Uudised

April 13, 2024

Megamiljonite võidunumbrid 12. aprilliks, mängus on 125 miljoni dollari suurune jackpot

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Reedese loosimise Mega Millionsi jackpot on jõudnud vapustavalt 125 miljoni dollarini, tekitades kogu riigis elevust ja unistusi suurtest võitudest. See jackpoti kasv saabus pärast seda, kui teisipäevase loosimise käigus võitjaid ei selgunud, ja see järgnes kahe nädala tagusele tohutule võidule, kui õnnelik mängija New Jerseys napsas selle aasta esimese Mega Millionsi jackpoti, saades rahaks elumuutva 1,13 miljardi dollari.

Megamiljonite võidunumbrid 12. aprilliks, mängus on 125 miljoni dollari suurune jackpot

Võidunumbrid loodi loosida reedel kella 23 paiku (ET) ja tulemused on teie jaoks kuumad.

Kui teil on reedese Mega Millionsi kuldne pilet, siis on teil võimalus koju viia hinnanguliselt 57,3 miljonit dollarit.

Siin on reede, 12. aprilli kauaoodatud võidunumbrid:

  • 1, 12, 14, 18, 66. Megapall: 16

Peamised pakkumised:

  • Mega Millionsi jackpot tõusis 12. aprilli loosimisel 125 miljoni dollarini.
  • Eelmisest loosimisest võitjaid ei selgunud, mis lisas põnevust ja ootusärevust.
  • 12. aprilli võidunumbrid on 1, 12, 14, 18, 66 Mega Ball 16 puhul.

Mis saab järgmiseks, kui võidad?

Mega Millionsi jackpoti võitmine on unistuse täitumine, kuid see on ka alles algus. Võitjatel soovitatakse oma õnn esialgu vaka all hoida ja otsida professionaalset juhendamist, kuidas oma äsja leitud rikkust hallata.

Kas jahtite eelmistes loosimistes vihjeid?

Hiljutiste loteriitulemuste vaatamine võib mõnikord anda lootusrikastele mängijatele ideid või strateegiaid oma numbrivalikuks. Kuigi iga viik on õnnemäng, võib mustrite või sageli joonistatud numbrite analüüsimine mängule lisa põnevust lisada.

Megaplieri mõistmine:

Megaplier on valikuline funktsioon, mis võib märkimisväärselt suurendada mitte-jackpoti auhindu. Täiendava 1 dollari eest mängu kohta saab Megaplier korrutada mitte-suure auhinnavõidu kahe, kolme, nelja või isegi viiekordsega. Megaplieri number valitakse vahetult enne Mega Millionsi loosimist ja see võib muuta olulise võidu veelgi suuremaks saagiks.

Kuidas liituda Mega Millions Frenzyga:

Peavõiduvõimaluse kasutamiseks peate ostma pileti kohalikult müüjalt, näiteks lähikauplusest, bensiinijaamast või toidupoest. Teise võimalusena saate teatud osariikides osta pileti Internetist selliste teenuste kaudu nagu Jackpocket, USA TODAY võrgu ametlik digitaalne loterii kuller.

Numbrite valimine:

Mega Millionsit mängides valivad osalejad kuus numbrit – viis valget palli vahemikus 1 kuni 70 ja ühe kuldse megakuuli vahemikus 1 kuni 25. Neile, kes eelistavad oma õnne saatuse hooleks jätta, võimaldab "Quick Pick" valimine arvutil genereerida juhuslik valik numbreid.

Kust osta pilet:

Füüsilised piletid on saadaval erinevates müügikohtades, sealhulgas bensiinijaamades, esmatarbekaupade kauplustes ja toidupoodides. Digitaalse mugavuse huvides pakub Jackpocket veebiplatvormi piletite tellimiseks mitmes USA osariigis ja territooriumil, lihtsustades protsessi numbrite valimisest kuni võitude väljanõudmiseni.


Kui põnevus järgmiseks Mega Millionsi loosimiseks kasvab, ärge unustage mängida vastutustundlikult ja unistada suurelt. Kes teab? Järgmine suur võitja võid olla sina.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised