Keno

December 11, 2023

Kuidas mängida veebis Kenot enesekindlalt

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Keno on traditsiooniline Hiina mäng, mida on rakendatud läänes ja mis on nüüd osa paljudest kasiinodest kogu maailmas, sealhulgas online-kasiinodes. Keno on loterii või bingo sarnane mäng, kus juhus mängib väga olulist rolli. Mängija peab valima kaardil oleva 1 kuni 20 numbri vahel kokku 80 numbri hulgast. Mida rohkem vasteid, seda rohkem raha saate teenida. Siin selgitame üksikasjalikumalt, kuidas kenot võrgus mängida.

Kuidas mängida veebis Kenot enesekindlalt

Strateegia veebikenos kasutamiseks

Strateegia sisse Internetis Keno on leppida sellega, et mõne või teise numbri valimine ei mõjuta mängu arengut, vaid võiduvõimalused on samad. Vaatamata sellele väitele tuleb arvestada, et valitud numbrite arv mõjutab oluliselt tulemusi, seega on soovitav omada adekvaatset strateegiat igas voorus valitavate numbrite arvu osas. 

Paljud inimesed ütlevad, et te ei tohiks numbreid järjest valida, sest need ei tule kunagi välja, kuid see idee on vale, kuna tõenäosus, et need välja tulevad, on samad, nagu oleksid need numbrid, millel pole midagi ühist. Võimalus võita Kenos on praktiliselt väiksem, mistõttu ei saa tulemust kummalised tautoloogiad mõjutada. Lugege hoolikalt Keno strateegiaga seotud teavet ja ärge laske end petta nendest, kes väidavad, et nad on avastanud viisi, kuidas selles mängus alati võita.

Tõenäosus online-kenos võidule

Interneti-kenos ei ole soovitatav valida minimaalset või maksimaalset numbrite arvu, kuna maja eelis on tavaliselt palju suurem tänu auhinnaks pakutavatele väikestele summadele. Või äärmuslik raskus, et kõik piletil olevad numbrid on võitjad.

Samuti on võimalus, et 10 valitud numbrist ei vea ükski. Koefitsiendid ei ole väga suured, nii et mõned kasiinod pakuvad auhinda ka neile, kes tippivad 10 numbrit ja ei vasta ühelegi.

Kenos väikese rahasumma võitmiseks peab teil olema natuke õnne. Kui aga soovid võita suure summa, peab sul erakordselt vedama, sest võidupileti saamise võimalus on minimaalne. Parim Keno strateegia on leppida võiduraskustega ja nautida mängu nii, nagu see oleks vaba aja tegevus. Keno mängimine ainsa väljavaatega raha teenida on viga, kuna see tekitab ainult frustratsiooni.

Kõige olulisem otsus, mille Keno mängija peab tegema, on piletile lisatavate numbrite arv ja parim valik on vältida väga piiratud või väga suuri numbreid.

Online Keno maksed

Interneti-kenos on maja eelis tavaliselt suurem kui teistel kasiinomängudel Interneti-loterii saidid, nii et kui soovite raha võita, peate oma mängustrateegiat optimeerima.

Maapealsete kasiinode väljamaksete summad on üsna väikesed, seega jäävad kasiino võidud tavaliselt 20% ja 35% vahele. Nii Video Kenos kui ka Online Kenos on väiksemate kulutustega auhinnad võitjatele suuremad, maja eelis on ligikaudu 5%.

Keno saladused

Mängijatele, kes otsivad keno mängimiseks parimaid saladusi, on järgmised parimad soovitused selle mänguga tegelemiseks.

Harjutage enne, kui hakkate päriselt panustama

Kuna keno ei ole keeruline mäng, sukelduvad paljud mängijad ja hakkavad panustama pärisraha, mis pole just parim valik. Valitud mänguga harjumiseks on mõte paar korda harjutada testrežiimis, millega ei kaasne raha ja auhindu. Seega saab mängija mõista mängu dünaamikat ja sellega harjuda ning alles seejärel omandatud teadmisi praktikas rakendada.

Valige iga kaardi kohta neli kuni kaheksa numbrit

Kui teil on võimalus valida ühel kaardil kuni 15 numbrit, on algajate seas kõige levinum trend arvata, et kõige parem on panustada võimalikult paljudele numbritele. Ühest küljest on see isegi mõttekas, sest mida rohkem numbreid lüüakse, seda suurem on võimalus need õigeks saada. Siiski tuleb meeles pidada, et ka auhinnad muutuvad sõltuvalt sellest, kui palju numbreid mängija on löönud. Igaüks, kes suudab saada viiest skooritud numbrist viis numbrit, võib võita 50:1 tagastusmääraga. Sama määr võib langeda 3:1-ni, kui arvate ära viis numbrit kümnest valitud arvust, mis vähendab oluliselt potentsiaalset kasu.

Seega, et oleks tasakaalustatud valik kõrgete auhindade nimel võistlemise ja siiski mõõdukate võiduvõimaluste vahel, tagab matemaatika selle, et iga kaardi kohta on kõige parem skoorida neli kuni kaheksa numbrit. Vähemaga on võiduvõimalus väga väike, samas kui rohkemate summade puhul pole kasu nii hea.

Panustage järjestikustele numbritele

Online kenomäng töötab juhuslike arvude generaatorist, mis tagab, et tulemused on juhuslikud ja sõltumatud sündmused. Paljud kogenud kenomängijad usuvad aga, et vaatamata juhuslikkusele on järjestikustel numbritel suurem tõenäosus loosi saada. Sellel strateegial pole garantiisid ja see võib töötada, kuid ei pruugi töötada, kuid see on tänapäeval mängijate seas vaieldamatult üks populaarsemaid.

Eelistage mänge, mis pakuvad kõrgeimat RTP reitingut

Nagu mänguautomaatide puhul, varieerub ka keno mängija tagasituleku indeksis (RTP) vastavalt valitud tiitlile. Üldiselt pakuvad online-kasiinod mänguritele soodsamaid protsente kui füüsilised kasiinod, kuid tohutu hulga online-kenomängude hulgas on ka neid, mida peetakse atraktiivsemaks. Sellest kasu saamiseks on parim soovitus otsida mänge, mille RTP on vähemalt 94%.

Valige usaldusväärsed kasiinod

Veendumaks, et kenomängud on ausad, tõeliste võiduvõimalustega ning et kõik võidud ka tegelikult välja makstakse, on oluline valida turvaline ja usaldusväärne online-kasiino, mida auditeeritakse kõige arenenumate kaitsereeglite järgi. sellest tööstusest.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised