Parima võidukoefitsiendiga loteriid

Uudised

2022-09-13

Loteriimängijatel on loterii valimisel palju võimalusi. Tänu vahendavatele piletimüüjatele ja loteriisündikaatidele pääsevad nad ligi peaaegu igale loteriile kogu maailmas. Parima loterii valimine nõuab mitmeid kaalutlusi, sealhulgas jackpoti auhinna suurust ja piletite maksumust. 

Parima võidukoefitsiendiga loteriid

Kuid kõige olulisem kaalutlus peaks olema võidukoefitsient, mis teavitab jackpoti või mõne muu auhinnataseme võitmise tõenäosust. Mõned Interneti-loterii saidid parimate võidukoefitsientidega on allpool esile tõstetud.

Prantsuse loto

Prantsuse loto on teada, et see pakub konkurentsitult suuri võiduvõimalusi, loositakse kolm korda nädalas. Mängijatel on võimalus auhind võita üks kuuest. Ahvatlevaid koefitsiente ei pakuta erinevate auhinnatasemete auhinnasummade kompromissina. 

Selle loterii minimaalne jackpoti summa on 2 miljonit eurot, kusjuures igal nädalal lisatakse jackpoti summale 1 miljon eurot kuni õnneliku panustajate võiduni. Prantsuse Lotto jackpoti võitmise tõenäosus on üks 19 miljonist, mis on siiski parem kui see, mida paljud teised loteriid pakuvad.

Hispaania loto

Hispaania Lotto turundab end ka ühe parima loteriina, mis pakub parimaid võiduvõimalusi. Madalaimal auhinnatasemel, mis on mõeldud ainult Superballiga sobitamiseks, on võimalus 1:16. Pileti hind on aga 1,75 €, kuid 1:16-st võimaluse võidu eest on auhind vaid 1,5 €. See muudab selle kaotuse pärast pigem lohutavaks kui tõeliseks auhinnaks.

Samas on auhinnad kõrgemate auhinnatasemete puhul palju paremad. Jackpoti võitmiseks peavad panustajad vastama viiele numbrile ja ühele superpallile, mille võiduvõimalus on 1 31 625 100-st. Jackpoti algsumma on 5 miljonit eurot, mis veereb igal nädalal. Võimalus võita mis tahes auhind Hispaania lotos on 1:10. Loosimised toimuvad kaks korda nädalas.

Ühendkuningriigi riiklik loterii

UK National Lotto on üks suurimaid loteriisid Euroopas, millel on suured jackpotid. Koefitsiendid olid enne 2015. aastat atraktiivsemad kui enamikul teistel konkureerivatel loteriidel. Mäng kujundati ümber 2015. aastal, et suurendada numbrite kogumit 49-lt 59-le, millest panustajad peaksid leidma kuus numbrit. 

Selle tulemusena muutus jackpoti koefitsient 1-lt 15-le miljonile 1-le 45-le miljonile. Samas suurenes ka auhinnatasemete arv, kusjuures madalamate auhinnatasemete võidukoefitsiendid olid atraktiivsed. Üldine võidukoefitsient rahvusliku loto mis tahes auhinnale on 1:9,3.

EuroMillions

EuroMillions on üks suurimaid ja populaarsemaid loteriisid Euroopa mandril. See on tuntud oma tohutute jackpoti auhindade poolest, mida saab võita, sobitades kokku viis numbrit 50-st ja kahest teisest numbrist 12-st. Jackpoti võitmise tõenäosus on suhteliselt väike, ligikaudu 1:139,8 miljonit. 

Siiski on loteriil 13 auhinnataset, kusjuures madalaima võidutaseme puhul peavad panustajad vastama ainult kahele põhinumbrile koefitsiendiga 1:22. Paljude auhinnatasemete tulemuseks on mis tahes auhinna võitmise koefitsient 1:13.

Mini Lotto

Mini Lotto on silmapaistev Poola loterii. Loterii on vähem kuulus väiksemate jackpoti pakkumiste tõttu, tavaliselt umbes 50 000 €. Madala jackpotiga auhindu pakutakse aga aadressil atraktiivsed võidukoefitsiendid umbes 1 850 000-st. Pealegi maksab pileti ostmine nii madalalt kui 25 p. See muudab panustajatel konkreetse loosi jaoks paljude piletite ostmise lihtsamaks, suurendades veelgi nende võiduvõimalusi.

Muud atraktiivsete võidukoefitsientidega loteriid, mis väärivad mainimist, on Austraalia Lotto võimalusega 1:12, MegaMillions võimalusega 1:24, PowerBall 1:24,8 ja Eurojackpot 1 võimalusega 26st. Lisateavet parimate loteriide kohta leiate loteriide edetabelite saitidelt.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised