärisrahaks muutmine on tavaliselt strateegia küsimus. Sellises õnnemängus nagu loterii on lollikindel strateegia võimatu. Kõik, kes väidavad, et suudavad online-loterii boonuse tõrgeteta pärisrahaks muuta, valetavad. Saladus on suurendada võiduvõimalusi nutikalt mängides. Seda tehakse, teades, mida loterii boonusest otsida.

Esimene asi on leida boonus, mida saab kasutada erinevatel loteriidel. Mitmeid loteriisid pakkuvad saidid on suurepärased, kuna võimaldavad mängijal jagada oma boonust erinevate võiduvõimaluste vahel. Need peavad olema tavapäraste loosimiste, väljamaksete ja võiduvõimaluste poolest parimad loteriid.

Hea loterii läbimängimisnõuded peaksid olema madalad. Lisateavet selle tervitusboonustega loteriide funktsiooni kohta selgitatakse selle artikli järgmises jaotises.

Mängijad peavad ka enne oma tervitusboonuse kasutamist loteriipiletite ostmiseks uurima. Kuigi viigid on sõltumatud, pole metsikult panustamine mõistlik. Mängijad peavad leidma loosimisel kõige tavalisemad numbrid ja levinumad kombinatsioonid. Samuti peavad nad teadma, millised loteriid pakuvad paremaid koefitsiente, lähtudes enamasti pangas olevate pallide arvust ja loosimisel väljavõetud numbrist.

Hea tervitusboonus ei tohiks sundida mängijat tegema rutakaid otsuseid. See peaks olema saadaval kasutamiseks mitmes loosimises. Nii on mängijatel aega kuulata oma hea enesetunde mõtteid ja tutvuda oma õnnevõludega, enne kui suurel finantspausil ettearvamatu ampsu teha.

Enamik neist funktsioonidest, mis eraldavad parimad boonused ja need, mis pole mängija aega ja vaeva väärt, on tingimuste jaotises. Jah, see peen kirjas, mida keegi lugeda ei taha. Järgmine jaotis aitab seega mõista tervitusboonuse tingimusi. Need on peamised asjad, mida otsida isegi siis, kui pole aega kogu (ausalt, tüütu) lehe läbimiseks.

Muutke loterii tervitusboonus pärisrahaks
Tervitusboonuste tingimuste mõistmine

Tervitusboonuste tingimuste mõistmine

Mõnikord, kui see kõlab liiga hästi, et tõsi olla, on see tõenäoliselt nii. See on põhjus, miks mõned mängijad ei soovi isegi tasuta boonuste poole pöörduda. Kuid rangelt sellest mantrast kinni pidamine võib viia tõeliselt rahuldustpakkuvatest pakkumistest ilmajäämiseni. Kuna keegi pole huvitatud peenes kirjas lugemisest, on siin mõned tingimused, mida enne loterii tervitusboonuse vastuvõtmist või tagasilükkamist kontrollida.

Läbimängimine

Nagu kasiinoboonustel, on ka loterii boonustel läbimängimise/panustamise nõue. See on boonuse kordne, mida mängija peab kasutama enne, kui ta saab boonusega mängides võidetud auhindu vastu võtta. Oletame, et boonus on sissemakse 100% vastavus ja mängija teeb näiteks 10 dollari sissemakse.

Loterii sait annab $10 boonust. Kui läbimängimine on 10x, peab mängija kasutama 100 dollarit, enne kui ta saab boonusest saadud võidud välja võtta. Selliste boonuste jaoks on mõistlik teha väikesed hallatavad sissemaksed, kui kavatsete boonust võtta.

Kehtivus

Enamik boonuseid aegub teatud aja möödudes. Kontrollige alati, kui kaua saab boonust kasutamata jääda. Mängijad peaksid ka tagama, et boonus kehtib nende piirkonnas.

Isegi kui mängija pääseb boonusele VPN-i kaudu juurde, võib tal hiljem võitude kättesaamisega probleeme tekkida. Kehtivus laieneb ka konkreetsetele loteriidele, kus saab kasutada boonust. Mängija, kes kavatseb mängida näiteks Powerballi, peab tagama, et boonus ei piirduks ainult MegaMillionsiga.

Kui mängija on tervitusboonuse vastu võtnud, eeldatakse, et ta on selle tingimustega nõustunud.

Tervitusboonuste tingimuste mõistmine
Millised loteriid pakuvad tervitusboonuseid?

Millised loteriid pakuvad tervitusboonuseid?

Tervitusboonuseid pakuvad nii suured regulaarsed loteriid kui ka ühekordsed üritused. Loteriid on tavaliselt riigi omandis, eraomandis või neid korraldavad mittetulundusühingud. Kõik need pakuvad tervitusboonuseid, mis põhinevad sellel, mida nad teatud ajahetkel teenida soovivad.

Ühel loteriil võib näiteks ühes riigis/osariigis olla tervitusboonuseid, teises mitte. Tavaliselt juhtub see siis, kui loterii üritab tungida uuele turule. Samamoodi võib loteriil y olla tervitusboonus mängijatele, kes registreeruvad sidusettevõtte saidi kaudu, mitte aga neile, kes registreeruvad põhisaidil.

Sellisel juhul võib boonusprogrammi eesotsas olla sidusettevõte, mis otsib uute liikmete kaudu rohkem vahendustasu.

Samamoodi võib loteriil olla tervitusboonus teatud ajahetkel ja mitte teisel hooajal. See tähendab, et siin on ülevaade mõnest parimast loteriist, mis pakuvad tervitusboonuseid.

Millised loteriid pakuvad tervitusboonuseid?
Powerball

Powerball

Powerball on üks populaarsemaid USA loteriisid. See toimub 45-s riigi 50 osariigist ja on kestnud alates 1992. aastast (30 aastat). Algselt korraldati seal loosimised kahel päeval nädalas (kolmapäeval ja laupäeval). Kolmas esmaspäevane loosimine lisati 2021. aastal. Loterii on pakkunud tervitusboonuseid, et tähistada laienemist ja premeerida oma lojaalseid fänne.

Mängumudelite laienedes on Powerball nüüd Interneti kaudu saadaval ka väljaspool USA-d asuvatele mängijatele. Tervitusboonused on populaarsed riikides, kus algselt loteriid ei mängitud. Mõnes kohas jagavad tervitusboonuseid loteriid turustavad sidusettevõtted.

Oma tohutu suuruse ja jälgijaskonna tõttu suudab Powerballi loterii oma mängijatele pakkuda kõige konkurentsivõimelisemaid boonuseid. Tavaliselt on need esimese kahe või kolme sissemakse puhul 100% sobitatud. Samuti pakuvad nad tasuta piletitena boonuseid, mille läbimängimisnõuded on kõige sõbralikumad.

Powerball
EuroMillions

EuroMillions

See loterii ühendab rahvusvahelises loteriis enam kui 15 Euroopa riiki. See on olnud ka tehnoloogilise kasvu objektiks, võimaldades mängijatel osta pileteid ja osaleda veebis. Vaatamata sellele, et tegemist on rahvusvahelise loteriiga, Euromiljoneid on ainulaadne selle poolest, et reeglid on riigiti väga erinevad.

Näiteks otsustavad mõned riigid piletite hinna sõltuvalt oma valuuta toimimisest. Teised säilitavad kogu aeg standardhinna.

See juhtub ka tervitusboonusega. Iga riigi müüjad määravad kindlaks oma boonusvalemi ja sellele lisatavad tingimused. Riigid aga konsulteerivad ja mõtlevad välja boonustingimused mängijatele, kes osalevad väljaspool liikmesriike.

EuroMillions
MegaMiljonid

MegaMiljonid

See on veel üks loterii, mis on saadaval 45 USA osariigis 12 loteriist koosneva konsortsiumi raames. Vaatamata sellele, et võidukoefitsient on 302 575 350:1, on see endiselt laialt populaarne loterii. Selle põhjuseks on selle sõbralikud piletihinnad (1 dollar) ja tohutud väljamaksed, mis on jõudnud ülemmäära 1,537 miljardi dollarini.

MegaMiljonid pakub tervitusboonuseid nii konsortsiumi kui ka sidusettevõtete kaudu. Tingimused on kohati erinevad. Väljastpoolt USA-d pärit mängijaid, kes mängivad riigis, ei kohelda aga erinevalt. Sama kehtib USA Neitsisaarte ja Columbia ringkonna kohta, kus samuti loterii pakutakse. Sageli pakub see loterii erilist tervitusboonust, kui loosimised langevad riigipühadele.

Jõululoterii

22. detsember on Hispaanias lotosõprade jaoks alati eriline päev. Sel kuupäeval toimub igal nädalal osariiklik loterii Lotería Nacional, mille eesmärk on premeerida mängijaid aasta suurima loosimisega. See laialdast tunnustust pälvinud loterii äratab metsikut elevust nii Hispaanias kui ka väljaspool seda. See on üks maailma loteriisid, mis on alates selle algusest 1812. aastal välja maksnud kõige rohkem võiduraha.

Oma populaarsuse ja sumina säilitamiseks on loteriil tavaliselt tulusad boonused mängijatele, kes osalevad aastalõpu loosimises. aasta ajastul on see muutunud selgemaks online loterii mängimine kus mängijad saavad osaleda isegi väljaspoolt riigipiire.

Austraalia loteriid

Austraalias on ainulaadsed loteriid, mida korraldavad Tattersalls (TattsLotto) ja Lotterywest. Nende hulka kuuluvad Laupäeva Lotto, Monday Lotto, Kolmapäeva Lotto ja Oz Lotto. Kõigil neil loteriidel on sageli tervitusboonused, mille väärtus on hooajati erinev. Siiski näib, et nende boonuste määramine ja nendega seotud tingimused on väga sarnased.

MegaMiljonid
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Kõigi mängusessioonide puhul on oluline meeles pidada, et loteriid on eelkõige lõbutsemine. Kuigi mõned inimesed on näinud oma elu muutnud suurvõitudega, on see pigem veidrus kui norm. Kõigi vahenditega loteriivõidu tagaajamine on hävitav. Hasartmänge ei tohiks pidada töö asendajaks.

Esimene samm vastutustundliku loterii mängimiseks on piirata kuu või loosimise piletitele kulutatavat summat. See peaks olema summa, mida mängijal on mugav igal viigil kaotada. See on madala hinnaga piletite mõte – tagamaks, et mängijad, kes ei võida, ei tunneks näputäis.

Fikseeritud loterii rahakotiga on lihtne reguleerida, kuidas mängija läheneb tervitusboonustele. Mängijad ei kasuta boonuseid, mille läbimängimisnõuded ei vasta nende fikseeritud rahakotiga.

Mängimine loteriides, millel on sissemakse limiit, on samuti hea viis kontrolli teostamiseks. See on enesetõrjumise vorm.

Abi otsimine, kui panustamine tundub, et see läheb käest ära, ei ole nõrkus. Seda tuleks julgustada. Sellesse auku kukkumise vältimiseks ei tohiks loteriimängu muuta salatavaks. Pigem tuleks seda nautida koos teistega, kes suudavad märgata, kus iganes üks neist ohtlikule servale läheneb.

Vastutustundlik hasartmäng