Teie Hot and Cold Lotto Numbers juhend 2024

Olete ilmselt mõelnud, mis on kuumad ja külmad numbrid. Inimesed paigutavad oma raha ideedele, mille nad välja mõtlesid või mida laialdaselt peetakse, et püüda lahti murda loterii saladused. Üks tuntumaid näiteid on "kuum ja külm" loteriinumbrite valimise meetod. Paljud lotofännid mõtlevad, kas selle taga olev teooria, mis peaks ennustama järgmist võidujada, ka tegelikult töötab.

Arvestades saadaolevate valikute rohkust, on loomulik, et soovite leida enda jaoks parimat loteriistrateegiat. Lõpuks vastame kõigile teie põletavatele küsimustele kuuma ja külma numbriloterii idee kohta.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Mis on kuuma loto numbrid?

Kuumad numbrid valib loteriisüsteem juhuslikult rohkem kordi, kui oleks ennustatud. Või võite ka väita, et joonistusmasin eelistab neid numbreid märkimisväärselt ja neid on teatud perioodi jooksul kõige rohkem kordi näidatud.

Mõelge sellele selles valguses: kui palute oma lähedastel valida number vahemikus 1 kuni 10 ja valdav enamus valib neli, siis võib kindlalt öelda, et neli on üks kuumemaid numbreid.

Oluline on meeles pidada, et iga loterii võidunumbrid on erinevad. Mõned Interneti-loteriid võib olla 52 palli, samas kui teistel on 69, mis tähendab, et kõige populaarsemad numbrid ei ole alati samad.

Näiteks Lõuna-Aafrika riiklikul loteriil on kõige populaarsem number 16 ja selle põhjuseks on see, et seda on valitud rohkem kui 263 korda. Teised arvud, millel on suur tõenäosus samas loteriis välja loosida, on 2, 30, 23 ja 8. On ka inimeste kombinatsioone, mida tõmmatakse regulaarselt kokku.

Nii number 15 kui ka number 47 on Lõuna-Aafrika lotos välja loositud nelikümmend korda.

Kui valite kuumad numbrid, on suur tõenäosus, et saate vähemalt kaks või kolm numbrit õigesti, isegi kui te ei saa kogu numbrikomplekti õigesti.

Veel üks illustratsioon näitab, et kõige sagedamini joonistatakse numbreid 17, 20, 23, 39 ja 44 EuroMillions, samas kui numbreid 2 ja 3 loositakse kõige sagedamini EuroMillionsi õnnenumbrites.

Mõned inimesed valivad oma numbrid varasemate mustrite põhjal, panustades sellega, et minevikus sagedamini valitud kombinatsioon loositakse tõenäoliselt tulevikus välja.

Selle mõttekäiguga on ahvatlev nõustuda. Tõsi küll, kui viskate münti viis korda järjest ja see kukub iga kord pähe, siis kas te ei eeldaks, et pead on kuumad ja ka kuues visk kukub pähe? Selle mõttekäiguga on palju kaasas, nii et on raske vastu seista, et sellega edasi minna.

Mis on külma loto numbrid?

Kuumaid loterii numbreid on võimatu tuletada ilma, arvasite ära, külmade lotonumbriteta. Lotonumbrid, mida peetakse külmaks, on need, mis pole eriti populaarsed. Oma sõprade ja perekonna näitel teeskleme, et peaaegu keegi peale teie tädi Tessi valis numbri kaks. See on külm number või loterii kontekstis külm loterii number.

Kui tegemist on loterii loosimisega, ilmuvad külmad numbrid palju harvemini. On võimalik, et number valiti välja mitte liiga kaua aega tagasi, kuid selle valimise üldine sagedus kõigis konkreetse loterii loosimistes on olnud tavapärasest palju madalam.

Näiteks kui numbrit 15 peetakse "külmaks" numbriks Mega miljonite loterii, võib seda pidada USA Powerballi loterii "kuumaks" numbriks.

Nagu "kuumad numbrid", on igal loteriil ainulaadsed andmed "külmade numbrite" kohta. Teisel illustratsioonil on numbrid 60, 53, 59, 28 ja 27 need, mida on joonistatud kõige vähem kordi Itaalia superEnalotto. Itaalia SuperStar numbril 72 on teistest numbritest kõige vähem tabamust.

Paljud spetsialistid soovitavad aga mängijatel valida külmad numbrid, kuna loosimise ajal on võimalus, et nad valitakse juhuslikult. Mängijad, kes otsustavad panustada "külmadele numbritele", väidavad, et kuna teatud numbreid ei ole väga sageli välja loositud, on tõenäosus, et need loositakse tulevikus, selle sageduse puudumise tõttu suurem.

Meie eelmise stsenaariumi jätkamiseks on münti visatud viis korda järjest ja tulemus on iga kord selge. Mis on järgmise flipi tulemus? Kui olete mängija, kes valib külmi numbreid, eeldate, et järgmise mündiviske tulemuseks on saba tulemus, kuna seda tulemust pole varem esinenud ja seetõttu on see tõenäolisem.

Miks on kuumad ja külmad lotonumbrid populaarsed?

Mitmete uuringute kohaselt suurendab nii kuumade kui ka külmade numbrite valimine teie jackpoti võitmise tõenäosust rohkem kui juhuslike numbrite valimine.

Sageduse ja keskmise seaduse teooriad annavad aluse kuumade ja külmade meetodite jaoks. Need kaks teooriat koos annavad palju rohkem edu kui kumbki eraldi. Sinu tõenäosus loto võita suurenevad oluliselt, kui lisate oma piletitele nii kuumad kui ka külmad numbrid.

Kui on aeg loteriimänge mängida, on kuumade ja külmade numbrite kasutamine kõige usaldusväärsem ja turvalisem strateegia. Pidage alati meeles, et nende aluseks olevad juhusteooriad ja arvuteooriad moodustavad iga teo selgroo loterii võitmise strateegia.

Loteriiteooriatel on plusse ja miinuseid, mis muudavad võimalike tulemuste arvu väiksemaks. Kuumade ja külmade loteriinumbrite kontseptsiooni konkreetsel juhul on eelised järgmised:

  • Saate teha selge plaani numbrite valimiseks.
  • Võib olla lõbus teha permutatsioone, millel on keskne argument.
  • Vähendage miljonite võimalustega arvude kogumit.

Selle teooriaga on mõned vastuolud, mida peaksite teadma:

  • Riskid, et kõik teised panustavad sinuga samadele numbritele.
  • Joonistatavate arvude eemaldamine valemist teadlikult.
  • Pingutamine millegi nimel, mida keegi ei saa kindlaks teha.
  • Karastage neid, tuginedes teie usaldusele kuumade ja külmade loteriinumbrite vastu.

Kuidas leida loterii jaoks kuumi ja külmi loterii numbreid?

Loteriimängijad võtavad kiiresti kasutusele kõik kontseptsioonid, mis väidetavalt pakuvad vahendit järgmise võidukombinatsiooni ennustamiseks. Kõige sagedamini esinevate võidunumbrite kasutamine tulevaste tulemuste ennustamiseks annab sellele teooriale ainulaadse veetluse.

Me kõik kannatame sama kognitiivse eelarvamuse all, mis paneb meid uskuma "õnnelikesse" numbritesse, mistõttu on kuumade ja külmade loteriinumbrite idee mõttekas. Kui jätta kõrvale võimalus, et tulemusi mõjutavad üleloomulikud või mitteteaduslikud tegurid, peaks see toimima just nii.

Selle lähenemisviisi jaoks vajalikke andmeid pole samuti raske hankida. Mingil määral parandab see kordamineku proovitud ja tõelist strateegiat. Siin võtame kokku sageduse, millega iga võidunumber on viimastel joonistel ilmunud.

Näiteks avastasime, et eelmise 10 loosimise jooksul on number 1 välja tõmmatud kaks korda, number 2 pole tõmmatud kordagi, number 3 on loositud kuus korda jne. Lõpuks, pärast seda, kui oleme kõik kokku võtnud numbrid, saame kogu loo teada.

Ainult number 3 esines kuus korda, viis korda ei ilmunud ühtegi numbrit ja kaks numbrit, 17 ja 31, esinesid näiteks neli korda. Kõik teised numbrid tulid välja vaid väikese protsendina sama sageli. Ja üheteistkümnest numbrist ei ilmunud ühtegi numbrit. Kuumad numbrid on need, mis on sageli välja kukkunud. 3, 17 ja 31 puudutavad meid.

Kümnest kolmekordset arvu võib pisut venitades pidada "kuumaks". Me nimetame neid numbreid "külmateks", kui need pole kunagi välja langenud. Teistest sagedamini välja kukkunud numbreid peetakse "kuumaks", harvemini välja kukkunud numbreid aga "külmaks"

See kehtib olenemata sellest, kas kasutame viimase loosimise numbrit 10 või mõnda muud numbrit, näiteks 7, 12 või 150.

Kuidas kasutada külma ja kuuma loto numbreid?

Mängijaid tõmbavad ligi lõputuna tunduvad kõikehõlmavad loteriimõistete rakendused, nagu see, mida pakub mõiste "kuumad" ja "külmad" loteriinumbrid.

Mängur otsustab otseselt järgmise sammu selle kontseptsiooni ellu viimisel. Näiteks oletame, et märkasite, et number 15 on kuu lõppedes trendikas. Viimased jackpotid on seda sageli esile tõstnud.

Võite sellele vastu seista, kuna arvate, et see lööb liiga sageli, või võite selle valida. See on kuum, seega ilmub see tõenäoliselt järgmises jackpotis.

Tervikuna tuntakse seda mänguri eksitusena. Valige, kas minna mängu (või seeria) kuuma numbriga või sellele vastu. See kehtib ka külmade figuuride kohta.

Näiteks võib-olla pole numbrit 26 ilmunud üle aasta ja teil on kiusatus öelda, et see peab lõpuks sisse murdma. Jälle kord mänguri eksitus.

Tegelikkuses on igal numbril sama võimalus joonistada kui tema külgnevatel numbritel. "Kuumade" ja "külmade" numbrite otsimine on samm ebausu haardesse. Pole muret seal. Kõik, alates kõige ebausklikumatest mänguritest kuni kõige loogilisemate analüütikuteni, mängivad loteriid samal põhjusel: jackpoti võitmiseks.

Parimad kuumade ja külmade lotonumbritega loteriid

Kuumade ja külmade numbrite kontseptsioon toimib paremini loteriide puhul, kus on suurem arv võimalikke numbreid.

Tavaliselt valitakse kuus numbrit kasutamiseks juhuslikult loto mängud. Kuigi aeg-ajalt kasutatakse täiendavaid vahemikke, on kõige levinumad vahemikud 1 kuni 42, 1 kuni 49 ja 1 kuni 54.

Näiteks USA-s Michiganis loterii mängimiseks peate valima 6 numbrit vahemikus 1 kuni 47. Florida loterii on aga 6/53, mis tähendab, et mängijad peavad valima 53-st kuus numbrit.

Igapäevased loteriid, millel on palju väiksem numbrikogum, sobiksid halvasti kuuma ja külma numbrisüsteemi.

Pick 3 ja Pick 4 mängud on igapäevaste mängude kõige levinumad vormid ning enamik loteriisid pakub vähemalt ühte neist vormingutest. Enamikus kohtades saate neid mänge mängida mitu korda päevas ja peate valima neli numbrit vahemikus 0 kuni 9. See aga ei muuda kuuma ja külma analoogia rakendamist kehtetuks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et ootelloterii numbrite strateegiat saab kasutada mis tahes loterii puhul kõikjal maailmas. Siiski toimib see kõige paremini suurema arvu loosikogumitega.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask