Euroopa mainekaimad loteriid

Uudised

2022-08-02

Euroopas toimuvad erinevad põnevad loteriid. Kõigil on võimalik osaleda nendes Euroopa jackpotites, kus on mõned maailma suurimad ja suurejoonelisemad loosimised.

Euroopa mainekaimad loteriid

Rahvusvahelised loteriimängud

Neid mänge võib leida mitmest kontinendi riigist. Auhinnad on tavaliselt suured võistlejate suure arvu tõttu. EuroMillions ja EuroJackpot on praegu kontinendi ainsad rahvusvahelised loteriid.

Rahvuslik loterii

Neid pileteid saab osta ainult neid müüvate riikide piires. Üks Euroopa vanimaid loteriisid, La Primitiva, on hispaanlaste lemmik tänu oma jackpoti korkivabale mudelile.

Samuti on Poola Mini Lottol igapäevased loosimised ja soodsad piletid.

Loosimised, superloosimised ja eriloosimised Euroopas

Need kolm loosi aitavad mängijatel võita lisaauhinna.

Loosimised

Loterii loosimised toimuvad samaaegselt põhiloosiga. Need annavad mängijatele täiendava võiduvõimaluse ilma numbritele vastamata. Hispaania EuroMillions El Million ja Austria EuroMillions ÖsterreichBonus on kaks Euroopa suurimad loteriid.

Superloosid

EuroMillions Superloosid on loteriisündmused, mis toimuvad mitu korda aastas. Tavalist jackpoti auhinda on suurendatud 130 miljoni dollarini.

Eriloosid

Suuremate pühade, nagu uusaasta, jõulud ja kohalike sündmuste, nagu iseseisvuspäev, ajal korraldatakse ainulaadseid loosimisi. Nende hulka kuuluvad sageli suurenenud jackpotid, loosimised või lisaloosid.

Igal lihavõttepühal toimub Itaalias väga oodatud Pasqua loosimine. 100 õnnelikku mängijat võivad SuperEnalotto mängides võita tohutu 100 000 dollari suuruse loosiauhinna. Reedel, 13. kuupäeval kahekordistab Prantsuse Loto oma jackpoti 13 miljonile dollarile ja lisab loosimise.

Suurimad loterii jackpotid Euroopas

Seitsme õige numbriga annab EuroMillions suurima kontinentaalse jackpoti väljamakse. Tavaliselt algab auhind umbes 17 miljonist dollarist. Auhind on juba jõudnud 220 miljoni dollarini. Praegune auhinna ülemmäär on aga 230 miljonit dollarit. Kui auhinnafond jõuab ülempiirini, suurendatakse preemiat 10 miljoni dollari võrra kuni 250 miljoni dollarini.

2004. aastal alanud loteriis on üheksa Euroopa riigid. Loosimised toimuvad Pariisis igal nädalal teisipäeval ja reedel kell 20:45 CET

The SuperEnalotto on Euroopa kõige olulisem riiklik loterii. 2019. aasta augustis maksti välja rekordsumma 209 miljonit dollarit. Rohkem kui 18 kuu jooksul oli see auhind Euroopa silmapaistvaim loteriivõit.

EuroJackpot on rahvusvaheline loterii, mis sai alguse 2012. aastal. Osaleda võivad mängijad 18 riigist. Iganädalase jackpoti väärtus võib olla kuni 120 miljonit dollarit. Loosimised toimuvad igal teisipäeval ja reedel kell 19:00 GMT Soomes Helsingis.

Euroopa loterii võitjad

Üle seitsme miljoni võidupileti on loterii auhindu saanud üle 105 miljoni dollari. 2021. aasta oktoobris võitis õnnelik võrgumängija Kagu-Euroopast 41,3 miljoni dollari suuruse EuroMillions auhinna.

Pärast kolmerealise EuroMillionsi sissekande ostmist 2019. aasta juulis võitis Lõuna-Korea loteriimängija HSL miljonäri loosimise El Millóni loosiauhinna. Mängija polnud mitte ainult Lottery esimene El Millóni loosi võitja, vaid see oli ka nende esimene oluline loteriivõit.

Pärast vaid paari kuud võrgus mängimist võitis Moskvast pärit autojuht SK 2016. aasta veebruaris Austria Lotto 824 000 dollari suuruse auhinna.

KKK-d

Millistel Euroopa loteriidel on parimad võidukoefitsiendid?
Väiksematel loteriidel on kõige suurem tõenäosus kitsamate arvamisvahemike ja preemiate tõttu. Mängijad saavad osaleda Poola minilotos, Itaalia SuperEnalotto või Austria lotos.

Kas Euroopas loteriivõidud maksustatakse?
Loteriivõidud võivad mõnes Euroopa riigis olla maksuvabad, kuid mõnes teises riigis võidakse neid maksustada. Mängijad peaksid alati saama nõu oma koduriigi maksueksperdilt.

Kas välismaalastel on võimalik Internetis Euroopa loteriid mängida?
Kõiki Euroopa veebiloteriid saab mängida kõikjal maailmas. Mandri suurejoonelistes loosimistes osalemiseks ei pea mängijad olema Euroopa kodanikud ega isegi füüsiliselt Euroopas kohal olema.

Mis on kõige tõhusam meetod Euroopa parimate Interneti-loteriide võitmiseks?
Sellist asja nagu loterii võitmine pole olemas. Loterii mängimine on esimene samm Euroopa loterii võitjaks saamise suunas.

Viimased uudised

Kuidas arvutada loterii koefitsiente
2022-11-29

Kuidas arvutada loterii koefitsiente

Uudised