Uudised

May 14, 2024

Powerballi jackpot tõuseb 47 miljoni dollarini: mida peate teadma

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Powerballi jackpot on olnud suur kõneaine, eriti pärast seda, kui keegi Floridas esitas eelmisel nädalal nõude tohutule 215 miljonile dollarile, mis lõppes ilma jackpoti võitjata. Nüüd, kui Powerballi jackpot põrkab esmaspäeval loosimisel tagasi 47 miljonile dollarile pärast võitjata loosimist, on ootused taas kasvamas.

Powerballi jackpot tõuseb 47 miljoni dollarini: mida peate teadma

Siin on hetktõmmis esmaspäeval, 13. mail toimuva Powerballi loosimise kohta:

  • Tõusev jackpot: Esmaspäevane Powerballi jackpot paisub 47 miljoni dollarini pärast seda, kui hiljutised loosimised jätsid peaauhinna välja võtmata.
  • Joonistamise aeg: Võidunumbrid loositakse välja veidi pärast kella 23.00 ET, tulemusi uuendatakse allpool.
  • Kuidas mängida: õppige Powerballi piletite ostmise ja numbrite valimise üksikasju.
  • Power Play valik: suurendage oma mitte-jackpoti võitu Power Play funktsiooniga 1 dollari eest.
  • Kust osta: Piletid on saadaval kohalikes poodides või teatud osariikide veebis digitaalse loterii kulleri Jackpocketi kaudu.

Powerballi loosimine on hetk, mida paljud loteriihuvilised ootavad ja millel on potentsiaal muuta unistused reaalsuseks. Osalemiseks peavad mängijad valima kuus numbrit: viis valget palli vahemikus 1 kuni 69 ja ühe punase Powerballi vahemikus 1 kuni 26. Neile, kes soovivad oma võiduvõimalusi suurendada, võib Power Play lisamine 1 dollari eest mitmekordistada mitte-jackpoti auhindu. .

Probleemidevabaks valikuks saavad mängijad valida "Kiire valiku", kus arvuti genereerib juhusliku arvude komplekti. Loosimised toimuvad kolm korda nädalas: esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval. Ilma jackpoti võitjata auhind kasvab, õhutades potentsiaalsete võitjate põnevust ja unistusi.

Piletid on saadaval esmatarbekauplustes, bensiinijaamades ja toidupoodides. Mõnes kohas saab pileteid osta ka lennujaama terminalidest. Digitaalse valiku jaoks toimib rakendus Jackpocket USA TODAY Networki ametliku digitaalse loterii kullerina, pakkudes mugavat viisi piletite ostmiseks, numbrite valimiseks ja võitude kogumiseks valitud USA osariikides ja territooriumidel.

Eelseisvat loosimist oodates pidage meeles, et Powerball pakub võimalust suurelt unistada. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või mänguga uustulnuk, toob loosimise põnevus inimesed kokku, lootes rahalisele vabadusele. Olge kursis esmaspäevase Powerballi loosimise võidunumbrite ja värskendustega.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised