Uudised

June 21, 2022

Kuidas Internet muudab loteriisid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Maailm eemaldub füüsilistest mängukohtadest ja toob tegevuse Internetti. Trend kehtib isegi loteriide puhul. Paljud loteriid sulgevad või registreerivad oma füüsilistes müügipunktides palju väiksemaid järjekordi, kuna inimesed ostavad pileteid veebist.

Kuidas Internet muudab loteriisid

Tulehingelise lotomängija jaoks on muutused olnud järk-järgult ja ei pruugi tunduda nii ilmsed. Kuid see, kes on kinni pidanud füüsilistest müügikohtadest, võib leida, et erinevused on väga suured. Vaatame, kuidas on muutunud veebiplatvormid ja milline näeb välja online-loterii tulevik.

Päästa puud

Interneti-loteriid on kõige praktilisem viis keskkonnasõbraliku tegevuskava edendamiseks miljonite mängijate seas üle maailma. Virtuaalsete kaartidega mängimine tähendab, et ühegi loterii toimumiseks ei pea puud lõikama. Kuigi üks mängija või ainult üks loterii ei pruugi näha piletite mõju puudele, on erinevate loteriide päevapiletite kumulatiivne arv erinev. Näiteks USA-s müüakse igal aastal ühe loterii jaoks umbes 8,5 miljardit piletit. Ühendkuningriigis võib ühe loosi puhul müüa 15–45 miljonit piletit.

Kõigi nende muutmine veebipiletiteks on märkimisväärne panus puude säästmisse kogu maailmas. Mängijad peavad oma seadmetes tegema vaid mõne klõpsu, et tegevusse siseneda.

Kasiino stiilis loterii

Traditsiooniliselt pidid loteriimängijad ootama kindlaid päevi, kuni loosimine toimuks. Siiski on tulemas uus tulevikumängude vorm, kus lotomängijad saavad koheseid tulemusi nagu kasiinomängijad. Interneti tõhusus on võimaldanud paljudel uutel kasiinodel tekkida, võimaldades loosida peaaegu ööpäevaringselt.

Nagu online kasiinode puhul, on ka arvu loteriid, milles mängijad saavad osaleda on Internetis palju suurem. Mängijad võivad panustada madalalt ja oodata suuri võitu, arvestades ülemaailmset jackpotti panustavate mängijate hulka.

Eriomadused

Interneti mitmekülgsus on võimaldanud veebiloteriil olla rohkem funktsioone kui selle füüsilisel vastel. Mõned neist hõlmavad järgmist:

  • Lotto punktide programm

Interneti-loteriikontoga on lihtne salvestada mängija andmeid ja punkte anda sõltuvalt tema sooritusest konkreetsetes loosimistes ja mängimissageduses. Kuigi see valik oli traditsioonilises loteriis endiselt elujõuline, oli mängijate tohutu hulga käsitsi arvestuse pidamine peaaegu võimatu. Mängijad võivad seejärel saada auhindu, näiteks tasuta pileteid, kui teatud punktitingimused on täidetud.

  • Soovita sõbrale pakkumised

Loteriid võivad kasutada koode, et teha kindlaks, kas konkreetsed isikud on saidile suunanud uusi mängijaid. See oleks käsitsi piletiloterii mudelis olnud liiga keeruline.

  • Komplektid ja võistlused

Ühe pileti ostmise asemel saavad veebiloterii mängijad osta komplekte, et mängida pikemaks perioodiks. Need pakuvad eeliseid nii mängijatele kui ka loteriimajadele. Loteriid suudavad müüa rohkem komplektina. Mängijad aga saavad hulgi ostmisel nautida paremaid hinnapakkumisi.

Loteriid võivad korraldada ka võistlusi, et mängulusti suurendada. Näiteks võivad nad otsustada, et mängijad, kes koguvad teatud arvu lojaalsuspunkte esimesena, võidavad piletid tegelikule loosimisele või tasustatud puhkusele.

Isiklik puudutus

Interneti-loteriid toovad mängijad tegelikus salvestusstuudios toimuvale tegevusele lähemale. Mängijad saavad tegevusele reaalajas reageerida, kuna loteriid liiguvad telerist eemale ja võtavad kasutusele loosimiste otseülekande. Näiteks 12. mail 2022 tekkis pärast seda võrgus furoor Mega miljonid saatejuht John Crow luges loosimise ajal ette vale numbri. John teatas 6 asemel 9, ajendades paljusid inimesi kohe kommenteerima. Loterii parandas vea varsti pärast seda, kuid see isiklik puudutus on see, mida inimesed tulevikus toimuvates loteriides armastavad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised