Uudised

May 9, 2024

Powerballi võidunumbrid 8. maiks ja Jackpot tagasi 20 miljoni dollariga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Powerballi põnevus on taas naasnud, kuna eelseisva kolmapäevase loosimise jackpot on 20 miljonit dollarit. Kui teil veab, võib kalendrisse märkimine kolmapäeval pärast kella 23.00 ET olla uue peatüki algus. Kuna mängijad üle kogu riigi valmistuvad uueks õnnevõimaluseks, on siin lühike ülevaade sellest, mida peate 8. mai Powerballi loosimise kohta teadma:

Powerballi võidunumbrid 8. maiks ja Jackpot tagasi 20 miljoni dollariga
 • Peamised pakkumised:
  • Eelseisva Powerballi loosimise jackpotiks on määratud 20 miljonit dollarit.
  • Võitjatel on võimalus välja maksta 9,3 miljonit dollarit sularahas.
  • Võidunumbrid loositakse välja kolmapäeval vahetult pärast kella 23.00 ET.
  • Kuidas mängida: Piletid on 2 dollarit, võimalusega lisada "Power Play", et suurendada mitte-jackpoti võitu.

Põnevus tekib, kui kell tiksub joonistusajale lähemale ja kõik mõtlevad, kas tähed joonduvad seekord nende jaoks. Powerballil on olnud omajagu elumuutvaid hetki, lugusid võitjatest, mis tõmbavad südant ja unistusi sellest, mis võiks olla.

Powerballi võitja: pilguheit minevikku

Hiljutises südantsoojendavas ilmutuses jagas 1,3 miljardi dollari suurune Powerballi võitja, kes on ka vähist üle elanud, oma lugu lootusest ja palvetele vastati. Sellised lood mitte ainult ei tõsta esile loteriivõidu elumuutvat potentsiaali, vaid tekitavad mängijates ka lootust ja elevust.

Kas keegi võitis Powerballi?

Ootusärevuse kasvades hoidke oma piletid lähedal ja olge kursis, sest me anname teile Powerballi võitjate kohta uusimat teavet niipea, kui teave saabub. Varasemate võitjate täieliku nimekirja ja lisateabe saamiseks on teie loterii ametlik veebisait minge allika juurde.

Kuidas Powerballi mängida

Powerballi sukeldumine nõuab pileti jaoks vaid 2 dollari suurust investeeringut, mida saab osta kohalikest esmatarbekauplustest, bensiinijaamadest või toidupoodidest. Valitud osariikides on võimalik teha veebipõhiseid oste ka USA TODAY võrgu ametliku digitaalse loterii kulleri Jackpocketi kaudu. Siin on lihtne jaotus mängimise kohta:

 • Valige kuus numbrit: viis valget palli (1-69) ja üks punane Powerball (1-26).
 • Kaaluge "Power Play" lisamist 1 dollari eest, et korrutada mitte-jackpoti auhindu.
 • Kui eelistate arvutiga loodud numbreid, valige kiirvalik.
 • Joonistused toimuvad kolm korda nädalas: esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval.

Kui jackpoti võitjat pole, siis auhinnapank suureneb, lisades järgmisele loosimisele rohkem põnevust. Ükskõik, kas olete kogenud loteriihuviline või esmakordne õnnetunne, pakub Powerball võimalust unistuse täitumiseks.

Pidage meeles, et loterii mängimine peaks olema lõbus ja seda tuleks teha vastutustundlikult. Hoidke unistus elus, kuid jääge oma võimaluste piiresse. Kes teab? Järgmisel Powerballi joonisel võib olla lihtsalt teie nimi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised