Uudised

November 21, 2023

Kõigi aegade suurimad loterii jackpotivõidud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kujutage ette, et ärkate ühel päeval ja avastate, et olete võitnud uskumatult palju raha – piisav, et muuta teie elu igaveseks. See pole vaid mõne õnneliku unistus. Kogu maailmas on loteriid loonud kohe miljonäre ja isegi miljardäre. Selles postituses uurime mõnda ajaloo kõige lõugavama loterii jackpoti võitu. Ameerika Ühendriikidest Euroopani ei räägi need lood mitte ainult õnnest, vaid ka ühe pileti elumuutvast jõust.

Kõigi aegade suurimad loterii jackpotivõidud

Jackpotid

Ameerika Ühendriikides on loterii populaarne ajaviide, kus jackpotid ulatuvad sageli mõistusevastavate summadeni. Vaatame mõningaid suurimaid võite:

🏆 Powerballi rekordiline 2,04 miljardi dollari võit (2022)
2022. aasta novembris võideti USA lotoajaloo suurim jackpot – 2,04 miljardi dollari suurune Powerballi auhind. Õnnepilet osteti Californiast. Kujutage vaid ette, mida saate sellise rahaga teha!

🏆 1,586 miljardi dollari suurune Powerballi jackpot (2016)
2016. aasta jaanuaris ulatus Powerballi jackpot 1,586 miljardi dollarini. See jagati kolme võitja vahel Californiast, Floridast ja Tennesseest. Iga võitja viis koju viilu sellest tohutust pirukast, mis tõestab, et mõnikord on jagamine tõesti hooliv.

🏆 The Mega Millions 1,537 miljardi dollari suurune jackpot (2018)
Mega Millions jõudis pealkirjadesse ka 2018. aasta oktoobris, kui Lõuna-Carolina üksikpilet võitis tohutult 1,537 miljardit dollarit. See võit hoiab USA-s kõigi aegade suurima ühe piletiga võidetud jackpoti rekordit.

Üle Atlandi ookeani on Euroopa loteriid loonud tohutu rikkuse ka mõnele õnnelikule inimesele:

🏆 Itaalia SuperEnalotto: 371,1 miljoni euro suurune võit (2023)
2023. aasta veebruaris saavutas Itaalia SuperEnalotto loterii rekordi 371,1 miljoni euro suuruse jackpotiga. See auhind jagati 90 mängija vahel, näidates loterii uskumatut mõju paljude inimeste elule.

🏆 EuroMillionsi rekordiline 230 miljoni euro suurune jackpot (2022)
Populaarne üleeuroopaline loterii EuroMillions saavutas oma tipu 2022. aasta juulis 230 miljoni euro suuruse jackpotiga. Selle auhinna võttis endale piletiomanik Ühendkuningriigis, püstitades sellega uue loterii rekordi ja muutes kellegi Suurbritannias uskumatult rikkaks.

🏆 Saksamaa Eurojackpot: 120 miljoni euro suurune võit (2023)
2023. aasta juunis jagas teine ​​Euroopa loterii Eurojackpot Saksamaal oma suurima, 120 miljoni euro suuruse jackpoti ühe piletiga. See võit rõhutab loteriimängude laialdast atraktiivsust kogu Euroopas.

Järeldus

Nende monumentaalsete loteriivõitude lood on midagi enamat kui lihtsalt numbrid. Need tähistavad unistuste täitumist ja elude muutumist üleöö. Kuigi selliste suurte summade võitmise tõenäosus on väike, tuletavad need õnnelikud võitjad meile meelde, et mõnikord juhtub võimatut. Ükskõik, kas see on USA-s või Euroopas, võib üks pilet tõepoolest kõike muuta.

Nii et järgmine kord osta loteriipilet, pidage meeles neid uskumatuid lugusid. Kes teab, järgmine rekordi võitja võid olla sina!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini
2024-05-15

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini

Uudised