LotteryWorld : Loteriipakkuja ülevaade

LotteryWorldResponsible Gambling
CASINORANK
7.3/10
BoonusJackpot saadaval!
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
LotteryWorld is not available in your country. Please try:
Diego Garcia
ReviewerDiego GarciaReviewer
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker
Boonused

Boonused

Pärast registreerumist ja kvalifitseeruva sissemakse tegemist jätkake nõudega, mida ei saa välja võtta enne, kui olete täitnud läbimängimisnõuded. Seega lugege enne tasuta krediiti kasutades boonustingimusi läbi ja mõistke neid.

Mängud

Mängud

LotteryWorldis saab mängija mängida loterii mugavalt diivanilt või liikvel olles, kasutades mobiiltelefoni vaid mõne kiire ja lihtsa sammuga. Registreeritud mängijana tuleb vaid veebisaidile sisse logida.

Seejärel vaadake ekraanil kuvatavat tohutut loteriide loendit üle kogu maailma, klõpsake konkreetsel jackpotil, milles nad soovivad osaleda, ja võitke. Veebilehe Play leht ilmub automaatselt. Seejärel valivad mängijad oma eelistatud numbrid, sooritavad maksed ja lõpuks maksavad välja.

Veebisaidi kaudu pakutavad teenused võimaldavad mängijatel ennustada loterii tulemusi, kasutades sertifitseeritud juhuslike arvude generaatorit, ning võimaluse korral saavad mängijad ka mänge mängida. Interneti-loteriiplatvormina on LotteryWorldil lai valik jackpotte, mille vahel valida. Need sisaldavad:

 • Valik-3
 • Powerball
 • Mega miljonid
 • Lotto India
 • Lotto max
 • Lõuna-Aafrika igapäevane loto
 • miljoneid eurosid
 • Euro jackpot
 • Austraalia loto
 • Raha 4 elu
 • Loto 649
 • Super Enalotto
 • Lotto Hiina
 • Püha Patricku päeva loterii
 • Saksa loto
 • UK Powerball
 • Loto Santiago
 • Austria loto
 • Viking Lotto
 • Mega Sena
 • Poola loto
 • Iiri loto
 • Ühendkuningriigi loterii
 • Austraalia OZ Lotto
 • Austraalia OZ Powerball
 • Lotto Prantsusmaa
 • Lotto Ameerika
 • Lotto max
EuroMillionsEuroMillions
+11
+9
Sulge

Tarkvara

Samuti teeb LotteryWorld koostööd valdkonna juhtivate tarkvarapakkujatega, et pakkuda teile parimat võimalikku mängukogemust. Nad kasutavad oma loteriimängude käivitamiseks , tagades tippkvaliteediga graafika ja piiramatu mängu.

Maksed

Maksed

LotteryWorld pakub raha sisse- ja väljamaksmiseks mitmeid usaldusväärseid maksevõimalusi. Hasartmängusait pakub praegu 7 makseviise, sealhulgas Neteller, PayPal, MasterCard, MuchBetter, Visa . Tehingud on kiired, mis võimaldab teil keskenduda oma lemmikmängude mängimisele.

Hoiused

LotteryWorld lisab pidevalt uusi veebiloteriisid makseviisid oma mängijate jaoks. Mängijate isiklikud ja makseandmed on krüpteeritud Geotrust 128 SSL-bitise turvalisusega. LotteryWorldis pakutakse mängijatele mitmesuguseid makseviise.

Veebiplatvorm aktsepteerib oma registreeritud kontodelt Netelleri, Skrilli, VISA, MasterCardi ja Interacti makseviise. LotteryWorld ei paku ühtegi krediidivõimalust. Registreeritud mängija loteriipileti ostmiseks peab ta taotlema sissemakset, mida seejärel töödeldakse maksimaalselt 24 tundi.

Igal loterii jackpotil on minimaalne sissemaksetasu 5 dollarit. Kõik sissemaksed, panused, võidud ja väljamaksed peavad olema USA dollarites ($) või India ruupias (INR). Kõigile valuutavahetustehingutele kohaldatakse tehingu ajal kehtivat vahetuskurssi.

Taotletud väljamaksete korral töödeldakse platvormilt saadud võidud kontole, millelt tehti esialgsed sissemaksed. Tehingud tehakse mängija poolt konto registreerimisel antud väljamakseviiside valikul. Olenevalt väljamakseviiside valikust võivad kolmandale osapoolele, näiteks pankadele või muule kasutatavale finantsasutusele, kehtida väljamaksetasud. Teave kohaldatavate tasude kohta on aeg-ajalt veebisaidil saadaval.

Osana LotteryWorldi kontrollimisprotsessist võidakse mängijal paluda esitada kliendidokumendid, nagu pass või isikutunnistus, või isegi sissetulekuallikas.

Väljamakseid

Väljamakse taotlemine saidil LotteryWorld on samuti kiire ja lihtne. Valige kassas eelistatud väljamakseviis, seejärel sisestage ja kinnitage summa. Kuid erinevalt sissemaksetest, mis on sageli kohesed, varieeruvad väljamakseajad olenevalt summast ja makseviisist. Raha laekumine teie maksekontole võib kesta mõnest tunnist kuni mitme päevani.

Ülemaailmne kättesaadavus

Ülemaailmne kättesaadavus

Riigid

LotteryWorldis on mängijatel võimalus osaleda loteriides, kuhu nad tavaliselt ei pääseks, külastamata konkreetseid riike, kus nad viibivad. LotteryWorldi veebisaidi loteriiplatvorm on rahvusvaheline ettevõte paljudes riikides seaduslik. Inimesed saavad mängida loterii oma kodus või mobiiltelefoniga kõikjal maailmas.

Sellel veebipõhisel loteriiplatvormil on õiguslik staatus sellistes riikides nagu Ühendkuningriik, Saksamaa, Portugal, Lõuna-Aafrika, Hiina, Brasiilia, Austria, Argentina, Tansaania, Kenya, Egiptus, Venemaa, India, Prantsusmaa, Belgia, Austraalia, Colombia, Venezuela , Poola, Šotimaa, Sambia, Nigeeria, Ghana ja Senegal.

Keeled

portugaliPT
Usaldus ja ohutus

Usaldus ja ohutus

LotteryWorld on täielikult litsentsitud ja reguleeritud. Teenusepakkuja litsents on iGamingu tööstuse üks auväärsemaid, tõestades, et kasiino on pühendunud ohutusele ja läbipaistvusele. Seetõttu võite olla kindel mängukorralduse õigluses.

Turvalisus

Ettevõttes LotteryWorld on usaldus ja ohutus esmatähtsad. Veebisait kasutab uusimaid krüpteerimismeetmeid tagamaks, et kõik tehingud ja isiklik teave on kaitstud soovimatu juurdepääsu eest. LotteryWorld kasutab kõigi tulemüüriga kaitstud serveritesse salvestatud andmete kaitsmiseks SSL-krüptimist.

Vastutustundlik Mängimine

LotteryWorld võtab vastutustundlikku mängimist tõsiselt. Hasartmängusait reklaamib ohutuid mänguvõtteid koos tööriistade ja ressurssidega, mis aitavad mängijatel oma mängutegevusi hallata. Leiate vastutustundlikud mänguriistad, nagu sissemakse limiidid, aegumisperioodid ja enesevälistamise võimalused. Lisaks aitab LotteryWorld teil kiiresti ühendust võtta selliste organisatsioonidega nagu GamCare ja Gamblers Anonymous, et saada kohest professionaalset hasartmänguprobleemide abi.

Umbes

Umbes

LotteryWorld, litsentsinumber 153264, on Curacao seaduse alusel aktsiaselts. See hõlbustab loteriipiletite veebist ostmist. LotteryWorld asutati Curacaol, asukohaga Emancipatie Boulevard 31, Willemstad.

LotteryWorld ja Lotteryworld.com kuuluvad Curacaol registreeritud ettevõttele Go East BV ja neid juhib. Seda kontrollib ja reguleerib Curacao mänguamet. See online loterii sait on kindlustatud mõne maailma parima kindlustussündikaadi poolt kõigi loterii jackpoti võitude nõuetekohaseks ja täielikuks väljamaksmiseks.

LotteryWorldi peetakse parimaks online-loterii saidiks, kuna mängijad võivad võita potentsiaalselt tohutuid rahasummasid mis tahes jackpotist. LotteryWorld pakub külastajatele juurdepääsu legaalsele veebiloteriile. Parima mängukogemuse pakkumiseks vastavalt Curacao hasartmänguameti juriidilistele nõuetele ja juhistele pakutakse neid teenuseid Curacao hasartmängude põhilitsentsi viitenumbri kaudu: 5536/JAZ.

Lotteryworld.com-ile juurdepääsu ja kasutamise suhtes kehtivad platvormi nõuded ja tingimused. Registreerudes ja veebisaiti kasutades tunnustavad mängijad käesolevaid tingimusi ja nõustuvad nendega järgima. Veebisaidil pakutavate teenuste kasutamiseks peavad mängijad looma isikliku konto ja nõustuma pöördumatult tingimustega. Selleks märgitakse veebisaidil vastav ruut.

Miks mängida LotteryWorldis?

Kuna LotteryWorldi kontrollib ja reguleerib Curacao hasartmänguamet, jälgitakse seda hoolikalt tagamaks, et mängijad saaksid oma võidud täielikult ja kiiresti kätte. Sellel veebipõhisel loteriiplatvormil on suurepärased pakkumised ja boonused mängijatele, kelle sisse on hoiustatud pärisraha. Ekraanil olevaid erinevaid loteriivalikuid on lihtne kasutada ja jälgida kõikidel mängijatel. See veebisait annab mängijatele juurdepääsu maailma suurimate väljamaksetega parimatele loteriidele.

LotteryWorldi taganemisprotseduurid on kiired ja hõlpsasti nähtavad. Kui mängijale meeldivad suurepärased klienditeenindusega seotud tegevused, pakub platvorm neile suurepäraseid suhteid, kui nad seisavad silmitsi mis tahes probleemiga.

LotteryWorldi peetakse parimaks veebiloteriiks, kuna mängijad võivad võita potentsiaalselt tohutuid rahasummasid mis tahes konkreetsest jackpotist. LotteryWorld pakub külastajatele juurdepääsu legaalsele veebiloteriile.

LotteryWorldis saab mängija mängida loterii mugavalt diivanilt või liikvel olles, kasutades mobiiltelefoni vaid mõne kiire ja lihtsa sammuga. Lotteryworld.com-il on lihtsaim navigeerimiseks kõige lihtsam liides. Mängijatel on õigus oma kontod igal ajal lukustada ja valida, kui kauaks nad soovivad konto lukustada.

Kui platvormil ilmnevad vead, tagastatakse mängijatele raha vastavalt platvormi reeglitele ja määrustele. LotteryWorld püüab mängijaga ühendust võtta, kui hinnakujunduses on viga ja vea parandamiseks on piisavalt aega enne loterii algust. Üldiselt väga soovitatav loterii sait.

Kiired faktid

Asutamisaasta: 2020

Konto

LotteryWorldis saadaolevatele teenustele juurdepääsuks ja nende kasutamiseks peavad mängijad looma platvormil isikliku mängijakonto. Mängijad peaksid avama ainult ühe konto. Konto registreerimiseks peab inimene olema täisealine, 18-aastane ja vanem ning elama platvormiga hõlmatud territooriumil. Neil peab olema kehtiv pangakonto, krediit- või deebetkaart ning nad peavad olema terve ja teovõimelised. Konto registreerimine saidil lotteryworld.com hõlmab mõne lihtsa klõpsuga sammu.

 • Sisestage lotteryworld.com
 • Klõpsake lehe allosas valikul Loo tasuta konto
 • Sisestage nimi, e-posti aadress ja parool
 • Klõpsake esita
 • Sisestage vastavalt päritoluriik, aadress ja postiindeks
 • Sisestage nende telefoninumber koos õige riigikoodiga, st: +44
 • Sisestage sünnikuupäev ja KLIKIGE Registreeri mind
 • Lõpuks valivad nad summa, mille nad soovivad sissemakse teha, makseviisi ja KLÕPSA jätkake lehe allosas
 • Pärast kaardiandmete täitmist peavad mängijad kinnitama sissemakse summa maksmise
 • Lõpuks kontrollige e-posti postkastis LotteryWorldi konto kinnitamise ja aktiveerimise link ning logige pärast kinnitust sisse.

Toetus

LotteryWorld on pühendunud suurepärase klienditeeninduse pakkumisele. Oma veebipõhisel loterii veebisaidil pakuvad nad kontoomanikele platvormi probleemide lahendamiseks. Juhtudel, kui mängijad pole rahul, on neil mitu võimalust. Sellised valikud hõlmavad järgmist:

 • KKK-d
 • Võtke ühendust veebivestlusmeeskonna kaudu igal ajal ajavahemikus 6.00 GMT kuni 2200 GMT
 • Võtke ühendust telefoni teel igal ajal ajavahemikus 6.00 GMT kuni 2200 GMT numbril +44 1277424804
 • Võtke ühendust meili teel, kui võrguvestluse valik pole saadaval; [email protected]

Tips & Tricks

Enne kui hakkate mängima mis tahes Interneti-loteriisaidil, peate omandama mõned näpunäited ja nipid oma võiduvõimaluste suurendamiseks. Maineka ja usaldusväärse pakkuja, näiteks LotteryWorld valimine on ülioluline, et vältida võltsitud tulemustega mängimist. Mõelge alati pakkujale, kellel on loteriimängijate seas hea maine ja positiivsed hinnangud. Lisaks kaaluge mängusaidil saadaolevate mängude mitmekesisust. Veenduge, et teenusepakkuja pakuks laia valikut mänge, sealhulgas teie lemmikloteriimänge ja muid traditsioonilisi kasiinomänge. LotteryWorld pakub suurepäraseid valikuid, nagu Loterii .

Kampaaniad Ja Pakkumised

LotteryWorld pakub atraktiivseid tutvustusi ja pakkumisi. Tänu sellele saavad võrguloterii mängijad põneva kogemuse osaliseks. Tasub märkida, et LotteryWorld pakkumised on lisatud nõuetele ja tingimustele. Seega on enne mis tahes pakkumise vastuvõtmist ülioluline boonustingimused põhjalikult üle vaadata. Seda seetõttu, et need võivad sisaldada konkreetseid läbimängimisnõudeid, mis tuleb täita enne isikliku preemia väljavõtmist.

About the author
Diego Garcia
Diego Garcia
About

Diego Garcia, keda LottoRankeris hellitavalt "Lottovalgustiks" tuntakse, toob Buenos Airese südamest loteriimaailma värske vaatenurga. Terava pilguga detailidele vaatab ta hoolikalt läbi loteriiplatvormid, tagades mängijatele kogu maailmas läbipaistvuse, õigluse ja väärtuse.

Send email
More posts by Diego Garcia