Juhend EuroMillionsi mängimiseks ja võitmiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

EuroMillions loterii on ülemaailmne nähtus ja Euroopa hasartmängutööstuse kroonijuveel. Selle üleeuroopalise loterii mängijad saavad osaleda kõigest kahe euro eest, peaauhinnaga 190 miljonit eurot.

Isegi kui te jackpotti ei võida, pakub EuroMillions muljetavaldavat lohutusauhinda. Kui soovite rohkem teada saada, lugege edasi.

See põhjalik loteriijuhend vastab kõigile küsimustele, mis teil võivad tekkida seoses EuroMillionsi, samuti SuperLooside, boonusmängude, auhindade ja muuga.

Mis on EuroMillions?

EuroMillions on rahvusvaheline loterii, mille jackpoti võitmiseks on vaja seitset õiget numbrit. Selle käivitasid 7. veebruaril 2004 Prantsusmaa Française des Jeux, Hispaania Loterías y Apuestas del Estado ja Ühendkuningriigi Camelot. Mäng on praegu saadaval mängijatele Andorras, Austrias, Belgias, Prantsusmaal (sh ülemereregioonid ja -kollektiivid), Iirimaal, Mani saarel, Liechtensteinis, Luksemburgis, Monacos, Portugalis, Hispaanias, Šveitsis ja Ühendkuningriigis.

Mängu formaat on lihtne: mängijad valivad viis põhinumbrit vahemikus 1 kuni 50 ja kaks lisanumbrit, mida tuntakse "Lucky Stars" nime all, eraldi kogust 1 kuni 12. Jackpoti võitmiseks peab mängija vastama kõigile seitsmele numbrile. joonistatud. Auhind suureneb iga kord, kui jackpotti ei võida, mis toob kaasa väga suured jackpotid, mis ulatuvad sageli sadadesse miljonitesse eurodesse.

EuroMillionsi populaarsus on osaliselt tingitud suurtest jackpotidest ning sellest on saanud üks tuntumaid loterii Euroopas. Mäng on toonud kaasa arvukalt multimiljonäre ja meelitab jätkuvalt mängijaid, kellel on väljavaade elumuutvatest võitudest.

Millal EuroMillions loosib?

EuroMillionsi loterii loosimine toimub kaks korda nädalas, teisipäeviti ja reedeti, kell 20:45 Pariisi aja järgi. Loterii tulemused muutuvad kättesaadavaks reedeti ja teisipäeviti kell 23.00 ning avaldatakse jaemüüjatele ja meediaväljaannetele. Võite leida viimased EuroMillions tulemused enamikul loterii veebisaitidel ja saate numbrite täpsuse tagamiseks kasutada spetsiaalset kontrollijat. See kontroll võimaldab kiiresti ja lihtsalt kindlaks teha, kas valitud numbrid vastavad võidukombinatsioonile.

Loteriid ei ole televisioonis enam nii populaarsed kui kunagi varem ning EuroMillionsi loterii tulemusi ei kajastata enam riiklikes televisiooniprogrammides ega ajalehtede esikülgedel. Kuid tänu Internetile on need nüüd kättesaadavamad kui kunagi varem.

Millal on EuroMillions SuperLoosi?

Kõigist EuroMillionsi joonistustest sooviksite kõige rohkem võita SuperDraw. EuroMillionsi võitjaks saamine ei ole muidugi ainult valiku küsimus, kuigi kui kavatsete rohkem pingutada, on nüüd õige aeg.

Niisiis, mis täpselt eristab SuperDraw'd?

 • Üks eelis on see, et auhind on alati vähemalt üheksakohaline. See on minimaalselt sada miljonit eurot.
 • EuroMillions SuperDraw ümber on tohutult palju tähelepanu ja suminat. See põhjustab loteriipiletite ostmisel tormi ja tõstab võidu uskumatult 100 miljoni euroni.
 • Kui EuroMillionsi jackpotti ei võideta, läheb see ümber ja hullumeelne piletite otsimine jätkub. Kui see jõuab 190 000 000 euroni, siis edasine tõstmine peatub.
 • SuperDraw on toonud EuroMillionsi ajaloo suurimaid võite ning kuna loterii populaarsus ja levik kasvab, toimub neid loose sagedamini.

Hoidke EuroMillionsi lugudel silm peal, et teha kindlaks, millal järgmised joonistused toimuvad.

Kuidas EuroMillions töötab?

Paljud inimesed, kes pole kunagi EuroMillionsi või sarnaseid loterii mänginud, võivad seda segadusse ajada. Nad võivad küsida, millist tuge pakub mitmes Euroopa riigis tegutsev loterii. Neil võib tekkida küsimusi ka selle kohta, miks teatud riigid on boonusmängude jaoks sobilikud, teised aga mitte. Lisaks, kui saate pileteid osta ainult volitatud müüjatelt, võib olla ebaselge, kuidas neile Internetis juurde pääseda.

EuroMillions loterii ei kuulu ühelegi ettevõttele. Selle asemel on see koostöö, mida juhivad osalevate riikide suurimad loteriikorraldajad, näiteks Camelot Ühendkuningriigis. Iga ettevõte on vastava riikliku loterii poolt heaks kiidetud seaduslike loteriimängude pakkumiseks. Oma ressursse ühendades on nad loonud tohutu loterii – EuroMillions.

Kui ostate Ühendkuningriigis EuroMillionsi pileti, saab Camelot operaatorina osa tulust. Seda tulu kasutatakse erinevate projektide rahastamiseks Ühendkuningriigis, nagu seda tehakse ka Ühendkuningriigiga Ühendkuningriigi loto. Samamoodi, kui ostate pileti Prantsusmaal või mõnes teises osalevas riigis, aitab teie ost kaasa selle riigi projektide rahastamisele.

Operaatorid võivad müügi suurendamiseks pakkuda lisamänge. Näiteks võib Camelot käivitada lisamängu, et teenida lisatulu, mis kataks rohkem kui lisakulud. See on üks viis boonusmängude kindlaksmääramiseks ja pakkumiseks sobivatele riikidele.

EuroMillionsi lisaüritused Ühendkuningriigis

Iirimaa, Prantsusmaa, Hispaania, Portugal, Austria, Belgia, Luksemburg ja Šveits on teiste riikide hulgas, mis pakuvad EuroMillions loterii. Järgmised mängud on aga ainult Ühendkuningriigis.

Ühendkuningriigi miljonäride tegija

Kui ostate EuroMillionsi pileti Ühendkuningriigis, osalete automaatselt Ühendkuningriigi miljonäride loosimises. Osalemiseks pole vaja teha muud, kui tasuda väike £2.50 tasu.

Igal teie pileti numbrireal on oma kordumatu üheksakohaline kood, mille leiate pileti allservast.

Millionaire Makeri tulemuste kontrollimiseks võite viia pileti poemüüja juurde või kasutada EuroMillionsi kontrollijat. Kui mängite võrgus, saate võidu korral meiliteate.

Oma 1 000 000 naela suuruse auhinna saamiseks peate sisestama õigesti määratud järjestuses üheksa tähemärki.

EuroMillions HotPicks

EuroMillions HotPicks on loteriimäng, mida saab mängida iseseisvalt. Selle tulemused põhinevad aga EuroMillionsi omadel. Saate valida ühe kuni viis peamist numbrit ja proovida neid võidunumbritega sobitada. Iga sissepääs maksab £1,50. Mängu võitmiseks on oluline sobitada kõik valitud numbrid võidunumbritega.

Kui soovite pileteid isiklikult osta, peate need ostma ühes kvalifitseeruvas riigis asuvalt volitatud müüjalt. Selle tulemusena ei osale Kreeka loteriiorganisatsioon, ei saa sellest kasu ega ole huvitatud piletite müügist Kreekas.

Kuhu sobivad Interneti-loteriipoed?

Nende teenusepakkujate toimimise eripärad sõltuvad asukohast. Osariigi loteriid omavad või vastutavad mitme Interneti-kasiino eest. Teisest küljest võimaldavad mõned saidid loterii tulemusele panustada samamoodi, nagu võiksite panustada jalgpallimängu tulemusele.

Panustamine toimib samamoodi nagu kontserdipileti ostmine. Lisaks pakuvad nad auhindu, mis vastavad EuroMillionsi divisjoni auhindadele. Kõik tundub täpselt nii, nagu seadusliku müüja puhul.

EuroMillionsi reeglid

Mängijad valivad viis suuremat numbrit vahemikus 1 kuni 50 ja kaks Õnnetähe numbrit vahemikus 1 kuni 12. Võitmiseks tuleb sobitada valitud õnnenumbrid loositud numbritega. Kui sobitate kõik seitse numbrit, võidate osa jackpotist, mis algab 17 miljonist eurost (umbes 14 miljonit naela) ja kantakse edasi, kui seda ei taotleta.

Lisaks jackpotile on 12 väiksemat preemiataset, nii et võite võita isegi siis, kui vastate ainult kahele põhinumbrile.

Siin on EuroMillionsi loterii auhinnad ja koefitsiendid.

Sobivad numbridAuhinnafondi aktsiaKoefitsiendidAuhinna keskmine summa / loosimine
5 + 2 õnnelikku tähte50%1 139 838 160-st57 977 286,83 naela
5 + 1 õnnetäht2,61%1 6 991 908-st268 955,13 naela
50,61%1: 3 107 514,6729 307,58 naela
4 + 2 õnnelikku tähte0,19%1: 621 502,931655,22 naela
4 + 1 õnnetäht0,35%1: 31 075,1597,43 naela
3 + 2 õnnelikku tähte0,37%1 14 125,07 kohta56,55 naela
40,26%1: 13 811,1833,16 naela
2 + 2 õnnelikku tähte1,30%1 in 985,4711,29 naela
3 + 1 õnnetäht1,45%1 in 706,258,52 naela
32,70%1 in 313,897,07 naela
1 + 2 õnnelikku tähte3,27%1 in 187,715,76 naela
2 + 1 õnnetäht10,30%1 in 49,274,47 naela
216,59%1 in 21.92,71 naela

Võimalikud numbrikombinatsioonid jäävad samaks, sõltumata mängijate koguarvust. Kui võidunumbrid valib rohkem kui üks inimene, jagatakse pank nende vahel võrdselt.

Seega, kui mängite jackpoti nimel, a vähem levinud numbrite valimisel põhinev strateegia võib suurendada teie võiduvõimalusi.

Võite ka laske arvutil teie numbrid juhuslikult valida. EuroMillions nimetab seda valikut Lucky Dip'iks.

EuroMillioni auhindade nõudmine

Auhinna kättesaamiseks peate näitama võidupiletit. EuroMillionsis võidetud auhindu taotletakse olenevalt riigist mitmel viisil. See tabel kirjeldab, millal võitjad peavad preemiat taotlema ja millised on tagajärjed, kui nad seda määratud kuupäevaks ei tee.

RiikNõude perioodMis saab väljavõtmata auhindadest
Austria3 aastatVahendid kasutati loteriisse tagasi kolm aastat, enne kui neid kasutati suuremate võidusummade maksmiseks.
Belgia20 nädalatToodud tagasi Belgia riiklikusse loterii.
Prantsusmaa60 päevaKasutatakse spetsiaalsete reklaamide toetamiseks, luues nädala jooksul käputäie miljonäre.
Iirimaa90 päevaAntakse tagasi Iiri riiklikule loteriile, et seda saaks kasutada selle mängude reklaamimiseks, mis toob kasu heategevusele.
Luksemburg60 päevaTagastati loterii reservfondi.
Portugal90 päevaAnnetatud Lissabonis asuvale heategevusorganisatsioonile Santa Casa da Misericórdia, mis haldab haiglaid ja toetab muid häid eesmärke.
Hispaania3 kuudAnnetatud valitsuse kassasse.
Šveits26 nädalatAnnetatud tagasi loteriile tulevaste heategevuslike kingituste jaoks.
Ühendkuningriik180 päevaAnnetatud riikliku loterii heade eesmärkide fondi.

Kuidas valida oma EuroMillionsi loteriistrateegia

EuroMillionsi loosimisel on igal võimalikul numbrikombinatsioonil võrdne võimalus valituks osutuda. Kuigi see võib tunduda ebatõenäoline, on piletil, millel on seitse juhuslikult valitud numbrit võrdselt eraldatud, sama võiduvõimalus kui seitsme järjestikuse numbriga piletil.

EuroMillionsi võitmise tõenäosus on sama, olenemata sellest, kas kasutate oma numbrite valimiseks Lucky Dip'i või veebipõhist EuroMillionsi loterii juhendit.

Mis on kõige sagedamini joonistatud numbrid?

EuroMillions ja muud loterii populaarseimad otsingufraasid keskenduvad sageli kõige sagedamini loositavatele numbritele. Levinud päringud Google'is, Bingis ja teistes otsingumootorites hõlmavad "EuroMillionsi parimaid numbreid" ja "millised on kõige sagedasemad EuroMillionsi numbrid".

Allpool käsitleme EuroMillionsit kuumad ja külmad numbrid, mis aitavad teil otsustada, milliseid mängida. Kuid siin on probleem: vähe sellest aitab üldse.

EuroMillionsi varasemate tulemuste ja tulevaste tulemuste vahel on nullkorrelatsioon. Asjaolu, et antud EuroMillionsi pilet on varem mitu korda välja loositud, ei garanteeri, et see peagi uuesti välja valitakse.

Kui te ei tea, miks teie koefitsiendid on iga numbrikomplekti puhul identsed, on see sellepärast, et nagu me juba näitasime, see nii on. Sellegipoolest on see hea lugemine ning kõige kuumemate ja külmemate EuroMillionsi numbrite kohta saab koguda põnevaid teadmisi.

Kuumad ja külmad EuroMillioni numbrid

On lihtne mõista, et kõige sagedasemad ja kõige vähem levinud EuroMillionsi numbrid on loosimise esimese seitsme aasta jooksul väga erinevad.

 • Vaatamata enam kui 370 joonisele ilmus number "28" vaid 26 korral, samas kui number "50" joonistati välja 54 korral.
 • Viis aastat hiljem muutusid populaarseteks valikuteks "28" ja "50", vastavalt 67 ja 60 viiki.
 • Ajavahemikus 2011. aasta maist 2016. aasta septembrini oli number 10 kõige sagedasem esinemine – ilmatu 70 korda! Arv "41" oli kõige haruldasem, esinedes vaid 38 korda.
 • EuroMillionsi 1225. loosimisel 2019. aastal oli number "46" kõige vähem populaarne, kuna seda on näidatud vähem kui 100 korral, samas kui number "50" oli kõige populaarsem, näidates 145 korda.
 • Ülaltoodud "kõikide aegade" statistika näitab, et madalaim arv esines 7,8% juhtudest, samas kui suurim arv esines 11,8% juhtudest.
 • Ametlikest andmetest selgus, et EuroMillionsi 1225. loosimisel valiti kõige vähem numbrit "46", millele järgnes külmuselt teine ​​number "33". See viitab sellele, et mängijad vaatavad EuroMillionsi varasemaid tulemusi, et otsustada, milliseid numbreid mängida.

Seisuga juuni 2024 on EuroMillionsi loteriis kõige sagedamini loositud numbrid:

 • Pall number 21, viigistatud 194 korda.
 • Pall number 23, viigistatud 193 korda.
 • Pall number 44, viigistatud 191 korda.
 • Pall number 19, tõmmatud 190 korda.
 • Pall number 50, viigistatud 189 korda.

Need numbrid on olnud kõige levinumad ajavahemikus 2004. aasta esimese loosimise ja viimase loosimise vahel juuni 2024

EuroMillions kuumad ja külmad õnnetähenumbrid

On olemas vaid 12 õnnetähte. Pilk tagasi varasematele EuroMillionsi loosimistele näitab, millist trendi võiks oodata.

 • Kuna seda esitati EuroMillionsis alles 2016. aasta septembris, on number 12 esinenud kõige vähem.
 • Järgmised madalaimad numbrid on 10 ja 11, kuid need ilmusid alles 2011. aasta mais. Seetõttu ei peeta neid "madalateks" numbriteks.

Selle kirjutamise seisuga oli kõige sagedamini joonistatud õnnetäht vaid kolm korda sagedamini kui teine ​​kõige sagedamini joonistatud õnnetäht ja 47 korda sagedamini kui kõige sagedamini joonistatud õnnetäht.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Mis on EuroMillions?

EuroMillions on Euroopas populaarne rahvusvaheline loteriimäng. Mängijad valivad viis põhinumbrit vahemikus 1 kuni 50 ja kaks "Lucky Stars" numbrit eraldi kogust 1 kuni 12. Kõigi seitsme numbri kokkulangemine võidab jackpoti. Mäng käivitati 2004. aastal ja see on saadaval mitmes Euroopa riigis.

Kuidas sa EuroMillionsit mängid?

EuroMillionsi mängimiseks valite viis põhinumbrit vahemikus 1 kuni 50 ja kaks Lucky Stari 1 kuni 12. Kui teie valitud numbrid langevad kokku loteriis väljaloositud numbritega, võidate auhindu. Mida rohkem numbreid sobitate, seda suurem on auhind.

Kui suur on tõenäosus EuroMillionsis võita?

Tõenäosus võita EuroMillions mis tahes auhind on umbes 1:13. Peavõidu, mis nõuab kõigi viie põhinumbri ja kahe Lucky Stari kokkulangemist, võidu tõenäosus on aga ligikaudu 1:139 miljonit.

Kas saate EuroMillionsit võrgus mängida?

Jah, EuroMillionsit saab mängida võrgus. Paljud volitatud veebisaidid võimaldavad teil pileteid osta ja tulemusi kontrollida. Veenduge, et kasutate seaduslikku ja turvalist veebisaiti.

Mis on EuroMillions SuperDraw?

EuroMillions SuperDraw on eriline sündmus, kus jackpot määratakse tohutule summale, sõltumata eelmise loosimise tulemusest. Jackpot algab umbes 100 miljonist eurost ja võib tõusta kuni 190 miljoni euroni.

Kuidas EuroMillionsi jackpot läheb üle?

Kui ükski mängija loosimisel jackpotti ei võida, läheb auhind üle järgmisele loosimisele, suurendades jackpoti suurust. See jätkub seni, kuni mängija võidab või jackpot jõuab maksimumlimiidini.

Mis saab välja võtmata EuroMillions auhindadest?

Väljavõtmata EuroMillions auhindu käsitletakse igas osalevas riigis erinevalt. Üldjuhul tagastatakse väljavõtmata auhinnad pärast kindlaksmääratud ajavahemikku tulevaste loosimiste jaoks loterii fondi või kasutatakse neid eripakkumisteks või heategevuslikel eesmärkidel.

Kas EuroMillionsis on lisamänge?

Jah, mõned riigid pakuvad EuroMillionsi kõrval täiendavaid mänge. Näiteks Ühendkuningriigis saavad mängijad osaleda UK Millionaire Maker ja EuroMillions HotPicks, mis pakuvad lisavõimalusi auhindade võitmiseks.

Mis on Ühendkuningriigi miljonäride tegija?

UK Millionaire Maker on lisamäng Ühendkuningriigi EuroMillionsi mängijatele. Igal EuroMillionsi piletil Ühendkuningriigis on ainulaadne kood ja kui teie kood ühtib loosiga, võidate 1 miljon naela.

Kuidas EuroMillionsi auhindu välja makstakse?

EuroMillionsi auhinnad makstakse tavaliselt välja ühekordse summana ja enamikus osalevates riikides on need maksuvabad. Makseviis ja maksumõju võivad siiski erineda, seega on oluline kontrollida oma riigi konkreetseid eeskirju.