Uudised

September 27, 2022

Vastatud küsimustele TheLotteri kohta

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ühendkuningriigis tuntud ka kui GoLotter, TheLotter on eksisteerinud peaaegu kaks aastakümmet (2022. aasta seisuga). Mängida on üle 40 suure jackpotiga mängu, mistõttu on see loteriiteenus kahtlemata üks neist kõige populaarsemad loteriid maailmas. See postitus püüab vastata mõnele põhiküsimusele selle loteriiteenuse pakkuja kohta.

Vastatud küsimustele TheLotteri kohta

Mis on TheLotter?

TheLotter on kolmanda osapoole teenus, mis võimaldab mängijatel osta loteriipileteid kõikjalt päikese all. Seda haldab Ühendkuningriigis asuv ettevõte The Lotter Limited, mis käivitas teenuse 2002. aastal. Ideaalis TheLotter on loodud selleks, et ületada lõhe ametlike loteriide ja mängijate vahel, pakkudes ametlikke loteriipileteid vähemalt 45 loteriilt.

TheLotteri veebisaidil on trendikas minimalistlik disain, mis tagab kasutajatele parima kogemuse. Veebisaidi ülaosas asuvad sisselogimis- ja paroolipesad, samas kui kõik käimasolevad pakkumised kuvatakse silmatorkavalt keskmises ülaosas. Lisaks on ekraani vasakus servas kaks reaalajas vestluse ja reklaamide vahekaarti. 

Peale selle on sait vaba animatsioonidest, mis kipuvad pakkuma kasutajatele segavat tähelepanu, kuigi nad ei jää mängijate võimaluse vahele oma lemmikmänge nautida.

Kuidas TheLotter töötab?

Üks asi, mida mängijad TheLotteri puhul hindavad, on see, et pakkuja on teinud loteriipiletite ostmise veebis nii lihtsaks. Esiteks peavad mängijad registreeruma saidil ja valima saadaolevate kümnete loteriide hulgast. Kui see on tehtud, saab mängija enne tellimuse esitamist otsustada piletite arvu üle, mida ta soovib osta. Seejärel tegeleb eduka tellimuse esitamisega TheLotter ülejäänud tööga.

Pärast tellimuse esitamist ostab sait mängija nimel piletid ja saadab nende kontole skannitud pileti. Seega pääseb ostetud skannitavale piletile juurde ainult konto omanik. Kui mängija võidab, saab ta e-kirja või SMS-teate. TheLotter ei võta hoiatuste eest tasu. Võidud saadetakse otse võitja kontole ja mängijad ei pea maksma vahendustasu.

Kas TheLotter on seaduslik?

Nüüd on see miljoni dollari päring. Kõigile, kes mõtlevad, kas TheLotter on legitiimne või mitte, on vastus selge; see on legitiimne. Pealegi on see kaks aastakümmet eksisteerinud ja ajaproovi läbinud teenus, mis paljuski rõhutab TheLotteri legitiimsust. 

Lisaks on makseteenuse pakkujal täielik litsents ja kasutajad saavad kõik litsentsiandmed TheLotteri veebisaidilt. Lisaks sisaldab sait kogu olulist teavet, sealhulgas eeskirju ja aadresse. Lõpuks avaldatakse saidil kõik võitjad, sealhulgas nende nimed, võidetud summa ja võidupileti number.

Kui väikesed võidud kantakse otse mängija kontole, siis suured võidud antakse üle isiklikult ja need vajavad turvameetmena täiendavat kontrolli. Aja jooksul, mil TheLotter on tegutsenud, on teenus võitjatele üle maailma välja maksnud üle 100 miljoni dollari.

Milliseid loterii saab TheLotteriga mängida?

TheLotteril on mitu parimad loteriid valida, sealhulgas EuroMillions, Mega Millions ja US Powerball. Nagu varem mainitud, on mängijatel juurdepääs tohutule 45+ loteriile. Pole tähtis, kus mängudele juurde pääseb; nad saavad neid loterii mängida peaaegu kõikjal maailmas. 

Siiski on oluline märkida, et TheLotteril võivad olla riigipõhised saidiversioonid. Näiteks Ühendkuningriigil on TheLotteri veebisait, mida nimetatakse GoLotteriks.

Millised makseviisid on TheLotteris saadaval?

Makseviisid on üks valdkond, kus TheLotter särab veelgi eredamalt. Mängijatel on piletite ostmiseks palju makseviise, 2022. aasta seisuga umbes 20. Nende hulka kuuluvad kaardimaksed, nagu VISA ja Mastercard, ning e-rahakotid, sealhulgas Neteller ja Skrill. Toetatud on ka pangaülekanne.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised