Uudised

March 22, 2022

Suurimad väljavõtmata loteriipiletid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Loteriid on siin toimunud juba aastakümneid ning kümned võitjad on võitnud suuri rahalisi auhindu. Kuid siis on mõned suured rahalised võidud ühel või teisel põhjusel välja nõudmata jäänud. Selles kokkuvõttes saate teada, millised on lotode ajaloo suurimad väljavõtmata loteriipiletid.

Suurimad väljavõtmata loteriipiletid

1. EuroMillions – 64 miljonit naela

EuroMillions on maailma suurim jackpot, kuid kahjuks ei õnnestunud ühel võitjatel oma varandust kätte saada. Mängija ostis 2012. aastal pileti Stevenage'i ja Hitchini piirkonnas asuvast poest. Kuid isegi pärast mitut edasikaebust, loto saidid ja isegi stendikampaania, piletiostja pole kordagi ette tulnud. 

See jääb suurimaks väljavõtmata loteriivõiduks ja suur küsimus on, kas piletiostja teab, et võidupilet on tal käes või oli see valesti paigutatud? Kõik öeldud ja tehtud, pilet aegus ja raha kulutati heategevuseks. Huvitaval kombel võideti see jackpot kahe piletiga. Õnneks võttis teine piletiomanik oma auhinna endale.

2. Powerball – 77 miljonit dollarit

Suuruselt teine väljavõtmata loteriivõit hõlmab Powerballi, mis on üks USA suurimaid loteriisid. Gruusiast Tallapoosa veoautopeatusest ostetud pilet võitis 2011. aasta loosimisel 77 miljonit dollarit. Kahjuks ei tulnud 180 päeva pärast keegi auhinda välja võtma, mistõttu läks raha osalevatele riikidele tagasi. 

Niisiis, kuhu ostja läks? Kas nad teadsid, et võitsid, või on see järjekordne pileti valesti paigutamise juhtum? Kas võitja kaotas oma pileti lõunamaise sarmiga väikelinnas või on see siiski kuskil peidus? Keegi ei tea!

3. Mega miljonid – 68 miljonit dollarit

Kolmandaks on selles nimekirjas New Yorgist pärit piletiostja juhtum. Tundmatu võitja ostis New Yorgis Mega Millionsi pileti 2002. aasta loosimiseks. Kuigi Fritzner Bechette tuli auhinda välja nõudma pärast pileti kehtivusaja lõppu, oli tema põhjus auhinda mittenõudmiseks nõrk. Kas see oli tõsi või vale, õppetund jääb, ärge kaotage loteriipiletit. 

Pärast pikka võitlust kohtusaalides selgus, et Fritzner Bechette oli petis. Ametnikud ei leidnud tema kirjeldusele vastavat piletit, mistõttu ta ei saanud midagi. Tegelik võitja võib endiselt väljas olla, teadmata, et nad oleksid kaks aastakümmet tagasi miljonärid.

4. SuperLotto Plus – 63 miljonit dollarit

Veel üks veider loterii juhtum juhtus hiljuti 2016. aastal, kui Californiast ostetud SuperLotto pilet maksis lahedaid 63 miljonit dollarit.

Pärast 180-päevast kehtivusaega tuli välja teine pettur, Brandy Milliner, kes pani relvi, et tema oli loto tegelik võitja, ja esitas isegi pileti. Pileti esitamisel sai ta isegi õnnitluse. Kuid tõde selgus pärast põhjalikku uurimist. Ta ei olnud seaduslik võitja, kuna tema pilet ei ühtinud kunagi võidupiletiga!

5. Powerball – 51,7 miljonit dollarit

Viiendal kohal selles suurimate väljanõudmata loteriide edetabelis on Powerballi loteriipilet, mis osteti Indianast 2002. aastal. 103 miljoni dollari väärtuses jackpoti ei võitnud teine võitja, kuigi teine võitja kuulutas oma osa 51,7 miljonile dollarile. Isegi pärast reklaamide eetrisse laskmist sai pilet lõpuks aegunud ja ühel Indianast pärit õnnelikul mängijal ei vedanud!

Pakkimine

Ülaltoodud on suurimad väljavõtmata loteriipiletid lotode ajaloos. Veel üks väärt mainimist on Mega Millionsi pilet väärtusega 46 miljonit dollarit, mis osteti 2006. aastal New Yorgist. Mis on selle kokkuvõtte suur õppetund – ärge kunagi kaotage loteriipiletit ja, mis kõige tähtsam, ärge kunagi jääge loosimisest ilma. 

Huvitaval kombel jäid mõned õnnelikud mängijad loosimisest ilma, kuid ületasid siiski pileti aegumiskuupäeva. Näiteks nõudis seaduslik piletiostja Powerballi loterii auhinnaks 369,9 miljonit dollarit, kuid pärast seda jäi seda pikka aega välja võtmata.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised