Loto liikmelisus

See on mudel, mille kohaselt mängija registreerub liikmeks saamiseks, mitte ei osta lihtsalt loterii pakkujalt piletit. Loto liikmeks registreerumisel nõutakse isikuandmeid. Need erinevad loteriiti. Liikmelisust pakuvad kas loteriid ise, nt The Lott Australia, või piletite edasimüüjad nagu Netlotto.

Loto liikmelisus jaguneb erinevatesse kategooriatesse. On tavalisi liikmeid ja eelisliikmeid. Erinevatel pakkujatel on kategooriatele erinevad nimetused (premium, kuld, plaatina, hõbe, pronks jne). Mängija makstav summa määrab kategooriad ja ootuspäraselt on kõrgematel kategooriatel rohkem eeliseid.

Neid ei tohi segi ajada loteriide endi poolt moodustatud liikmesustega. Näiteks Multi-State Lottery Association (MUSL) on loterii, mis koosneb 34 loteriist Ameerika Ühendriikide erinevatest osariikidest. World Lottery Association (WLA) püüab koondada loteriisid üle kogu maailma, et vastata online-loteriisaitide mängude kasvule.

Veel üks hea viis teistega loto võitmiseks partneriks teha ilma kogu varandust kulutamata liituda loterii sündikaatidega.

Mis on Lotto liikmelisus?Kas tasub Lotto liikmeks saada?Parimad lotoliikmed 2022KKK-d
Kas tasub Lotto liikmeks saada?

Kas tasub Lotto liikmeks saada?

Paljuski annab loto liikmeks olemine mängijale rohkem eeliseid kui juhuslikult mängimine. Lühike on see, et tasub olla loto liige. Siiski on oluline esitada eelised ja vastuargumendid, et võimaldada igal Interneti-loteriil mängijal teha teadlik valik.

Loteriiliikmeks saamise eelised

Loteriide puhul hõlmavad liikmesusega liitumise eelised liikmete teenindamist väljaspool nende jurisdiktsiooni, sertifitseerimist, võrdlusuuringuid ja tuge. See artikkel käsitleb aga üksikute loteriimängijate eeliseid.

Piletite ostmisel eelisõigus

Kuigi loteriipiletid tõenäoliselt otsa ei saa, on aegu, mil loterii veebisaidid on tohutu liikluse tõttu ülekoormatud. See on tavaline, kui jackpotid on suured ja loosimised on lähedal. Lotoliikmena on mängija sellistel aegadel prioriteetne. Nad saavad pileteid osta alternatiivsete kanalite kaudu, näiteks võtta otse ühendust loterii klienditoega.

Loteriiga liitumine loob mängijale ka tasuta kingitusi, nagu allahindlused ja piletite kinkimised. Mida suurem on liikmesus, seda tõenäolisem ja suurem on tasu. Loto liikmelisus seab liikmed sõna otseses mõttes mängujärjekorra etteotsa.

Abi võitude jälgimisel

Internetis loterii saidil mängimine jätab mängijatele võitude väljanõudmisel sageli pettumuse. Loto liikmelisusega on mängija selle probleemi eest hästi kaitstud. Kasutades registreerimisel antud andmeid, automatiseerib loterii suurema osa võitude ülekandmisest.

Liige peab vaid loteriist teavitama ja protsessiga tegelema. Liikmelisus on selles osas veelgi kasulikum, kui mängite välismaises võrguloteriis. Kui paljud inimesed võidavad välismaal mängitud loteriil, ei ole nad hästi kursis võitude väljanõudmise protsessi ja seadustega. Liikmete loterii muudab selle protsessi sujuvaks.

Infopank

Loteriid saadavad oma liikmetele regulaarselt värskendusi eelseisvate sündmuste kohta, mida nad peaksid ära kasutama. Teave, nagu loosimise kuupäevad ja jackpoti suurenemine, jõuab liikmeteni enne, kui see on üldsusele kättesaadav. Infolehed annavad valdkonna ekspertidelt teavet, mis võib aidata paremini lotokäike teha.

Osale loosimises

Mõned loteriid kutsuvad mõnda oma liiget loosimise ajal füüsiliselt kohal olema. Arvestades seda ühte eesmärki loterii mängides on lõbus, on selline kutse palju kasu. See seab liikme kõigi loosimist jälgivate inimeste ees rambivalgusesse ja mõnikord on kaasas kingitused.

Mängige passiivselt loteriid

Mõned liikmesused võimaldavad mängijatel tulevaste loteriide pileteid eelregistreerida. Tasud arvestatakse liikme rahakotist maha ja saadetakse automaatselt, kui loterii algab. See aitab tagada, et muidu hõivatud liikmed ei jääks suurimatest loteriidest ilma.

Kas tasub Lotto liikmeks saada?
Parimad lotoliikmed 2022

Parimad lotoliikmed 2022

Mängija vajadused määravad "parima" loto liikmelisuse. Sobivuse määravad sellised asjad nagu piletite eelregistreerimine, välismaal mängimine ja auhinnad. Aastal 2021 on maailma parimate lotoliikmete seas:

  • Gruusia mängijate klubi: See Ameerika loterii liikmelisus pakub liikmetele eeliseid, nagu näiteks mittevõitnud piletite uuesti sisestamine teise võimaluse loosimiseks. See julgustab veebiloteriid ja lubab kuni 600 dollari suurust kiirmakset. Liikmeid kutsutakse ka eksklusiivsetele üritustele.
  • Lott: Lott on üks Austraalia parimaid liikmesusi, mis võimaldab mängijatel pääseda loteriidele nii osariikides kui ka välismaal. Isegi mitteresidendid saavad Loti liikmeks osta.
  • Püha Johannese jõulukodu ja elustiil: Sellel Austraalia liikmelisusel on lisaks tavapärasele iganädalasele loosimisele ka ainult liikmetele mõeldud loosimine. Selle eesmärk on levitada jõulurõõmu kõigile liikmetele.
  • New Jersey loterii: See on tasuta liikmesus, mis pakub liikmetele igapäevaseid värskendusi, jackpoti teateid, teise võimaluse loosimist, tutvustusi ja palju muud.
  • Katharine House'i haigla loterii: See loterii pakub kvartali-, poolaasta- ja aastaliikmelisust. See korraldab nädalas 1 dollari suuruse loterii, et toetada hospiitsi kogukonna eest hoolitsemisel. Suurepärane liikmelisus on heategevusest huvitatud inimestele.
  • DC loterii: See Washingtonis asuv loterii liikmesait on ülemaailmne liider, millele on juurdepääs enam kui viies keeles (inglise, hiina, amhari, prantsuse, hispaania, vietnami ja korea). See võimaldab mängijatel oma müügikohtadest kohe välja võtta kuni 5000 dollarit.
Parimad lotoliikmed 2022
KKK-d

KKK-d

Kas tasub loteriiga liituda?

Jah. Seal on palju eeliseid nagu tutvustusi, kutsed, teise võimaluse loosimised, ainult liikmetele mõeldud loosimised ja veebiloterii täiustamine välismaistes loteriides.

Kas loterii liikmelisus on tasuline?

Mõned liikmesused on tasuta, teised aga tasulised. Mõnel loteriil on liikmelisuse tasemed – pronks, hõbe, kuld, VIP, VVIP, plaatina jne – erinevate eelistega.

Kas ma saan osta loto liikmesust väljaspool oma riiki?

Jah, mõned veebisaidid, nagu DC loterii, on ülemaailmsed ja neile pääseb juurde kõikjalt, eeldusel, et loterii on teie piirkonnas lubatud. Paljud neist on saadaval erinevates keeltes.

Kuidas saada loterii liikmeks?

Liikmelisuse saamiseks registreerute soovitud loterii saidil või külastate nende füüsilisi ruume. Mõnel juhul võetakse liikmemaksu.

Milline on parim loterii liikmelisus?

Kõige sobivam loto liikmelisus sõltub sellest, mida mängija sellest kasu soovib, nt teise võimaluse mängimine, varajased piletid jne.

Kas ma saan loterii liikmelisuse tühistada?

Jah, enamik loteriisid võimaldavad liikmetel oma soovi järgi liikmelisust tühistada, sageli ilma karistusteta. Konkreetse liikmelisuse tingimuste lugemine on aga enne liitumist ülioluline.

KKK-d