Asjad, mida pärast loterii võitmist vältida

Uudised

2022-07-05

Kõik unistavad mitme miljoni dollari suuruse loterii jackpoti võitmisest. Loto võitnud inimeste elu läheb igaveseks pea peale. Võitjad saavad ootamatult ülirikkaks. Kuid kui inimene ei ole tähelepanelik, võivad nad lühikese aja jooksul oma õnneliku löögi kaotada. Seetõttu peaks iga loterii võitja vältima mõningate lihtsate vigade tegemist.

Asjad, mida pärast loterii võitmist vältida

Kui isik võidab loterii, juhendab see artikkel talle, mida mitte teha. Sageli on mängijate käsutuses palju nõuandeid selle kohta, mida teha lotovõidu korral. Siiski on harva konkreetseid hoiatavaid lauseid. Võitjatest võivad saada sihtmärgid, samas kui teised saavad kohe vaenlasi. Mõned inimesed osutuvad aga iseenda halvimateks vaenlasteks.

Pileti allkirjastamata jätmine

See on võitjate üks tüüpilisemaid vigu. Neid valdab põnevus. See võib olla katastroofiline, kui inimene kaotab allkirjastamata loteriipileti. Keegi teine võiks pileti kätte võtta ja selle endale nõuda. Selle üle võitlemine saab olema raske ülesanne.

Raha kohene võtmine

Mõne aasta pärast avastavad enamik loteriivõitjaid end taas pankrotist. Mängijad ei tohiks kunagi võtta raha ette ilma plaanita. Esimene asi peaks olema küsi nõu maksueksperdilt ja mainekas finantsnõustaja mainekas rahahaldusfirmas. Need eksperdid aitavad võitjal otsustada ühekordse makse ja annuiteedimaksete vahel.

Üksikisikul ei pruugi olla kõiki vajalikke vahendeid varade kaitsmiseks kõigi riskide eest. Mängijate jaoks on olulised ka maksu- ja varakaitsestrateegiad. Võitjate vara on paremini kaitstud, kui neil on pädevad ja usaldusväärsed töötajad.

Kadedus kuulsuste pärast

Mõne kuulsuse jaoks võib tunduda praktiline, et saatjaskond või võttegrupp jälgib neid. Samamoodi võivad võitjad tunda sunnitud omama arvukalt kalleid autosid ja isegi eralennukeid. See võib lotovõitja väga kiiresti pankrotti viia. Loteriivõitjad peavad seisma vastu kuulsuste ja sportlikule armukadedusele.

Mängijad võidavad ükskõik millisel Interneti-loto veebisait sageli võib tekkida soov sellega kiidelda. Ent praalimine võib inimese mitmel viisil ohtu seada. Kõik, kes on kunagi võitjale teene teinud, tunnevad õigust auhinnaraha jagada. See võib olla inimröövide puhul veelgi ohtlikum, sest lunaraha tuleb maksta ja see võib lõppeda mõne inimese tapmisega. Soovitatav on jääda anonüümseks seni, kuni valitsus seda lubab.

Maksude maksmisest hoidumine võib mõnele naiivsele inimesele isegi meeldida. Jõukas olemine võimaldab inimesel palgata paremaid advokaate ja end kohtus kaitsta. Seadust vähe arvestav hoolimatu elu elamine ei hoia aga kunagi inimest vanglast eemal. Seetõttu ei tohiks keegi kunagi uskuda, et seadused ja sündsusnormid tema suhtes ei kehti.

Arenemine kõrgeks rolliks

Mängijad peavad vältima üleminekut alandlikust elust sadade tuhandete dollarite kulutamisele igal nädalal. Mängijad peavad oma ootusi eelnevalt hindama, et vältida enda hukule sattumist. Kõrgelt veeremine on kulukas ja võidud lähevad kiiresti.

Ei ole soovitatav osta palju isiklikke autosid või kodusid. Lisaks tuleks hoiduda ostmast kõike sõpradele ja perele.

Üks korduv teema loterii (ja kohtuotsuste) võitjate puhul, kes saavad suuri rahasummasid, on see, et nende sõbrad ja perekond hakkavad neid paljude ärivõimaluste poole püüdlema. Muidugi, mõned kõlavad fantastiliselt, kuid teised kõlavad hullumeelselt. Võitjad peavad olema ettevaatlikud neile esitatud ideede toetamisel.

Kulutused ilma eelarveta

Iga loteriivõit on piiratud rahasumma. Enne oluliste ostude sooritamist või elustiili muutmist peab mängijatel olema range eelarve.

Teised võitjad võivad annetada heategevuseks. Nad hakkavad tegema annetusi heategevusele ja usuorganisatsioonidele. Kahjuks võib tulevikus ette tulla olulisi kriise ja sekkumiseks võib puududa ressurssidest.

Ükskõik, kas võitjad valivad ühekordse väljamakse või annuiteedi, ei tohiks nad lähitulevikus ega pikemas tulevikus kunagi võlgu jääda. Halvim juhtum on uuesti pankrotti minna hilinenud hüpoteegi, automaksete ja isiklike kulutustega.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised