Oma loteriide poolest kuulsad riigid

Uudised

2022-10-04

On vale eeldada, et kõik riiklikud loteriid on ühesugused. Tegelikult on loteriide vahel suured erinevused. Need lugejad, kes on huvitatud nende õppimisest, saavad seda kasutada LottoRanker kasuliku ressursina. Mitmed loteriid on pälvinud tunnustust oma koefitsientide, iganädalaste loosimisnumbrite, jackpoti suuruste ja hüvede tõttu. Nendel põhjustel paistavad silma eelkõige järgmised riigid.

Oma loteriide poolest kuulsad riigid

USA

Muidugi peavad paljud loteriieksperdid õigustatult Ameerika Ühendriike seda tüüpi mängude ülemaailmseks liidriks. Riigi kõige kõrgetasemelisemad mängud võivad mõnikord pakkuda rohkem kui miljardi dollari suurust jackpoti. Peamine negatiivne külg on see, et reaalse võidu tõenäosus on äärmiselt väike. See asjaolu ei ole takistanud USA kodanikke regulaarselt pileteid ostmast. Neid köidavad väheste õnnelike võidetud elumuutvad rahasummad.

Hispaania

Hispaania loteriitööstus on saanud kasu võimalusest osta pileteid veebist. Nende auhinnafondid on aeg-ajalt jõudnud 3 miljardi dollari lähedale. Suuremad loteriid Hispaanias aga iganädalaselt ei toimu. Selle asemel esinevad need hooajaliselt. On tavaline, et pered panevad nendeks loosimiseks valmistumiseks aastaringselt raha kõrvale.

Poola

Poola loteriid pole populaarsed mitte suurte jackpottide tõttu, vaid seetõttu, et need pakuvad suurepäraseid koefitsiente. Mõnes väiksemas mängus võib olla 1 kuni 850 668 võimalust. Need meeldivad mänguritele, kes otsivad väiksemat riski ja väiksema panuse tootlusega. Jackpotid ei ületa tavaliselt 100 000 dollarit. See võib eemale lükata põnevuse otsijad, kes ostavad pileteid lootuses muuta oma elu võiduga. Kuid see meeldib ka kõigile, kes soovivad taktikaliselt hasartmänge mängida.

Singapur

Singapuri silmapaistvamad loteriid on eksisteerinud alates 1960. aastatest. Sellest tulenevalt on nad rahvuskultuuri oluline osa. Läbi aegade suurim võit oli umbes 10,4 miljonit dollarit. Üldiselt ületab jackpot 700 000 USD. Selle populaarsuse üks peamisi põhjuseid on mugavus. Esmakordsetel kasutajatel on pileti ostmine lihtne ja lihtne. Seda saab teha veebis või kaupluse pakkuja kaudu.

Ühendkuningriik

Briti kodanikel on juurdepääs nii riiklikele kui ka Euroopa loteriimängudele. Viimase puhul on suur hulk võitjaid pärit Ühendkuningriigist. Terve nädala mängitakse riiklikke loteriimänge. Auhind number üks on sageli kuuekohaline summa. 

Lisaks on võimalik saavutada väiksemaid võite tuhandetes dollarites. Loterii mängimisest huvitatud britid peaksid arvestama nii potentsiaalse võidunumbri kui ka koefitsiendiga.

Brasiilia

Kuigi Euroopa ja USA domineerivad kindlasti loteriitööstuses, pole nad ainsad valdkonna parimad pretendentid. Brasiilia kodanikele müüdavad mängud on ülipopulaarsed. Sellel on kaks peamist põhjust. Piletihinnad on üsna madalad, nii et erineva majandusliku taustaga inimesed saaksid pileti osta. 

Samal ajal võivad jackpotid ulatuda kümnetesse miljonitesse. Suurima potentsiaalse tootlusega loosimised toimuvad kord aastas. See muudab Brasiilia loteriikogukonna sarnaseks Hispaania kogukonnaga.

Itaalia

Itaalia väärib kindlasti tunnustust kui lotogigant. Riik paistab silma võimalikult kõrgete jackpottide poolest. Üks õnnelik itaallane võitis ühes mängus muljetavaldavad 256 miljonit dollarit. Taaskord on selliste tulusate summade peamine probleem asjaolu, et osalejatel on väga väike võimalus tegelikult võita. Mõnel juhul on see 1 622 miljonist. Kuigi see tundub võimatu, saavad need, kes koefitsiendid ületavad, märkimisväärseid rahasummasid.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised