Loteriivõitjad mängivad nagu professionaalid

Uudised

2022-11-08

Jackpoti võitmine on kaugel, kuid tõenäosus ei takista sagedasi loteriimängijaid võimalust kasutamast. Tegelikult piletimüük kasvab iga aastaga. Kuna rohkem raha suunatakse avalike tööde projektidele, haridusele ja heategevusorganisatsioonidele, on pileti ostmine nagu annetamine väärt eesmärgile. Kuna auhindade väärtus kasvab plahvatuslikult, otsivad loteriimängijad võimalusi koefitsientide parandamiseks. 

Loteriivõitjad mängivad nagu professionaalid

Nutikas mängija kasutab koefitsientide enda kasuks muutmiseks lihtsaid strateegiaid. See on põhjus, miks professionaalsed loteriimängijad võidavad mitu korda. Uurime paari võimalust, kuidas piletiostja võib oma võiduvõimalusi parandada.

Osta lisapileteid

On mõistlik, et mida rohkem pileteid mängija ostab, seda suurem on tema võiduvõimalus. Piletid maksavad 2 dollarit. The loterii on numbrimäng. Sõltuvalt reeglitest võib mängija välja mõelda, kui palju pileteid peab ta võitmiseks ostma. Näiteks on suur tõenäosus, et üksikpileti ostja võidab USA Mega Millionsi mängu. Kuna 302 565 350-st on ainult üks võitja, on tõenäoline, et enamik mängijaid annetavad piletit ostes lihtsalt heategevuseks.

Üks õnnelik piletiostja võib aga oma võimalusi parandada, ostes kümme või enam piletit. Pärast 20 pileti ostmist suureneb mängija võiduvõimalus 1-ni 15 128 768-st. 100 pileti ostmine suurendab koefitsienti 1:302 575. Pärast tuhande pileti ostmist on võiduvõimalus 1:30 257.

10 000-ga Mega Millions piletid käes on mängija võiduvõimalus üks 3025-st. Kui hea on võita vähemalt 20 miljonit dollarit pärast ainult 20 000 dollari kulutamist? Kuna Mega Millionsi algjackpot on 20 miljonit dollarit, võib mängija võita vähemalt minimaalse auhinna. Kuigi võidu garanteerimiseks pole kindlat viisi, on see võimalik. Koefitsientide parandamine annab mängijale parema võimaluse.

Õnneks pole jackpot Mega Millionsi ainus auhind. Tegelikult on võimalus võita üks madalamatest auhindadest 1:24. 24 pileti ostmine tagab, et mängija võib midagi võita. 

Siiski ei ole pärast 48 dollari kulutamist alla 10 dollari võitmine fiskaalselt mõistlik viis mängida. Mängija jaoks on oluline oma eelarve üle vaadata, et veenduda, et ta saab endale lubada mitme mängu ostmist loteriipiletid internetis. Nagu kõigi hasartmängude puhul, peaksid mängijad kulutama ainult kasutatavat tulu, mis ei mõjuta nende elukvaliteeti. (Nt. Mängija ei tohiks kulutada rendiraha loteriipiletitele.)

Numbrikombinatsioonide valimine

Loterii mängimise kõige olulisem aspekt on otsustada, millised numbrid pileti jaoks valida. Loterii võitjatel on sageli samad strateegiad numbrite valimine.

Välistage mustrid

Administraatorid tõmbavad tavaliselt juhuslikke numbreid. Mustrid ilmuvad joonistamise ajal harva. Mängijad, kes valivad mustris numbreid, vähendavad koefitsiente. Numbrite valimine nii madalast kui ka kõrgemast vahemikust, et neid juhuslikult segada, parandab piletiomaniku võimalusi. Mängijal, kes valib mustri numbri, on võiduvõimalus 1:1000000. Teise võimalusena on võimalus 1:10000, et võidunumber on juhuslik.

Mängi sama numbrit

Iga kord, kui mängija ostab sama numbriga võidupileti, on tal võimalus loterii võita. Koefitsiendid ei muutu palju. Enam kui 300 miljoni Mega Millionsi kombinatsiooniga võib aga lõpuks võita mõni number. Isegi numbrid, mille administraatorid on juba joonistanud, korduvad sagedamini, kui inimesed aru saavad. Seega suurendab sama numbri mängimine piletiostja võiduvõimalusi.

Osta pileteid sageli

Pileti ostmine on ainus viis võita. Professionaalne piletiostja mängib süstemaatiliselt ja järjekindlalt loteriid, et suurendada oma võiduvõimalusi.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised