Suurimad loterii jackpotid 2022. aastal

Uudised

2022-09-06

Enamiku loteriimängijate silmad on suunatud suure jackpoti võidule. Kuigi alati on võimalus saada üleöö miljonäriks, siis seni, kuni inimene üritab, avaldub see unistus vaid väheste õnnelike seas.

Suurimad loterii jackpotid 2022. aastal

Loterii võit on üks asi, aga suurima loterii löömine on teine lugu. Jackpotte on igasuguse kuju ja suurusega. Mõned Interneti-loteriid on tuntud oma kõrgete algjackpotide poolest, samas kui teised jõuavad rekordiliste numbriteni mängumehhanismide, näiteks aktiivsete mängijate arvu või jackpoti kestuse tõttu.

Suurimad jackpotid maailmas

Enne tänaste suurimate jackpottide käsitlemist on oluline heita pilk mõnele suurimale täna saadaolevale jackpotile.

Ideaalis on jackpot algne jackpoti summa, mis tavaliselt nullitakse pärast võitu. Enamik algsete jackpotisummadega loteriisid kasvab iga ümberminekuga, kuni jackpoti summa jõuab loterii ülempiirini või ülempiirini.

Aastate jooksul on enamik suurima algsummaga loteriisid, mis kasvavad suurimaks, Euroopast ja Ameerikast. Nii et pole üllatav, et enamik lotofänne hoiab sammu Euroopa ja Ameerika suurimate jackpotidega. Loe edasi, et saada lisateavet Ameerika ja Euroopa suurimate jackpottide kohta.

Maailma suurimad jackpotid

Mega miljonite jackpot

The Mega miljonid Jackpot on üks suurimaid jackpotimänge Ameerikas. See loterii loosib kaks korda nädalas, andes mängijatele võimaluse jackpoti ja muude rahaliste auhindadega ära minna. Mängijad peavad ostma 2-dollarise pileti ja valima mängimiseks kuus numbrit eraldi basseinidest, viis valget palli ja kuuenda kuldse megapalli.

20. juulil 2022 tõusis Mega Millionsi jackpot rekordiliselt 630 miljoni dollarini. Loterii tugev piletitõuge inspireeris neid ajaloolisi väärtusi suuresti. Pealegi järgneb see võit 15. aprillil 2022 võidetud 20 miljoni dollari suurusele jackpotile, millel on rohkem kui 15,5 miljonit võidupiletit.

Powerball

Tänaseks Powerball USA omab 2016. aasta suurima jackpoti võidu rekordit. Kolm võitjat jagasid selle rekordilise jackpoti summa.

Powerballi loterii rida või pilet maksab tavaliselt 2 dollarit. Siiski võib hind tõusta 3 dollarini mängijate puhul, kes sisaldavad mõningaid mängulisasid, nagu "Power Play". Jackpoti võitmiseks peab mängija piletil leidma viis valget palli, millele lisandub punane jõukuul.

Kuna Powerballi pole mõnda aega võidetud, tõusis 16. juuli loosi väärtus 82 miljoni dollarini, rahalise väärtusega optsioonide väärtus oli 46,6 miljonit.

EuroMillions

The EuroMillions jackpotit mängitakse üheksas Euroopa riigis. Selle loterii käigus valivad mängijad 50-numbrilisest kastist viis juhuslikku numbrit ja 11-numbrilisest kastist kaks lisanumbrit, mida tuntakse kui õnnetähti.

Teisipäeviti ja reedeti toimuvate loosimiste puhul pakub EuroMillions loterii garanteeritud algsummaks 17 miljonit dollarit, mis võib kasvada muljetavaldava 240 miljoni dollarini. Just hiljuti, 19. juulil 2022, võitis Ühendkuningriigi mängija 230 miljonit dollarit, ületades varasema rekordi 220 miljonit dollarit. See aga tähendab nüüd, et loendurid on lähtestatud algsummale.

SuperEnalotto

The SuperEnalotto on Itaalia loterii, mis on tuntud oma suurte jackpotisummade poolest. Jackpoti algväärtus algab 2 miljonist eurost. Sellel loteriil on igal nädalal kolm loosi, teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval, kus mängijad proovivad valida 90-pealisest kogumist kuus õnnelikku numbrit. 19. juuli 2022 seisuga on SuperEnalotto jackpoti summa 241,3 miljonit eurot.

Ja kuigi siin loetletud suurimad jackpotid võivad olla maailma suurimad, muutuvad asjad üsna kiiresti ja rekordeid purustatakse igal teisel päeval. See tähendab, et loteriifännid ei peaks piirduma ülaltoodud nimedega, vaid jätkama teiste võimaluste uurimist.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised